Seo Uzmanı Yapay Zeka

SEO Nedir, Doğal SEO Çkırmızıışması Kesinlikle Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile yaraşıklı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin olmak üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkırmızıışması Kesinlikle Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her devran kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir kucaki optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metin kucakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak sadık ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uzatmak gerekirse anahtar kelime mabeyinştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir kucaki ve dışı konularını henüz detaylı ve alt başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nite hayır bir SEO çkırmızıışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Yapılır?
Kent kucaki SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel kucakeriklerimiz, duru ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu mabeyin yüzey ve belli başlangıçlı taharri motoru etiketleridir. Kent kucaki optimizasyonunda gerçek amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız kucakin adida şehir kucaki SEO konularını alt başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun birlikte, imla hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız alfabelar ne kadar kaliteli ve natürel olursa, o kadar özlük kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin kucakeriklerimiz kadar örutubet teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Yapılır?
Metin gönülğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâl günümüzde çok değalışverişti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik sessiz başına yerinde olmadı. çıktı kaliteli ve natürel kucakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Peki metin kucakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan kucakerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birmebzul blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birmebzul ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Açıklıkştırması
Hedef kitlenizin sorularına cevap veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birmebzul mabeyinç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâl, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Kelime Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 kelime yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak yerinde değildir. Bunun en dobra kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değalışveriştirebilirsiniz.

4- Kafalık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas başlangıçlık kabilinden alt başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı alt başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt başlangıçlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere refahlı ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi bölümlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Kafalıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Kafalıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve alt başlangıçlıklarımızda kesinlikle garaz anahtar kelime ile başlangıçlamamız botlara kucakerik hakkında hayır bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlangıçlıklarımızı söyleyiş edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas başlangıçlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın bir araba H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge başlangıçlık etiketlerinden henüz heybetli olduğu kucakin bir sayfanın köken esas başlangıçlığının anlaşılması dair dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt mevzu başlangıçlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu alt başlangıçlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve özge alt başlangıçlıklar ise gine sadık bir hiyerarşide olmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Kent Gayretı ve şerif Kod Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite benekınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve zait bir şifre mimarisı adına duru ve refahlı taranabilir bir şifre mimarisı ile karşıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Konu Gayretı Nedir, Kesinlikle Pozitifrılır
Konu takatı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene kadar güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren devran ile de ölçülebilmektedir. Konu takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Gayretı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz bir araba devran kazıklamak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O devran yemeden içmeden bazı kuvvetli hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce sunucu kanatında Gzip kullanımı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve zait tüm karakterler) Bu alışverişlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, az buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde gerçekleştirmek adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir kucakin bu kabilinden oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kabilinden birmebzul dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yeniden ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; erdemli trafiğe rabıtalı az izole bant ferahliği, hatalı database sorguları, az internet kontaksına sahip sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise kucakerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu takatımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Damarlı halde yarar beklerken pert müşahede durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt aksamındaki resimleri zait yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sadık indirdiğinde, lüzumlu alanlarda arsa vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını ciddi oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayır canipıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz layihamlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uzatmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç kontaklara örutubet veren projeler adım adım sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta köken amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna nazaran adidaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli gönülğin teşekkül süresini söyleyiş etmektedir. Makro kucakerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek uzatmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan karşılık süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas kadar güzeşte müddet içerisinde, sayfada mevcut dahişenlerin sadık boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik değerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene kadar güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği kucakin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent kucaki SEO’nun uygulayım konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayır idraklanmasını ve taharri sonuçlarında sadık indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; konu başlangıçlıkları ve izahatı, yürek etiketleri, sadık konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Esaslı mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir destek almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına ezgi açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi bakmak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çkırmızıışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey içli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en heybetli hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en heybetli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları tespit kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Aksi tespitlere verilen artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, sonuç dhuzurüşü çetin yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çkırmızıışmalara, bir farklı değalışverişle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sadık orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok henüz içli davranılması gereken mevzu olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler kucakin tehlike yeryüzü etmektedir.

Doğal Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok olağan. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir başlangıçkalarına referans uzatmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en heybetli ve kritik pot burada başlangıçlıyor. SEO ile alakalı eşhas, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, tombul ve kalitesiz ses seda sitelerinden kırmızıınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu şekil natürel yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan kontaklar adına, kaliteli ve güncel kucakerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en yaraşıklı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte katkısızladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, kadir ve satış arkaışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkırmızııştık. Bağımlı ki ne kadar uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık mimarisı olması haysiyetiyle, projeye özel çkırmızıışma mimarilması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, sadık bir çkırmızıışma tasarı oluşturarak, alışverişlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, sadık ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu yaraşıklı çkırmızıışmayı katkısızlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşıklı stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir