Türkiye Seo Optimizasyon

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkızılışması Nite Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli esaslı kurallar ile yaraşıklı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin tutulmak üzere bütün taharri motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkızılışması Nite Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her vakit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bâtıni optimizasyonlar, teknik yapı ve metanetli bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak dürüst ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bildirmek icabında anahtar lügat çatlakştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bâtıni ve dışı mevzularını elan detaylı ve madun esaslıklar halinde inceleyerek, nasıl yerinde bir SEO çkızılışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Mimarilır?
Kent bâtıni SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel bâtıneriklerimiz, ak ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu çatlak yüz ve belirli esaslı taharri motoru etiketleridir. Kent bâtıni optimizasyonunda baş gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız bâtınin süflida şehir bâtıni SEO mevzularını madun esaslıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama meselearetlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız hatlar ne kadar kaliteli ve saf olursa, o kadar zat bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli bâtıneriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nite Mimarilır?
Tekst yürekğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu durum hasetmüzde çok bileğmeseleti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik tenha başına ehliyetli olmadı. çıktı kaliteli ve saf bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size olgun verdik. Peki metanetli bâtıneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nite bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan bâtınerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birsonsuz blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birsonsuz ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Aralıkştırması
Uğur kitlenizin sorularına yanıt veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz çatlakç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu durum, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar usludır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Sözcük Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en kılıklı aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeseletirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel esaslık gibi madun esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun esaslıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere erinç ulaşılabilmesi yerine yürekğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Esaslıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Sözcük ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları süresince geçerlidir. Esaslıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve madun esaslıklarımızda kesinlikle amaç anahtar lügat ile esaslamamız botlara bâtınerik için yerinde bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına esaslıklarımızı anlatım edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meselearetlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel esaslığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta yekten fazla H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer esaslık etiketlerinden elan kebir evetğu bâtınin bir sayfanın hamur temel esaslığının anlaşılması dair mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun laf esaslıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu madun esaslıklar ile anlatım edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve diğer madun esaslıklar ise gene dürüst bir hiyerarşide tutulmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve şerif şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite noktaınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve fuzuli bir harf kuruluşsı adına ak ve erinç taranabilir bir harf kuruluşsı ile zıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Konu Momentumı Nedir, Nite Artırılır
Konu çabuklukı, yürekğin kullanıcı tarafından hayaletlenene kadar sabık süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Konu çabuklukını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Momentumı Ne Önemli?
Öncelikle şehir çabuklukının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan fazla vakit selametlemek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O vakit sadece bazı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce sunucu doğrultuında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan kebir CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu meselelemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve fuzuli bütün karakterler) Bu meselelemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde sahip olmak adına, 2 yahut elan uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir bâtınin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi birsonsuz dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; ali trafiğe bağlamlı sakıt izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ birliksına iye sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise bâtınerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabuklukımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Huysuz halde yarar beklerken ziyan rüyet durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı dürüst indirdiğinde, gerekli alanlarda arz alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını önemli oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyerinde taliıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bildirmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara önem veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen hamur amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna için süflidaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk antrei katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en kebir yürekğin tekevvün süresini anlatım etmektedir. Muhteşem bâtınerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Doğrusu sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bâtınin ilk görüntülük antreinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bildirmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan karşılık süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel kadar sabık müddet içerisinde, sayfada kâin üstelikşenlerin dürüst boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine iye olmayan görseller, konu yüklenene kadar sabık müddet içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğmeseletirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bâtınin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent bâtıni SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda dürüst indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen esaslıca parametreler; konu esaslıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, dürüst konu bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. çın kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına sistem heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duygulu ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en kebir hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en kebir sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çkızılışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Menfi tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, geri dhuzurüşü çetin yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çkızılışmalara, bir diğer bileğmeselele “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google dürüst orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok elan duygulu davranılması müstelzim laf olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler bâtınin tehlike bildirme etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok olağan. İyi bir bâtınerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir esaskalarına referans bildirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en kebir ve eleştiri sakatlık burada esaslıyor. SEO ile alakadar eşhas, bütün çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, dolu ve kalitesiz bilgi sitelerinden kızılınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu minval saf yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan birliklar adına, kaliteli ve güncel bâtınerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en yaraşıklı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde katkısızladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, kadir ve satış geriışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkızılıştık. Basıcı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız kuruluşsı olması hasebiyle, projeye özel çkızılışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, dürüst bir çkızılışma çekimı oluşturarak, meselelemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, dürüst ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli yaraşıklı çkızılışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşıklı stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir