Seo Uzmanı Türleri Detaylıca

SEO Nedir, Natürel SEO Çdüzenışması Ne Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli saksılı kurallar ile şayan hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin geçmek üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çdüzenışması Ne Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her mevsim kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site ciğeri optimizasyonlar, fen yapı ve metanetli ciğererikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak sağlıklı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her mevsim muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek döndürmek icabında anahtar lügat çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site ciğeri ve dışı konularını henüz detaylı ve zir saksılıklar halinde inceleyerek, kesinlikle güzel bir SEO çdüzenışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Yapılır?
Site ciğeri SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel ciğereriklerimiz, aydınlık ve hızlı kod kuruluşsı, kullanıcı dostu çatlak yüzey ve belirli saksılı kontrol motoru etiketleridir. Site ciğeri optimizasyonunda anayasa hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız ciğerin bayağıda site ciğeri SEO konularını zir saksılıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, yazım hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama işaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız yazgılar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar özlük ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metanetli ciğereriklerimiz kadar örutubet oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Yapılır?
Dimdik hapishaneğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâlet günümüzde çok değişti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik hareketsiz başına kifayetli olmadı. Daha çok kaliteli ve tabii ciğererik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size vukuf verdik. Evet metanetli ciğereriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Ne ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan ciğererik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birfena blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birfena görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mabeyinştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birfena çatlakç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâlet, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar aptaldır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Kelime Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 lügat yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak kifayetli değildir. Bunun en kalburüstü kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değiştirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel saksılık kabil zir saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı zir saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir saksılıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere huzur ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi bölümlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Temellıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Temellıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve zir saksılıklarımızda mutlaka uğur anahtar lügat ile saksılamamız botlara ciğererik karşı güzel bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına saksılıklarımızı deyiş edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel saksılığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta ansızın bir küme H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge saksılık etiketlerinden henüz yetişkin olduğu ciğerin bir sayfanın mahiyet temel saksılığının anlaşılması dair iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sayfa saksılıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu zir saksılıklar ile deyiş edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve özge zir saksılıklar ise gine sağlıklı bir hiyerarşide geçmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Yolı ve şerif Harf Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite puanınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod kuruluşsı adına aydınlık ve huzur taranabilir bir kod kuruluşsı ile karşılaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sahife Yolı Nedir, Ne Artırılır
Sahife çabuklukı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene kadar sabık süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden mevsim ile de ölçülebilmektedir. Sahife çabuklukını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Site Yolı Niçin Önemli?
Öncelikle site çabuklukının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz bir küme mevsim kazıklamak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O mevsim yalnız bazı çarpıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce anonsör cihetında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birfena dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu işlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde bina etmek adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde kuruluşlabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site ciğerin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil birfena dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birfena faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; güçlü trafiğe bağlamlı ceninisakıt bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ ilişkisına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayannız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise ciğererik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa çabuklukımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Huysuz halde kâr beklerken hüsran görme durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sağlıklı indirdiğinde, lazım alanlarda yer alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını önemli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçgüzel yerıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz layihamlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek döndürmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen mahiyet amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna nazaran bayağıdaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk duhuli katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin hapishaneğin oluş süresini deyiş etmektedir. Eke ciğererik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Yani sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk görüntülük duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek döndürmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan karşılık süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel kadar sabık süre içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin sağlıklı boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik değerlerine mevla olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar sabık süre içerisinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değiştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği ciğerin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site ciğeri SEO’nun fen konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla güzel idraklanmasını ve kontrol neticelerinda sağlıklı indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen saksılıca parametreler; sayfa saksılıkları ve izahatı, yürek etiketleri, sağlıklı sayfa adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına yöntem heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi değerlendirmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli hassas ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en yetişkin hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en yetişkin nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, aptal dkatüşü emekli yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir ayrıksı değişle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sağlıklı orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz hassas davranılması müstelzim sayfa olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler ciğerin ateş sunma etmektedir.

Natürel Backlink Ne Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok süssüz. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri kolaylıkla bir saksıkalarına referans döndürmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en yetişkin ve kritik yanılma burada saksılıyor. SEO ile müteallik zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, yoğun ve kalitesiz haber sitelerinden düzenınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu stil tabii yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan ilişkilar adına, kaliteli ve şimdiki ciğererikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişsonra en şayan bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde katkısızladığı yararların başında; marka bilinirliği, ölçü ve satış artışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çdüzenıştık. Bağımlı ki ne kadar uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık kuruluşsı olması yüz, projeye özel çdüzenışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sağlıklı bir çdüzenışma niyetı oluşturarak, işlemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, sağlıklı ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, lazım şayan çdüzenışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayan stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir