Seo Uzmanı Tavsiyeleri

SEO Nedir, Katıksız SEO Çaldatmaışması Ne Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe muhaliflığı, taharri motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli kellelı kurallar ile orantılı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yetişmek üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Ne Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her hengâm kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site içi optimizasyonlar, fen yapı ve metin içerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sevap ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hengâm başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uçlanmak gerekirse anahtar sözcük fasılaştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site içi ve dışı konularını henüz detaylı ve zir kellelıklar halinde inceleyerek, nite çok bir SEO çaldatmaışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Bünyelır?
şehir içi SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel içeriklerimiz, hijyen ve hızlı şifre kuruluşsı, kullanıcı dostu fasıla sebebiyle ve belli kellelı taharri motoru etiketleridir. şehir içi optimizasyonunda zemin hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız için zirda site içi SEO konularını zir kellelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız ovalar ne kadar kaliteli ve saf olursa, o kadar erkek içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin içeriklerimiz kadar önem teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Ne Bünyelır?
Tekst dâhilğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu boyut günümüzde çok değnöbetti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik yalnızca başına yerinde olmadı. Imdi kaliteli ve saf içerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size selen verdik. Evet metin içeriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Ne içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan içerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biraşırı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz biraşırı ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Fasılaştırması
Erek kitlenizin sorularına yanıt veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz biraşırı fasılaç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Sözcük Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu boyut, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Birtakımı kaynakta %5 sözcük yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu selen tam olarak yerinde değildir. Bunun en balkı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değnöbettirebilirsiniz.

4- Başlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kellelık kadar zir kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı zir kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir kellelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere palas ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. Başlıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi için ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içinde geçerlidir. Başlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve zir kellelıklarımızda mutlaka amaç anahtar sözcük ile kellelamamız botlara içerik üzerine çok bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kellelıklarımızı deyiş edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kellelığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın ziyade H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür kellelık etiketlerinden henüz şanlı başüstüneğu için bir sayfanın esas anne kellelığının anlaşılması konusunda sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sermaye kellelıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu zir kellelıklar ile deyiş edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve öbür zir kellelıklar ise gene sevap bir hiyerarşide yetişmek şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Güçı ve Arı şifre Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite benekınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve lüzumsuz bir şifre kuruluşsı adına hijyen ve palas taranabilir bir şifre kuruluşsı ile muhaliflaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sahife Güçı Nedir, Ne Artırılır
Sahife süratı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene kadar sabık süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren hengâm ile de ölçülebilmektedir. Sahife süratını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Güçı Sebep Önemli?
Öncelikle site süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz ziyade hengâm yazmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O hengâm sadece temelı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce sunucu yanında Gzip tasarrufı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu nöbetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, az kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde gitmek adına, 2 veya henüz uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

çokça Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site için bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kadar biraşırı dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Zirdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; faziletli trafiğe bandajlı az izole bant makroliği, hatalı database sorguları, az genel ağ bağlanaksına iye sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe muhaliflığı ise içerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu süratımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Ters halde kâr beklerken mazarrat müşahede durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sevap indirdiğinde, mukteza alanlarda mevki düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını güvenilir oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretççok yönıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz düşüncemlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uçlanmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen esas amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna göre zirdaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı dâhilğin oluş süresini deyiş etmektedir. Mehabetli içerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. Doğrusu sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük girişinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde lüzumsuz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uçlanmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne kadar sabık süre içinde, sayfada bulunan deşenlerin sevap boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik değerlerine iye olmayan görseller, konu yüklenene kadar sabık süre içinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği için ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir içi SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla çok vergilanmasını ve taharri sonuçlarında sevap indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; konu kellelıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, sevap konu adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakınlarında kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir destek almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına tarik harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok alıngan ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en şanlı hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en şanlı nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları sabitleme eylemek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, art dhuzurüşü baskı yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir ayrıksı değnöbetle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google sevap orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz alıngan davranılması gereken sermaye olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler için ateş yer etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok niteliksiz. İyi bir içerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir kellekalarına referans uçlanmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en şanlı ve ciddi yanılgı burada kellelıyor. SEO ile alakalı zevat, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, sıkışık ve kalitesiz bilgi sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu konsept saf yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlanaklar adına, kaliteli ve güncel içerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en orantılı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, onur ve satış artışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne kadar uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has kuruluşsı olması nedeniyle, projeye özel çaldatmaışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, sevap bir çaldatmaışma düşünceı oluşturarak, nöbetlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, sevap ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza orantılı çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size orantılı stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir