Seo Uzmanı Son Dakika

SEO Nedir, Katıksız SEO Çtuzakışması Nasıl örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli sarrafiyelı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta cereyan etmek üzere bütün taharri motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çtuzakışması Nasıl örgülır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her vakit nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent içi optimizasyonlar, teknik yapı ve sağlam içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tevdi etmek gerekirse anahtar lügat antraktştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı mevzularını elan detaylı ve alt sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, elbette yavuz bir SEO çtuzakışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl örgülır?
Kent içi SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının ak gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel içeriklerimiz, pak ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu antrakt duluk ve belirli sarrafiyelı taharri motoru etiketleridir. Kent içi optimizasyonunda anayasa gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız için aşağıda kent içi SEO mevzularını alt sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurulma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız makalelar ne derece nitelikli ve tabii olursa, o derece özlük içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam içeriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl örgülır?
Tekst içeriğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu kondisyon hasetmüzde çok bileğalışverişti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik yalnızca başına kifayetli olmadı. Daha çok nitelikli ve tabii içerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgi verdik. Pekâlâ sağlam içeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nasıl içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan içerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime çatlakştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli antraktç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kondisyon, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece düşüncesizdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Kelime Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Kimi kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Fakat bu bilgi tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en hoş yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğalışveriştirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl sarrafiyelık üzere alt sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı alt sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt sarrafiyelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere ak ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Saksılıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi için ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Saksılıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve alt sarrafiyelıklarımızda behemehâl garaz anahtar lügat ile sarrafiyelamamız botlara içerik hakkında yavuz bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı tabir edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl sarrafiyelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden fazla H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair sarrafiyelık etiketlerinden elan yetişkin başüstüneğu için bir sayfanın gerçeklik asıl sarrafiyelığının anlaşılması dair problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt konu sarrafiyelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu alt sarrafiyelıklar ile tabir edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve vesair alt sarrafiyelıklar ise yine muhik bir hiyerarşide cereyan etmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve Duru şifre örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite puanınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve zait bir harf bünyesı adına pak ve ak taranabilir bir harf bünyesı ile mukabillaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sayfa Momentumı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Sayfa hızı, içeriğin kullanıcı tarafından fonlenene derece geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa hızını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Momentumı Niçin Önemli?
Öncelikle kent hızının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan fazla vakit kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O vakit elden temelı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce takdimci tarafında Gzip kullanımı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve zait bütün karakterler) Bu alışverişlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde ifa etmek adına, 2 veya elan uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Fazla Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde bünyelabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent için bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları üzere birbir hayli dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Adidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mürtefi trafiğe bentlı bağan bant yaygınliği, hatalı database sorguları, bağan internet bağlanaksına ehil takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise içerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, alakalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hızımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Kontra halde fayda beklerken ziyan rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, vacip alanlarda mekân alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını gülmeyen oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyavuz tarafıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tevdi etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara örutubet veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen gerçeklik amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin içeriğin teşekkül süresini tabir etmektedir. Muhteşem içerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Kısaca sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük methalinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tevdi etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan yanıt süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl derece geçen müddet içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene derece geçen müddet içerisinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği için ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent içi SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yavuz algılanmasını ve taharri sonuçlarında muhik indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen sarrafiyelıca parametreler; konu sarrafiyelıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, muhik konu adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir koltuk almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks kayıplarına reçete harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi bakmak isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çtuzakışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey hassas ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çtuzakışmasında en yetişkin hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en yetişkin nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çtuzakışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, art dönüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir gayrı bileğalışverişle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok elan hassas davranılması müstelzim konu olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler için muhatara arz etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok kıytırık. İyi bir içerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir sarrafiyekalarına referans tevdi etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en yetişkin ve kritik yanlışlık burada sarrafiyelıyor. SEO ile alakalı eşhas, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, ağır ve kalitesiz salık sitelerinden tuzakınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu hava tabii yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan bağlanaklar adına, nitelikli ve aktüel içerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişsonra en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış arkaışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çtuzakıştık. Yayımcı ki ne derece uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has bünyesı olması dolayısıyla, projeye özel çtuzakışma bünyelması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çtuzakışma maksatı oluşturarak, alışverişlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, muhik ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip oranlı çtuzakışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size oranlı stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir