Türkiye Seo Hizmetleri

SEO Nedir, Saf SEO Çhileışması Ne Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli başlı kurallar ile yakışır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olmak üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Ne Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her hin nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site ciğeri optimizasyonlar, fen yapı ve metanetli ciğererikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hin sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek iletmek gerekirse anahtar sözcük meyanştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site ciğeri ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun başlıklar halinde inceleyerek, nasıl yavuz bir SEO çhileışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Strüktürlır?
Site ciğeri SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel ciğereriklerimiz, masum ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu meyan taraf ve belirli başlı taharri motoru etiketleridir. Site ciğeri optimizasyonunda anayasa hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız ciğerin horda site ciğeri SEO mevzularını madun başlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız yazgılar ne denli nitelikli ve tabii olursa, o denli can ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli ciğereriklerimiz denli örutubet oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Ne Strüktürlır?
Dayanıklı gönülğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu perese hasetmüzde çok bileğmeslekti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik bir numara başına ehliyetli olmadı. Daha çok nitelikli ve tabii ciğererik konusu ortaya çıktı.

Fevkda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Pekâlâ metanetli ciğereriklerinin bu denli önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Ne ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan ciğererik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birgeniş görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mabeyinştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birgeniş meyanç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu perese, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli akildır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Lügat Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilgi tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en alımlı çalımlı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeslektirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlık kabil madun başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı madun başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt başlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere huzurlu ulaşılabilmesi yerine gönülğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamaktadır. Saksılıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Lügat ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Saksılıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve madun başlıklarımızda mutlaka erek anahtar sözcük ile başlamamız botlara ciğererik hakkında yavuz bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlıklarımızı dışa vurum edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın bir araba H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı başlık etiketlerinden daha cesim evetğu ciğerin bir sayfanın soy temel başlığının anlaşılması konusunda sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun konu başlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu madun başlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun başlıklar ise tekrar muhik bir hiyerarşide olmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Momentumı ve Berrak Harf Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite puanınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve abes bir kod binası alegori masum ve huzurlu taranabilir bir kod binası ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sayfa Momentumı Nedir, Ne Zaitrılır
Sayfa takatı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene denli sabık süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren hin ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Momentumı Münasebet Önemli?
Öncelikle site takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir araba hin oturmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O hin hoppadak temelı müessir hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce anonsör canipında Gzip tasarrufı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve abes bütün karakterler) Bu mesleklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde üretmek alegori, 2 yahut daha uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Ziyade Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde binalabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site ciğerin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabil birgeniş dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; erdemli trafiğe destelı sakıt izole bant vâsiliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ kontaksına mevla anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayıcınız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise ciğererik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı meyanştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Pahal halde yarar beklerken pert görme durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri abes yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, vacip alanlarda bucak meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını güvenilir oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyavuz tarafıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek iletmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara örutubet veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında soy amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girişi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim gönülğin teşekkül süresini dışa vurum etmektedir. Koskocaman ciğererik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Kısaca sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran girişinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek iletmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel denli sabık süre içinde, sayfada kâin dahişenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sahife yüklenene denli sabık süre içinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği ciğerin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site ciğeri SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yavuz algılanmasını ve taharri neticelerinda muhik indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, muhik sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına tarz heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey rafine ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en cesim hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en cesim sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çhileışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzem performans göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, sonuç dkatüşü müşkül yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çhileışmalara, bir diğer bileğmeslekle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok daha rafine davranılması gereken konu olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler ciğerin tehlike yer etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok basit. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir başkalarına referans iletmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en cesim ve eleştiri hata burada başlıyor. SEO ile müntesip zevat, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, yoğun ve kalitesiz sav sitelerinden hileınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu vadi tabii yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan kontaklar alegori, nitelikli ve şimdiki ciğererikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en yakışır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, kadir ve satış arkaışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Yayımcı ki ne denli derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü binası olması dolayısıyla, projeye özel çhileışma binalması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çhileışma planı oluşturarak, mesleklemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, muhik ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, vacip yakışır çhileışmayı sağlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yakışır stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir