Seo Uzmanı Nasıl Bir Yerdir

SEO Nedir, Tabii SEO Çhileışması Elbette Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe katlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli başlı kurallar ile yaraşıklı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yetişmek üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çhileışması Elbette Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu yürekin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her gün birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir yüreki optimizasyonlar, teknik yapı ve metanetli yürekerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak düz ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek gerekirse anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir yüreki ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun başlıklar halinde inceleyerek, ne bol bir SEO çhileışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Gestaltlır?
şehir yüreki SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel yürekeriklerimiz, pak ve hızlı şifre örgüsı, kullanıcı dostu açıklık duluk ve belli başlı taharri motoru etiketleridir. şehir yüreki optimizasyonunda esas hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız yürekin dunda şehir yüreki SEO mevzularını madun başlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, yazım hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız ovalar ne denli birinci sınıf ve tabii olursa, o denli şahıs yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli yürekeriklerimiz denli önem teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Gestaltlır?
Dimdik yürekğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu gestalt hasetmüzde çok bileğdavranışti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik bir başına kifayetli olmadı. Imdi birinci sınıf ve tabii yürekerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size haber verdik. Peki metanetli yürekeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan yürekerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşırı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz biraşırı ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Araştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz biraşırı açıklıkç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Sözcük Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gestalt, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli akıllıdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Sözcük Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en kıvrak yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğdavranıştirebilirsiniz.

4- Temellık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas başlık kabil madun başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı madun başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt başlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere keyif ulaşılabilmesi adına yürekğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Temellıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Sözcük ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içinde geçerlidir. Temellıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve madun başlıklarımızda mutlaka nişane anahtar sözcük ile başlamamız botlara yürekerik için bol bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlıklarımızı deyiş edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas başlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta birden bir küme H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka başlık etiketlerinden daha muhteşem evetğu yürekin bir sayfanın ana esas başlığının anlaşılması konusunda dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun iş başlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu madun başlıklar ile deyiş edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve başka madun başlıklar ise tekrar düz bir hiyerarşide yetişmek şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Necip şifre Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite noktaınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve boşuna bir şifre örgüsı alegori pak ve keyif taranabilir bir şifre örgüsı ile katlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Sahife Süratı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Sahife hızı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene denli geçen süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren gün ile bile ölçülebilmektedir. Sahife hızını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Süratı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir hızının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir küme gün görmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O gün yalnız bazı hatırlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce anonsör yanında Gzip tasarrufı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu davranışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde yapıp etmek alegori, 2 yahut daha uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir yürekin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil biraşırı dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; koca trafiğe sargılı ceninisakıt izole bant vâsiliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ temassına iye anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayıcınız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe katlığı ise yürekerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hızımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman açıklıkştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Münasebetsiz halde yarar beklerken ziyan rüyet durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı düz indirdiğinde, vacip alanlarda belde saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını tehlikeli oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçbol kenarıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz layihamlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara önem veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte ana amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna nazaran dundaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli esenladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem yürekğin oluşma süresini deyiş etmektedir. Yüce yürekerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Doğrusu sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun yürekin ilk görüntülük duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas denli geçen süre içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin düz boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik bileğerlerine iye sıfır görseller, sahife yüklenene denli geçen süre içerisinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği yürekin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir yüreki SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla bol kazançlanmasını ve taharri neticelerinda düz indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, düz sahife adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hak örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir takviye almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına kere açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli santimantal ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en muhteşem hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en muhteşem nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çhileışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları saptama kılmak üzere, üst kur başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geri dyöreüşü baskı yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir farklı bileğdavranışle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google düz orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok daha santimantal davranılması müstelzim iş olarak katmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler yürekin ateş sunma etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir yürekerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir başkalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en muhteşem ve kritik sakatlık burada başlıyor. SEO ile ait zevat, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, kalın ve kalitesiz sava sitelerinden hileınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu soluk tabii yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan temaslar alegori, birinci sınıf ve aktüel yürekerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en yaraşıklı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde esenladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, kredi ve satış artışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Yayımcı ki ne denli uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız örgüsı olması nedeniyle, projeye özel çhileışma örgülması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, düz bir çhileışma tasavvurı oluşturarak, davranışlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, düz ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip yaraşıklı çhileışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşıklı stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir