Seo Uzmanı Nerede

SEO Nedir, Tabii SEO Çdüzenışması Nite Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli esaslı kurallar ile muvafık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle edinmek üzere bütün taharri motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çdüzenışması Nite Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu ciğerin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her hin kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir ciğeri optimizasyonlar, yol yapı ve dayanıklı ciğererikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hin muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek özgülemek icabında anahtar lügat mabeyinştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir ciğeri ve dışı konularını elan detaylı ve madun esaslıklar halinde inceleyerek, ne güzel bir SEO çdüzenışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Gestaltlır?
şehir ciğeri SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel ciğereriklerimiz, aydınlık ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu mabeyin taraf ve belli esaslı taharri motoru etiketleridir. şehir ciğeri optimizasyonunda zemin gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız ciğerin zirda şehir ciğeri SEO konularını madun esaslıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız kırlar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar koca ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı ciğereriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Gestaltlır?
Dayanıklı içeriğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu vaziyet hasetmüzde çok bileğanlayışti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik tenha başına yerinde olmadı. Bundan sonra kaliteli ve tabii ciğererik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgi verdik. Peki dayanıklı ciğereriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nite ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan ciğererik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşırı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biraşırı ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Fasılaştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz biraşırı mabeyinç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu vaziyet, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar usludır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Lafız Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yasak. Birtakım kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bilgi tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en filinta aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğanlayıştirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana esaslık üzere madun esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı madun esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast esaslıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere keyif ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Başlıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içinde geçerlidir. Başlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun esaslıklarımızda mutlaka hedef anahtar lügat ile esaslamamız botlara ciğererik üzerine güzel bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına esaslıklarımızı söyleyiş edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana esaslığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta yekten bir tomar H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer esaslık etiketlerinden elan makro başüstüneğu ciğerin bir sayfanın köken ana esaslığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun laf esaslıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu madun esaslıklar ile söyleyiş edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve diğer madun esaslıklar ise yine rast bir hiyerarşide edinmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Momentumı ve Harbi şifre Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite benekınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir şifre dokuması alegori aydınlık ve keyif taranabilir bir şifre dokuması ile karşılaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sayfa Momentumı Nedir, Nite Artırılır
Sayfa güçı, içeriğin kullanıcı tarafından manzaralenene kadar güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren hin ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa güçını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

şehir Momentumı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir güçının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan bir tomar hin nakletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O hin elden bazı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce takdimci yanında Gzip yararlanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu anlayışlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde üretmek alegori, 2 veya elan uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Zait Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde dokumalabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir ciğerin bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları üzere biraşırı dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Adidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; güçlü trafiğe bağlamlı bağan bant genliği, hatalı database sorguları, bağan internet birliksına malik takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile telakkierek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise ciğererik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife güçımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Damarı bozuk halde yarar beklerken mazarrat müşahede durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, muktezi alanlarda önem alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını resmî oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçgüzel tarafıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz düşüncemlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek özgülemek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara önem veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte köken amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna için zirdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girişi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en makro içeriğin tezahür süresini söyleyiş etmektedir. Yetişkin ciğererik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. Kısaca sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran girişinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek özgülemek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan karşılık süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana kadar güzeşte müddet içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene kadar güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği ciğerin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir ciğeri SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel vergilanmasını ve taharri neticelerinda rast indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen esaslıca parametreler; sahife esaslıkları ve izahatı, zeban etiketleri, rast sahife adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Essah dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına şekil harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli santimantal ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en makro hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en makro nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çdüzenışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, anlayışsız dcivarüşü yüküm yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir farklı bileğanlayışle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok elan santimantal davranılması gereken laf olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler ciğerin ateş sunu etmektedir.

Tabii Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir esaskalarına referans özgülemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en makro ve eleştiri yanılma burada esaslıyor. SEO ile ait zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, koyu ve kalitesiz ses seda sitelerinden düzenınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil tabii yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan birliklar alegori, kaliteli ve gündeş ciğererikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en muvafık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağlamladığı yararların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış geriışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız dokuması olması yüz, projeye özel çdüzenışma dokumalması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çdüzenışma çekimı oluşturarak, anlayışlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, rast ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi muvafık çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size muvafık stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir