Seo Uzmanı Öneri Ve Tavsiye

SEO Nedir, Saf SEO Çallıkışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli kafalı kurallar ile amelî hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çallıkışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her devir nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site bağırsaki optimizasyonlar, yöntem yapı ve metanetli bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devir başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek icabında anahtar sözcük antraktştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site bağırsaki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir kafalıklar halinde inceleyerek, nite uygun bir SEO çallıkışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Site bağırsaki SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel bağırsakeriklerimiz, akman ve hızlı harf yapısı, kullanıcı dostu antrakt cebin ve belli kafalı arama motoru etiketleridir. Site bağırsaki optimizasyonunda taban amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız bağırsakin aşağıda site bağırsaki SEO mevzularını zir kafalıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, yazım hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız alfabelar ne derece nitelikli ve saf olursa, o derece nefer bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli bağırsakeriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Dayanıklı yürekğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu yer günümüzde çok bileğteamülti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik yekta başına yeterli olmadı. Artık nitelikli ve saf bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size olgun verdik. Peki metanetli bağırsakeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan bağırsakerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biryoğun blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz biryoğun görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Aralıkştırması
Maksat kitlenizin sorularına cevap veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biryoğun antraktç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Söz Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu yer, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece fikirlidır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Söz Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Birtakımı kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Ancak bu olgun tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en doğru denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğteamültirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel kafalık gibi zir kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı zir kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir kafalıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere erinç ulaşılabilmesi adına yürekğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Esaslıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içre geçerlidir. Esaslıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve zir kafalıklarımızda kesinlikle hedef anahtar sözcük ile kafalamamız botlara bağırsakerik için uygun bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı rapor edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel kafalığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta birden şu denli H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka kafalık etiketlerinden henüz oylumlu evetğu bağırsakin bir sayfanın gerçek temel kafalığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sayfa kafalıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu zir kafalıklar ile rapor edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve başka zir kafalıklar ise gine doğruca bir hiyerarşide olmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Ivintiı ve Aydınlık şifre Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite puanınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve nahak bir harf yapısı namına akman ve erinç taranabilir bir harf yapısı ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sahife Ivintiı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sahife çabuklukı, yürekğin kullanıcı tarafından hayaletlenene derece güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden devir ile bile ölçülebilmektedir. Sahife çabuklukını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Ivintiı Illet Önemli?
Öncelikle site çabuklukının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz şu denli devir giymek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O devir vakit kaybetmeden temelı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce sunucu yerında Gzip tasarrufı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biryoğun dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu teamüllemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde inşa etmek namına, 2 veya henüz uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde yapılabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site bağırsakin bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları gibi biryoğun dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Dundaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen biryoğun faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; etkili trafiğe ilişkilı ceninisakıt izole bant genliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ bağlantısına iye sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise bağırsakerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, müntesip dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabuklukımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Karşıt halde fayda beklerken hüsran görme durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri nahak yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, vacip alanlarda iz alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını önemlice oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçuygun üstıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz layihamlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlantılara örutubet veren projeler adım adım başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında gerçek amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna göre aşağıdaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu yürekğin tezahür süresini rapor etmektedir. Kebir bağırsakerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük methalinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan karşılık süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel derece güzeşte müddet içinde, sayfada kâin deşenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine iye olmayan görseller, konu yüklenene derece güzeşte müddet içinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği bağırsakin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site bağırsaki SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uygun algılanmasını ve arama neticelerinda doğruca indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kafalıca parametreler; konu kafalıkları ve izahatı, zeban etiketleri, doğruca konu bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına kere heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duyar ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en oylumlu hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en oylumlu sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çallıkışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları saptama eylemek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Negatif tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geçmiş dkatüşü kuvvet yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir başka bileğteamülle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok henüz duyar davranılması müstelzim sayfa olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bağırsakin korku bildirme etmektedir.

Saf Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir kafakalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en oylumlu ve kritik yanlış burada kafalıyor. SEO ile müntesip eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, ağır ve kalitesiz yüklem sitelerinden allıkınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu ezgi saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan bağlantılar namına, nitelikli ve gündeş bağırsakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en amelî bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış artışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne derece derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has yapısı olması nedeniyle, projeye özel çallıkışma yapılması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çallıkışma tasarı oluşturarak, teamüllemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, doğruca ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, vacip amelî çallıkışmayı esenlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size amelî stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir