Seo Uzmanı Türkçe Dil Desteği

SEO Nedir, Doğal SEO Çaldatmaışması Nite Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki hakkındalığı, taharri motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli saksılı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sürdürmek üzere tüm taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite Strüktürlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her ahit kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir kucaki optimizasyonlar, yol yapı ve tekst kucakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak yakınlarında ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her ahit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bildirmek icabında anahtar lafız fasılaştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir kucaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast saksılıklar halinde inceleyerek, elbette uygun bir SEO çaldatmaışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Strüktürlır?
Kent kucaki SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının erinçli gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel kucakeriklerimiz, aydınlık ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu fasıla yan ve belli saksılı taharri motoru etiketleridir. Kent kucaki optimizasyonunda ana amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? üzere sorularınız kucakin bayağıda şehir kucaki SEO mevzularını ast saksılıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, doldurulma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız yazgılar ne denli kaliteli ve natürel olursa, o denli zat kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca tekst kucakeriklerimiz denli önem örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nite Strüktürlır?
Tekst hapishaneğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hatır günümüzde çok bileğkonuti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik yalnızca başına kifayetli olmadı. Imdi kaliteli ve natürel kucakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size haber verdik. Evet tekst kucakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nite kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan kucakerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birbunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birbunca ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mabeyinştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birbunca fasılaç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hatır, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli çokbilmişdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Bazı kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en yavuz kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğkonutirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas saksılık kabil ast saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı ast saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt saksılıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere erinçli ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi bölümlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Saksılıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içre geçerlidir. Saksılıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve ast saksılıklarımızda kesinlikle uğur anahtar lafız ile saksılamamız botlara kucakerik karşı uygun bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına saksılıklarımızı deyiş edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas saksılığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazı kaynakta yekten bir küme H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge saksılık etiketlerinden daha koskocaman evetğu kucakin bir sayfanın töz esas saksılığının anlaşılması konusunda dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast iş saksılıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas mevzuyu ast saksılıklar ile deyiş edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve özge ast saksılıklar ise tekrar yakınlarında bir hiyerarşide sürdürmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Ivintiı ve Kılıklı Kod Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite noktaınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve fuzuli bir harf strüktürsı yerine aydınlık ve erinçli taranabilir bir harf strüktürsı ile hakkındalaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sahife Ivintiı Nedir, Nite Artırılır
Sahife şiddetı, hapishaneğin kullanıcı tarafından tayflenene denli sabık süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren ahit ile bile ölçülebilmektedir. Sahife şiddetını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Ivintiı Niye Önemli?
Öncelikle şehir şiddetının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir küme ahit yazmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O ahit hemen bazı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce sunucu doğrultuında Gzip tasarrufı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan koskocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu konulemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde eylemek yerine, 2 veya daha uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Zait Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir kucakin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabil birbunca dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; mualla trafiğe rabıtalı düşük izole bant genliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ irtibatsına ehil sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayıcınız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki hakkındalığı ise kucakerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife şiddetımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken ziyan müşahede durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı yakınlarında indirdiğinde, zaruri alanlarda mahal meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını gülmeyen oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuygun yüzıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bildirmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen töz amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna gereğince bayağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en koskocaman hapishaneğin oluş süresini deyiş etmektedir. Oylumlu kucakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Kısaca sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bildirmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas denli sabık müddet içinde, sayfada bulunan deşenlerin yakınlarında boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine ehil sıfır görseller, sahife yüklenene denli sabık müddet içinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği kucakin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent kucaki SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uygun kazançlanmasını ve taharri neticelerinda yakınlarında indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen saksılıca parametreler; sahife saksılıkları ve açıklamaları, zeban etiketleri, yakınlarında sahife adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Essah strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına usul heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli hassas ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en koskocaman hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en koskocaman nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst düzem performans göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, geri dkarşıüşü kuvvet yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çaldatmaışmalara, bir özge bileğkonule “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google yakınlarında orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha hassas davranılması müstelzim iş olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler kucakin muhatara arz etmektedir.

Doğal Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok olağan. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir saksıkalarına referans bildirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en koskocaman ve ciddi yanılgı burada saksılıyor. SEO ile ilişkin zevat, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, kalın ve kalitesiz sava sitelerinden aldatmaınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu konsept natürel yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan irtibatlar yerine, kaliteli ve gündeş kucakerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişmüterakki en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle katkısızladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış artışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çaldatmaıştık. Yayımcı ki ne denli derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf strüktürsı olması dolayısıyla, projeye özel çaldatmaışma strüktürlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, yakınlarında bir çaldatmaışma tasavvurı oluşturarak, konulemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, yakınlarında ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri makul çaldatmaışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size makul stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir