Türkiye Seo Eğitimi

SEO Nedir, Saf SEO Çdüzenışması Ne Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki önlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli mebdelı kurallar ile amelî hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yetişmek üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çdüzenışması Ne Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu ciğerin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her mevsim nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir ciğeri optimizasyonlar, yöntem yapı ve dimdik ciğererikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her mevsim sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar söz meyanştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir ciğeri ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun mebdelıklar halinde inceleyerek, kesinlikle dobra bir SEO çdüzenışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Dokumalır?
Kent ciğeri SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel ciğereriklerimiz, harbi ve hızlı şifre strüktürsı, kullanıcı dostu meyan utanma ve belli mebdelı taharri motoru etiketleridir. Kent ciğeri optimizasyonunda bel kemiği gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız ciğerin bayağıda şehir ciğeri SEO mevzularını madun mebdelıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurulma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, nitelikli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız kırlar ne derece nitelikli ve natürel olursa, o derece isim ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dimdik ciğereriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin basaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Dokumalır?
Dimdik derunğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu gidişat günümüzde çok bileğemekti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik bir numara başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra nitelikli ve natürel ciğererik konusu ortaya çıktı.

Fevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Pekâlâ dimdik ciğereriklerinin bu derece önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Ne ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan ciğererik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birhayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birhayli ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Fasılaştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birhayli meyanç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidişat, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece düşüncesizdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Kelime Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Bazı kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en yalabık aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğemektirebilirsiniz.

4- Kellelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana mebdelık kabil madun mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı madun mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast mebdelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere keyif ulaşılabilmesi yerine derunğinizi bölümlendirmenize yarar esenlamaktadır. Kellelıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içinde geçerlidir. Kellelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun mebdelıklarımızda mutlaka erek anahtar söz ile mebdelamamız botlara ciğererik için dobra bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mebdelıklarımızı rapor edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana mebdelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazı kaynakta takkadak çokça H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka mebdelık etiketlerinden daha önemli evetğu ciğerin bir sayfanın asıl ana mebdelığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun bahis mebdelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana mevzuyu madun mebdelıklar ile rapor edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve başka madun mebdelıklar ise yeniden essah bir hiyerarşide yetişmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve Eksiksiz Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite noktaınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve zait bir şifre strüktürsı alegori harbi ve keyif taranabilir bir şifre strüktürsı ile önlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sahife Güçı Nedir, Ne Artırılır
Sahife ivintiı, derunğin kullanıcı tarafından hayallenene derece geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden mevsim ile bile ölçülebilmektedir. Sahife ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Güçı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha çokça mevsim yapmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O mevsim sadece temelı çarpıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce anonsör semtında Gzip kullanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve zait bütün karakterler) Bu emeklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde tamir etmek alegori, 2 veya daha uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Fazla Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir ciğerin bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabil birhayli dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; erdemli trafiğe bağlamlı düşük izole bant genişliği, hatalı database sorguları, düşük internet irtibatsına sahip anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayannız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki önlığı ise ciğererik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu ivintiımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on meyanştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Hırçın halde yarar beklerken hüsran rüyet durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun aksamındaki resimleri zait yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, lüzumlu alanlarda arazi saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını sağlam oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdobra canipıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara ögönen veren projeler adım adım sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta asıl amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna bakarak bayağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli derunğin oluşma süresini rapor etmektedir. Koca ciğererik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Yani sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran girişinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana derece geçen süre içerisinde, sayfada bulunan deşenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik bileğerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene derece geçen süre içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği ciğerin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent ciğeri SEO’nun yöntem konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından dobra kazançlanmasını ve taharri neticelerinda essah indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mebdelıca parametreler; konu mebdelıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, essah konu bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Haklı strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks kayıplarına reçete heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi ziyaret etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli duygulu ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en önemli hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en önemli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları tespit kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Aksi tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, son dyöreüşü mecburiyet yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir ayrıksı bileğemekle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok daha duygulu davranılması müstelzim bahis olarak önmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler ciğerin ateş yeryüzü etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok görgüsüz. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir mebdekalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en önemli ve ciddi teltik burada mebdelıyor. SEO ile müteallik eşhas, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, iri ve kalitesiz çav sitelerinden düzenınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu konsept natürel yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan irtibatlar alegori, nitelikli ve şimdiki ciğererikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en amelî bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Basıcı ki ne derece derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık strüktürsı olması dolayısıyla, projeye özel çdüzenışma strüktürlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çdüzenışma tasavvurı oluşturarak, emeklemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, essah ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu amelî çdüzenışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size amelî stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir