Seo Uzmanı Tarihi

SEO Nedir, Tabii SEO Çalışması Ne Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli kafalı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta bulunmak üzere bütün arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Ne Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her dönem kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent karıni optimizasyonlar, uran yapı ve sağlam karınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak mevsuk ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek iletmek gerekirse anahtar söz araştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent karıni ve dışı konularını henüz detaylı ve madun kafalıklar halinde inceleyerek, elbette düzgün bir SEO çalışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Mimarilır?
Site karıni SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel karıneriklerimiz, duru ve hızlı harf örgüsı, kullanıcı dostu ara surat ve belli kafalı arama motoru etiketleridir. Site karıni optimizasyonunda anayasa gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız karınin süflida kent karıni SEO konularını madun kafalıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız ovalar ne kadar kaliteli ve doğal olursa, o kadar koca karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam karıneriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Mimarilır?
Dimdik derunğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu perese hasetmüzde çok bileğçalışmati. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik bir numara başına yerinde olmadı. Artık kaliteli ve doğal karınerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size olgun verdik. Peki sağlam karıneriklerinin bu kadar önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Ne karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan karınerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biraşırı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biraşırı ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mesafeştırması
Erek kitlenizin sorularına cevap veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz biraşırı araç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu perese, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar aptaldır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lügat Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu olgun tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en hoş kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğçalışmatirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana kafalık kabil madun kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı madun kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt kafalıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere keyif ulaşılabilmesi yerine derunğinizi bölümlendirmenize yarar esenlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları ortamında geçerlidir. Başlangıçlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun kafalıklarımızda mutlaka hedef anahtar söz ile kafalamamız botlara karınerik karşı düzgün bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı tabir edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana kafalığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta birden aşkın H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair kafalık etiketlerinden henüz makro olduğu karınin bir sayfanın gerçeklik ana kafalığının anlaşılması dair problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun laf kafalıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana konuyu madun kafalıklar ile tabir edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve sair madun kafalıklar ise tekrar mevsuk bir hiyerarşide bulunmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Hükümı ve Kılıklı şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite benekınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve fuzuli bir harf örgüsı alegori duru ve keyif taranabilir bir harf örgüsı ile içinlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sayfa Hükümı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sayfa hükümı, derunğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene kadar geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden dönem ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Site Hükümı Niçin Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz aşkın dönem selametlemek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O dönem yemeden içmeden bazı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce takdimci yakaında Gzip tasarrufı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve fuzuli bütün karakterler) Bu çalışmalemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde etkili olmak alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Okkalı Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde örgülabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent karınin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabil biraşırı dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yeniden ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüce trafiğe rabıtlı sakıt bant kocaliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ irtibatsına iye takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile telakkierek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise karınerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık araştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Kontra halde yarar beklerken pert müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı mevsuk indirdiğinde, lüzumlu alanlarda mekân kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını kritik oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdüzgün üstıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz tasarımlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek iletmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen gerçeklik amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna bakarak süflidaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk duhuli esenladığı süreden, görünen ekrandaki en makro derunğin teşekkül süresini tabir etmektedir. Muhteşem karınerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Kısaca sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek iletmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana kadar geçen müddet içinde, sayfada bulunan bileşenlerin mevsuk boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik bileğerlerine iye olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar geçen müddet içinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği karınin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site karıni SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla düzgün alacaklanmasını ve arama sonuçlarında mevsuk indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen kafalıca parametreler; sayfa kafalıkları ve meşruhatı, zeban etiketleri, mevsuk sayfa adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dürüst örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir dayanak almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına tarik harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi anlamak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli duyar ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en makro hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en makro nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çalışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları tespit eylemek üzere, üst seviye performans göstermektedir. Negatif tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, son dyöreüşü yüküm yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çalışmalara, bir özge bileğçalışmale “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google mevsuk orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok henüz duyar davranılması müstelzim laf olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler karınin muhatara genişlik etmektedir.

Tabii Backlink Ne Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir kafakalarına referans iletmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en makro ve nazik yanılma burada kafalıyor. SEO ile alakalı zevat, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, çok ve kalitesiz sava sitelerinden alınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu suret doğal yollardan alınmayan ve ücretli alınan irtibatlar alegori, kaliteli ve şimdiki karınerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle esenladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, onur ve satış enseışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çalıştık. Yayımcı ki ne kadar derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız örgüsı olması hasebiyle, projeye özel çalışma örgülması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, mevsuk bir çalışma planı oluşturarak, çalışmalemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, mevsuk ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu oranlı çalışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size oranlı stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir