Seo Uzmanı Pdf Özet İndir

SEO Nedir, Natürel SEO Çdüzenışması Kesinlikle Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe huzurlığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli saksılı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin bulunmak üzere bütün arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çdüzenışması Kesinlikle Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu bağırsakin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her çağ nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site bağırsaki optimizasyonlar, fen yapı ve dimdik bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak dosdoğru ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her çağ başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek harcamak gerekirse anahtar söz antraktştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site bağırsaki ve dışı konularını henüz detaylı ve alt saksılıklar halinde inceleyerek, kesinlikle güzel bir SEO çdüzenışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Kesinlikle Dokumalır?
şehir bağırsaki SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının asude gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel bağırsakeriklerimiz, ak ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu antrakt yan ve belli saksılı arama motoru etiketleridir. şehir bağırsaki optimizasyonunda üs gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız bağırsakin dunda site bağırsaki SEO konularını alt saksılıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, imla hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız yazgılar ne kadar nitelikli ve doğal olursa, o kadar koca bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dimdik bağırsakeriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Dokumalır?
Dayanıklı içeriğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu boyut günümüzde çok değanlayışti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik birlik başına ehliyetli olmadı. Imdi nitelikli ve doğal bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Pekâlâ dimdik bağırsakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan bağırsakerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biraşırı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biraşırı ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Araştırması
Garaz kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biraşırı antraktç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu boyut, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar usludır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Kelime Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Fakat bu veri tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en kandırıcı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değanlayıştirebilirsiniz.

4- Mebdelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas saksılık gibi alt saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı alt saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir saksılıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere asude ulaşılabilmesi namına içeriğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Mebdelıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları içre geçerlidir. Mebdelıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve alt saksılıklarımızda behemehâl uğur anahtar söz ile saksılamamız botlara bağırsakerik üzerine güzel bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına saksılıklarımızı anlatım edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas saksılığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta takkadak aşkın H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür saksılık etiketlerinden henüz oylumlu olduğu bağırsakin bir sayfanın köken esas saksılığının anlaşılması dair sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus saksılıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu alt saksılıklar ile anlatım edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve öbür alt saksılıklar ise gine dosdoğru bir hiyerarşide bulunmak şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Güçı ve Sili Kod Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite noktaınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun indinde, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve boşuna bir kod örgüsı alegori ak ve asude taranabilir bir kod örgüsı ile huzurlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Konu Güçı Nedir, Kesinlikle Fazlalıkrılır
Konu hükümı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene kadar geçen süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden çağ ile de ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

şehir Güçı Neden Önemli?
Öncelikle site hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz aşkın çağ kalmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O çağ sadece temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci canipında Gzip yararlanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu anlayışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde onarmak alegori, 2 yahut henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Aşkın Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site bağırsakin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları gibi biraşırı dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; mualla trafiğe demetlı bağan izole bant makroliği, hatalı database sorguları, bağan internet bağlanaksına sahip takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayannız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe huzurlığı ise bağırsakerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, ilgili dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Menfi halde kâr beklerken ziyan görme durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı dosdoğru indirdiğinde, muktezi alanlarda konum saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını resmî oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçgüzel cihetıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz layihamlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek harcamak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta köken amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna gereğince dundaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mefret Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu içeriğin oluşma süresini anlatım etmektedir. Mefret bağırsakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. şu demek oluyor ki sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük methalinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek harcamak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas kadar geçen süre içinde, sayfada bulunan bileşenlerin dosdoğru boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik değerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar geçen süre içinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği bağırsakin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir bağırsaki SEO’nun fen konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla güzel kazançlanmasını ve arama sonuçlarında dosdoğru indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen saksılıca parametreler; sayfa saksılıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, dosdoğru sayfa adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir takviye almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks kayıplarına reçete açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli içli ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en oylumlu hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en oylumlu sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları tespit etmek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Negatif tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, art dkatüşü kuvvet yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çdüzenışmalara, bir diğer değanlayışle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google dosdoğru orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz içli davranılması gereken husus olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler bağırsakin tehlike genişlik etmektedir.

Natürel Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok niteliksiz. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir saksıkalarına referans harcamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en oylumlu ve nazik yanlışlık burada saksılıyor. SEO ile ilgili zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, derin ve kalitesiz haber sitelerinden düzenınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu janr doğal yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlanaklar alegori, nitelikli ve aktüel bağırsakerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en uygun bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış artışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf örgüsı olması yüz, projeye özel çdüzenışma örgülması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, dosdoğru bir çdüzenışma tasarı oluşturarak, anlayışlemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, dosdoğru ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi uygun çdüzenışmayı esenlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size uygun stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir