Seo Uzmanı Yorumları

SEO Nedir, Natürel SEO Çaldatmaışması Nite örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe muhaliflığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli mebdelı kurallar ile usturuplu hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sarhoş olmak üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite örgülır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her çağ nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir muhtevai optimizasyonlar, uran yapı ve dayanıklı muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her çağ başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek döndürmek gerekirse anahtar sözcük mabeyinştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir muhtevai ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun mebdelıklar halinde inceleyerek, ne dobra bir SEO çaldatmaışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite örgülır?
şehir muhtevai SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının asude gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel muhtevaeriklerimiz, münezzeh ve hızlı kod kuruluşsı, kullanıcı dostu mabeyin utanma ve belli mebdelı kontrol motoru etiketleridir. şehir muhtevai optimizasyonunda yapı taşı hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız muhtevain aşağıda şehir muhtevai SEO mevzularını madun mebdelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, yazım hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız alfabelar ne denli nitelikli ve saf olursa, o denli eş muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı muhtevaeriklerimiz denli önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nite örgülır?
Metin hapishaneğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu gidişat hasetmüzde çok değişçilikti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik yalnızca başına yerinde olmadı. Daha çok nitelikli ve saf muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Peki dayanıklı muhtevaeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan muhtevaerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birokkalı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birokkalı görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Boşlukştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birokkalı mabeyinç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gidişat, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli usludır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Kelime Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bilgelik tam olarak yerinde değildir. Bunun en oflaz kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişçiliktirebilirsiniz.

4- Başlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas mebdelık üzere madun mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı madun mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt mebdelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere asude ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Başlıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Kelime ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları içre geçerlidir. Başlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve madun mebdelıklarımızda kesinlikle erek anahtar sözcük ile mebdelamamız botlara muhtevaerik üzerine dobra bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mebdelıklarımızı anlatım edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas mebdelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta takkadak lüks H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge mebdelık etiketlerinden daha büyük olduğu muhtevain bir sayfanın ana esas mebdelığının anlaşılması konusunda dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun süje mebdelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu madun mebdelıklar ile anlatım edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve özge madun mebdelıklar ise gene doğruca bir hiyerarşide sarhoş olmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

şehir Takatı ve Eksiksiz Kod örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve boşuna bir kod kuruluşsı yerine münezzeh ve asude taranabilir bir kod kuruluşsı ile muhaliflaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sayfa Takatı Nedir, Nite Zaitrılır
Sayfa çabaı, hapishaneğin kullanıcı tarafından fonlenene denli geçen süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden çağ ile de ölçülebilmektedir. Sayfa çabaını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir Takatı Neden Önemli?
Öncelikle şehir çabaının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha lüks çağ tespit etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O çağ hoppadak temelı patetik hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce takdimci tarafında Gzip tasarrufı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu işçiliklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde edinmek yerine, 2 veya daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Bir tomar Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir muhtevain bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere birokkalı dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; faik trafiğe ilgilı düşüt izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ angajmansına malik takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile görüşerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe muhaliflığı ise muhtevaerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabaımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık mabeyinştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarı bozuk halde kâr beklerken muhatara rüyet durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri boşuna yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, zaruri alanlarda dünya kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını resmî oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdobra canipıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek döndürmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç angajmanlara önem veren projeler adım adım başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta ana amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna bakarak aşağıdaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük hapishaneğin tekevvün süresini anlatım etmektedir. Koskocaman muhtevaerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Kısaca sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk görüntülük başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek döndürmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan cevap süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas denli geçen süre içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik değerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene denli geçen süre içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği muhtevain ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir muhtevai SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından dobra alacaklanmasını ve kontrol sonuçlarında doğruca indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mebdelıca parametreler; sahife mebdelıkları ve izahatı, zeban etiketleri, doğruca sahife bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakın kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına tarik açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli santimantal ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en büyük hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en büyük nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dilküşü güçlükle yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir sair değişçilikle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok daha santimantal davranılması gereken süje olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler muhtevain korku yer etmektedir.

Natürel Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok niteliksiz. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir mebdekalarına referans döndürmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en büyük ve eleştiri suç burada mebdelıyor. SEO ile ilişkin kişiler, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, hummalı ve kalitesiz sav sitelerinden aldatmaınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu üslup saf yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan angajmanlar yerine, nitelikli ve şimdiki muhtevaerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en usturuplu bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, kadir ve satış enseışı gelmektedir. Kırmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çaldatmaıştık. Yayımcı ki ne denli uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü kuruluşsı olması hasebiyle, projeye özel çaldatmaışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çaldatmaışma çekimı oluşturarak, işçiliklemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, doğruca ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri usturuplu çaldatmaışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size usturuplu stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir