Seo Uzmanı Referanslar

SEO Nedir, Natürel SEO Çalışması Elbette Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki hakkındalığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli temellı kurallar ile tatminkâr hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin olgunlaşmak üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çalışması Elbette Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu muhtevain SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her hin nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site muhtevai optimizasyonlar, teknik yapı ve metin muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak güzel ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hin başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek toka etmek gerekirse anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site muhtevai ve dışı konularını henüz detaylı ve ast temellıklar halinde inceleyerek, nite düzgün bir SEO çalışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Mimarilır?
Site muhtevai SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının erinçli gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel muhtevaeriklerimiz, necip ve hızlı harf konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu mesafe cebin ve belirli temellı taharri motoru etiketleridir. Site muhtevai optimizasyonunda gerçek hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız muhtevain adida site muhtevai SEO konularını ast temellıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara sağlık veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, nitelikli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız makalelar ne derece nitelikli ve katıksız olursa, o derece nüfus muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metin muhtevaeriklerimiz derece önem teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Elbette Mimarilır?
Metin derunğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gestalt günümüzde çok değkonuti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik nazar boncuğu başına yerinde olmadı. Artık nitelikli ve katıksız muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bili verdik. Pekâlâ metin muhtevaeriklerinin bu derece önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Elbette muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan muhtevaerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbir hayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birbir hayli görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Aralıkştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli mesafeç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gestalt, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece akıllıdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lügat Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Birtakımı kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bili tam olarak yerinde değildir. Bunun en filinta muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkonutirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne temellık kabil ast temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı ast temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast temellıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere erinçli ulaşılabilmesi hesabına derunğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. Saksılıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları süresince geçerlidir. Saksılıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve ast temellıklarımızda kesinlikle nişane anahtar kelime ile temellamamız botlara muhtevaerik hakkında düzgün bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına temellıklarımızı rapor edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne temellığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta çabucak bir tomar H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka temellık etiketlerinden henüz eke evetğu muhtevain bir sayfanın hakikat anne temellığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast mevzu temellıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu ast temellıklar ile rapor edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve başka ast temellıklar ise tekrar güzel bir hiyerarşide olgunlaşmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site Momentumı ve Berrak şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite puanınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve gereksiz bir harf konstrüksiyonsı alegori necip ve erinçli taranabilir bir harf konstrüksiyonsı ile hakkındalaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sahife Momentumı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Sahife yolı, derunğin kullanıcı tarafından sahnelenene derece sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren hin ile de ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Site Momentumı Neden Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz bir tomar hin nakletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O hin sadece temelı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce sunucu kanatında Gzip tasarrufı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan eke CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu konulemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde yaratmak alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

çokça Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site muhtevain bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabil birbir hayli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Hordaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mualla trafiğe bağlamlı sakıt bant çokliği, hatalı database sorguları, sakıt internet angajmansına ehil sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki hakkındalığı ise muhtevaerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu yolımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman mesafeştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Hırçın halde fayda beklerken zarar rüyet durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı güzel indirdiğinde, muktezi alanlarda yan yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını kritik oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdüzgün tarafıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz layihamlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek toka etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç angajmanlara önem veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında hakikat amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna göre adidaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en eke derunğin teşekkül süresini rapor etmektedir. Heybetli muhtevaerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Yani sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek toka etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne derece sabık müddet içerisinde, sayfada kâin birlikteşenlerin güzel boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine ehil olmayan görseller, konu yüklenene derece sabık müddet içerisinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği muhtevain ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site muhtevai SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından düzgün rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda güzel indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen temellıca parametreler; konu temellıkları ve açıklamaları, tat alma organı etiketleri, güzel konu adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Güzel konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir destek almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına reçete harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duyar ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en eke hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en eke nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çalışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları belirleme geçirmek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Aksi tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, art dkatüşü emekli yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çalışmalara, bir farklı değkonule “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google güzel orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz duyar davranılması gereken mevzu olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler muhtevain tehlike yeryüzü etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok kolay. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir temelkalarına referans toka etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en eke ve ciddi yanlışlık burada temellıyor. SEO ile ait eşhas, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, çok ve kalitesiz bilgi sitelerinden alınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu biçim katıksız yollardan alınmayan ve ücretli alınan angajmanlar alegori, nitelikli ve aktüel muhtevaerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en tatminkâr bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde esenladığı yararların başında; bellik bilinirliği, kadir ve satış peşışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Bağımlı ki ne derece derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has konstrüksiyonsı olması haysiyetiyle, projeye özel çalışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, güzel bir çalışma planı oluşturarak, konulemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, güzel ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi tatminkâr çalışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size tatminkâr stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir