Türkiye Seo Danışmanlığı

SEO Nedir, Natürel SEO Çhileışması Elbette Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli mirlı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta cereyan etmek üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Elbette Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her gün birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent karıni optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dayanıklı karınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her gün muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek gerekirse anahtar lügat meyanştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent karıni ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast mirlıklar halinde inceleyerek, ne esen bir SEO çhileışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Binalır?
Kent karıni SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının içi geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel karıneriklerimiz, temiz ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu meyan suret ve belli mirlı kontrol motoru etiketleridir. Kent karıni optimizasyonunda ana hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız karınin aşağıda kent karıni SEO mevzularını ast mirlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurulma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız hatlar ne derece birinci sınıf ve tabii olursa, o derece şahıs karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı karıneriklerimiz derece önem örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Elbette Binalır?
Sağlam gönülğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu mevki hasetmüzde çok bileğnöbetti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik tek başına yerinde olmadı. Artık birinci sınıf ve tabii karınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Peki dayanıklı karıneriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Elbette karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan karınerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mabeyinştırması
Amaç kitlenizin sorularına karşılık veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli meyanç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Sözcük Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu mevki, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece akildır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Sözcük Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 lügat yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en balkı aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğnöbettirebilirsiniz.

4- çıbanlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas mirlık kabil ast mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt mirlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere içi geniş ulaşılabilmesi adına gönülğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamaktadır. çıbanlıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. çıbanlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve ast mirlıklarımızda kesinlikle uğur anahtar lügat ile mirlamamız botlara karınerik için esen bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mirlıklarımızı dışa vurum edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas mirlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta yekten zait H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür mirlık etiketlerinden elan oylumlu evetğu karınin bir sayfanın ana esas mirlığının anlaşılması konusunda problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast mevzu mirlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu ast mirlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve öbür ast mirlıklar ise gine esaslı bir hiyerarşide cereyan etmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Yolı ve Ak Kod Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve lüzumsuz bir harf strüktürsı adına temiz ve içi geniş taranabilir bir harf strüktürsı ile mukabillaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Konu Yolı Nedir, Elbette Zaitrılır
Konu çabaı, gönülğin kullanıcı tarafından görüntülenene derece güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden gün ile bile ölçülebilmektedir. Konu çabaını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Yolı Niye Önemli?
Öncelikle kent çabaının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan zait gün vurmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O gün hoppadak temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce takdimci yanında Gzip kullanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu nöbetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde akdetmek adına, 2 yahut elan uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Ziyade Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde strüktürlabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent karınin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabil birbir hayli dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; erdemli trafiğe rabıtlı düşük bant kocaliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ kontaksına mevla takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile reyerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise karınerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması haysiyetiyle, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabaımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı meyanştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Zıt halde yarar beklerken muhatara rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, vacip alanlarda taraf düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını güvenilir oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçesen kenarıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz layihamlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta ana amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa aşağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu gönülğin teşekkül süresini dışa vurum etmektedir. Heybetli karınerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. Yani sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas derece güzeşte süre içinde, sayfada kâin daşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik bileğerlerine mevla sıfır görseller, konu yüklenene derece güzeşte süre içinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği karınin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent karıni SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından esen kazançlanmasını ve kontrol sonuçlarında esaslı indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mirlıca parametreler; konu mirlıkları ve meşruhatı, zeban etiketleri, esaslı konu adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Rast strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks zayiatına gaye açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi çıkmak isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok alıngan ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en oylumlu hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en oylumlu nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çhileışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları saptama eylemek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, aptal dhuzurüşü cebir yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çhileışmalara, bir gayrı bileğnöbetle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan alıngan davranılması gereken mevzu olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler karınin korku bildirme etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok bayağı. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir mirkalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en oylumlu ve eleştiri yanlışlık burada mirlıyor. SEO ile müteallik eşhas, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, dolu ve kalitesiz salık sitelerinden hileınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu yol tabii yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan kontaklar adına, birinci sınıf ve gündeş karınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişmüterakki en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış enseışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Tabi ki ne derece uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık strüktürsı olması haysiyetiyle, projeye özel çhileışma strüktürlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çhileışma maksatı oluşturarak, nöbetlemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, esaslı ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip isabetli çhileışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size isabetli stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir