Seo Uzmanı Nelerdir

SEO Nedir, Tabii SEO Çdüzenışması Nasıl Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli başlı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tutulmak üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çdüzenışması Nasıl Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu muhtevain SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her vakit nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent muhtevai optimizasyonlar, yöntem yapı ve dimdik muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek görmek icabında anahtar söz antraktştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent muhtevai ve dışı konularını daha detaylı ve alt başlıklar halinde inceleyerek, nasıl âlâ bir SEO çdüzenışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Yapılır?
şehir muhtevai SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel muhtevaeriklerimiz, hijyenik ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu antrakt çehre ve belirli başlı kontrol motoru etiketleridir. şehir muhtevai optimizasyonunda ana amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız muhtevain adida kent muhtevai SEO konularını alt başlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, imla hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız yazgılar ne derece nitelikli ve saf olursa, o derece şahsiyet muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dimdik muhtevaeriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?
Tekst hapishaneğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu tavır günümüzde çok değişçilikti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik vahit başına ehliyetli olmadı. Daha çok nitelikli ve saf muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size haber verdik. Peki dimdik muhtevaeriklerinin bu derece önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan muhtevaerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birşu denli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birşu denli ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Fasılaştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birşu denli antraktç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu tavır, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece fikirlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en şiddetli kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişçiliktirebilirsiniz.

4- çıbanlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlık üzere alt başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı alt başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt başlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere fariğ ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi bölümlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. çıbanlıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları içre geçerlidir. çıbanlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve alt başlıklarımızda kesinlikle amaç anahtar söz ile başlamamız botlara muhtevaerik için âlâ bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı dışa vurum edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta birden bir küme H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı başlık etiketlerinden daha mefret başüstüneğu muhtevain bir sayfanın temel temel başlığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt laf başlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel mevzuyu alt başlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt başlıklar ise gine harbi bir hiyerarşide tutulmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hızı ve Ak Harf Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite noktaınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve mevsimli mevsimsiz bir harf kuruluşsı yerine hijyenik ve fariğ taranabilir bir harf kuruluşsı ile karşılaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Konu Hızı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Konu momentumı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene derece sabık süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden vakit ile de ölçülebilmektedir. Konu momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

şehir Hızı Neden Önemli?
Öncelikle kent momentumının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha bir küme vakit geçirmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O vakit sadece temelı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce anonsör yakaında Gzip kullanımı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu işçiliklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde evlendirmek yerine, 2 veya daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Bir küme Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde kuruluşlabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent muhtevain bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere birşu denli dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; şiddetli trafiğe bandajlı sakıt bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, sakıt internet bağlantısına iye anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise muhtevaerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa momentumımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Inatçı halde fayda beklerken muhatara rüyet durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, lüzumlu alanlarda belde alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını gerçek oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçâlâ taliıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz layihamlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek görmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta temel amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna göre adidaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk antrei katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret hapishaneğin tezahür süresini dışa vurum etmektedir. Muhteşem muhtevaerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk görüntülük antreinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek görmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan karşılık süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel derece sabık süre içinde, sayfada bulunan daşenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik değerlerine iye sıfır görseller, sayfa yüklenene derece sabık süre içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği muhtevain ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir muhtevai SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla âlâ algılanmasını ve kontrol sonuçlarında harbi indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; sayfa başlıkları ve meşruhatı, zeban etiketleri, harbi sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Rast kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına reviş harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi rastlaşmak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey hassas ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en mefret hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en mefret nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çdüzenışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları saptama kılmak üzere, üst kırat performans göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, sonuç dyöreüşü emekli yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çdüzenışmalara, bir gayrı değişçilikle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha hassas davranılması müstelzim laf olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler muhtevain ateş yeryüzü etmektedir.

Tabii Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok cılız. İyi bir muhtevaerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir başkalarına referans görmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en mefret ve eleştiri teltik burada başlıyor. SEO ile ilişkin eşhas, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, kalın ve kalitesiz çav sitelerinden düzenınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu usul saf yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlantılar yerine, nitelikli ve gündeş muhtevaerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra katkısızladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, kredi ve satış arkaışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çdüzenıştık. Bağımlı ki ne derece etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız kuruluşsı olması nedeniyle, projeye özel çdüzenışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çdüzenışma düşünceı oluşturarak, işçiliklemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, harbi ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu mütenasip çdüzenışmayı katkısızlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size mütenasip stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir