Seo Uzmanı Nedir

SEO Nedir, Doğal SEO Çdüzenışması Nasıl Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli esaslı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta sarhoş olmak üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çdüzenışması Nasıl Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her vakit kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site dâhili optimizasyonlar, teknik yapı ve metin dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak selim ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek icabında anahtar lafız mabeyinştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site dâhili ve dışı mevzularını daha detaylı ve zir esaslıklar halinde inceleyerek, kesinlikle kazançlı bir SEO çdüzenışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Mimarilır?
Kent dâhili SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel dâhileriklerimiz, berrak ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu mabeyin faça ve belirli esaslı taharri motoru etiketleridir. Kent dâhili optimizasyonunda omurga hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız dâhilin aşağıda site dâhili SEO mevzularını zir esaslıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız yazılar ne derece kaliteli ve tabii olursa, o derece nüfus dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metin dâhileriklerimiz derece örutubet teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl Mimarilır?
Sağlam gönülğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu gestalt günümüzde çok bileğkonuti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik yalnızca başına ehliyetli olmadı. Artık kaliteli ve tabii dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bili verdik. Evet metin dâhileriklerinin bu derece önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan dâhilerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birgeniş ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Araştırması
Hedef kitlenizin sorularına karşılık veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birgeniş mabeyinç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gestalt, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece çokbilmişdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Lafız Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu bili tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en uz yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğkonutirebilirsiniz.

4- Mirlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne esaslık kabil zir esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı zir esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun esaslıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere refahlı ulaşılabilmesi adına gönülğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamaktadır. Mirlıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Mirlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve zir esaslıklarımızda behemehâl gaye anahtar lafız ile esaslamamız botlara dâhilerik için kazançlı bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına esaslıklarımızı rapor edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne esaslığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta takkadak zait H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair esaslık etiketlerinden daha heybetli başüstüneğu dâhilin bir sayfanın hakikat anne esaslığının anlaşılması konusunda mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir konu esaslıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu zir esaslıklar ile rapor edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve vesair zir esaslıklar ise gene selim bir hiyerarşide sarhoş olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Gayretı ve Pak Harf Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite noktaınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve nahak bir kod yapısı alegori berrak ve refahlı taranabilir bir kod yapısı ile içinlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sayfa Gayretı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sayfa gayretı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene derece güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa gayretını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Gayretı Münasebet Önemli?
Öncelikle site gayretının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha zait vakit takmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O vakit takkadak bazı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce takdimci kanatında Gzip kullanımı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu konulemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, az durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde edinmek alegori, 2 yahut daha uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Bir küme Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde yapılabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site dâhilin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil birgeniş dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; mualla trafiğe rabıtlı az izole bant kocaliği, hatalı database sorguları, az internet bağlantısına sahip takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayannız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise dâhilerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife gayretımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarı bozuk halde yarar beklerken ziyan görme durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı selim indirdiğinde, lüzumlu alanlarda vaziyet alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını resmî oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçkazançlı yönıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz layihamlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlantılara örutubet veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta hakikat amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna bakarak aşağıdaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk girizgâhi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli gönülğin oluş süresini rapor etmektedir. Yetişkin dâhilerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. Kısaca sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk ekran girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne derece güzeşte süre içerisinde, sayfada bulunan deşenlerin selim boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene derece güzeşte süre içerisinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği dâhilin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent dâhili SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla kazançlı kazançlanmasını ve taharri sonuçlarında selim indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen esaslıca parametreler; sahife esaslıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, selim sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Harbi yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına vadi harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli içli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en heybetli hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en heybetli sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, anlayışsız dkarşıüşü cebir yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çdüzenışmalara, bir gayrı bileğkonule “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google selim orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha içli davranılması gereken konu olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler dâhilin muhatara en etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok cılız. İyi bir dâhilerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri kolaylıkla bir esaskalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en heybetli ve ciddi yanlış burada esaslıyor. SEO ile müteallik zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, yoğun ve kalitesiz salık sitelerinden düzenınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu vadi tabii yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlantılar alegori, kaliteli ve gündeş dâhilerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, itibar ve satış geriışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çdüzenıştık. Basıcı ki ne derece derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız yapısı olması hasebiyle, projeye özel çdüzenışma yapılması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, selim bir çdüzenışma planı oluşturarak, konulemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, selim ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu isabetli çdüzenışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size isabetli stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir