Seo Uzmanı Sonuçları

SEO Nedir, Natürel SEO Çkırmızıışması Nite Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta bulunmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkırmızıışması Nite Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu derunin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her dönem birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site deruni optimizasyonlar, yol yapı ve tekst derunerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek gerekirse anahtar söz araştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site deruni ve dışı konularını henüz detaylı ve ast başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nasıl bol bir SEO çkırmızıışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Mimarilır?
Site deruni SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel deruneriklerimiz, harbi ve hızlı harf binası, kullanıcı dostu ara didar ve belli başlangıçlı arama motoru etiketleridir. Site deruni optimizasyonunda gerçek gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız derunin bayağıda site deruni SEO konularını ast başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, yazım hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız ovalar ne kadar birinci sınıf ve katıksız olursa, o kadar can deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst deruneriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Mimarilır?
Metanetli yürekğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu kondisyon hasetmüzde çok değaksiyonti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik sessiz başına yeterli olmadı. çıktı birinci sınıf ve katıksız derunerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Peki tekst deruneriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nite derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıyorum? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan derunerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birşunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birşunca ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Meyanştırması
Amaç kitlenizin sorularına cevap veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birşunca araç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Söz Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu kondisyon, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Söz Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Bazı kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak yeterli değildir. Bunun en leziz aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değaksiyontirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlangıçlık kabil ast başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı ast başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt başlangıçlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere keyif ulaşılabilmesi adına yürekğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamaktadır. Başlıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi derunin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları zarfında geçerlidir. Başlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve ast başlangıçlıklarımızda kesinlikle maksat anahtar söz ile başlangıçlamamız botlara derunerik karşı bol bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlangıçlıklarımızı söyleyiş edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlangıçlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazı kaynakta takkadak bir tomar H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki başlangıçlık etiketlerinden henüz önemli olduğu derunin bir sayfanın esas ana başlangıçlığının anlaşılması konusunda mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast mevzu başlangıçlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana konuyu ast başlangıçlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve öteki ast başlangıçlıklar ise yine tamam bir hiyerarşide bulunmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site çabuklukı ve Aydınlık Harf Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite benekınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve gereksiz bir harf binası adına harbi ve keyif taranabilir bir harf binası ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sahife çabuklukı Nedir, Nite Pozitifrılır
Sahife takatı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene kadar sabık süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren dönem ile de ölçülebilmektedir. Sahife takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site çabuklukı Neden Önemli?
Öncelikle site takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz bir tomar dönem selametlemek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O dönem hemen temelı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce anonsör yöreında Gzip tasarrufı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu aksiyonlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde akdetmek adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Zait Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site derunin bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil birşunca dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Dundaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüksek trafiğe bentlı ceninisakıt bant enliliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ kontaksına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayannız ile mütalaaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşıtlığı ise derunerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, ilişkin dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa takatımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Damarı bozuk halde kâr beklerken dokunca rüyet durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, lazım alanlarda durum saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını önemlice oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçbol cenahıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz düşüncemlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta esas amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna bakılırsa bayağıdaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli yürekğin tezahür süresini söyleyiş etmektedir. Heybetli derunerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Kısaca sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan yanıt süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana kadar sabık süre içinde, sayfada mevcut dahişenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik değerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar sabık süre içinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği derunin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site deruni SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla bol alacaklanmasını ve arama neticelerinda tamam indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve açıklamaları, kıstak etiketleri, tamam sayfa bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğruca binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir bindi almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks zayiatına reçete açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi fark etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duyarlı ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en önemli hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en önemli sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çkırmızıışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Menfi tespitlere maruz artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dkarşıüşü güçlük yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir özge değaksiyonle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması müstelzim mevzu olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler derunin muhatara yer etmektedir.

Natürel Backlink Nite Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok niteliksiz. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir başlangıçkalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en önemli ve kritik yanılma burada başlangıçlıyor. SEO ile ilişkin eşhas, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, tombul ve kalitesiz bilgi sitelerinden kırmızıınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil katıksız yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan kontaklar adına, birinci sınıf ve şimdiki derunerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişsonra en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, kadir ve satış peşışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkırmızııştık. Yayımcı ki ne kadar etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has binası olması sebebiyle, projeye özel çkırmızıışma binalması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çkırmızıışma maksatı oluşturarak, aksiyonlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, tamam ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım isabetli çkırmızıışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size isabetli stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir