Seo Uzmanı Mediafordigital

SEO Nedir, Tabii SEO Çkırmızıışması Elbette Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe kontralığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli esaslı kurallar ile yönlü hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin bulunmak üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkırmızıışması Elbette Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her dem nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent dâhili optimizasyonlar, uran yapı ve tekst dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dem sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar lafız aralıkştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent dâhili ve dışı mevzularını daha detaylı ve zir esaslıklar halinde inceleyerek, kesinlikle esen bir SEO çkırmızıışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Mimarilır?
Kent dâhili SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel dâhileriklerimiz, ak pak ve hızlı kod mimarisı, kullanıcı dostu aralık yüz ve belirli esaslı kontrol motoru etiketleridir. Kent dâhili optimizasyonunda yapı taşı hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız dâhilin dunda kent dâhili SEO mevzularını zir esaslıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, imla hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız yazgılar ne denli nitelikli ve katıksız olursa, o denli eş dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst dâhileriklerimiz denli önem teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Mimarilır?
Dimdik yürekğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu konum günümüzde çok değmeslekti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik tek başına yerinde olmadı. Imdi nitelikli ve katıksız dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Peki tekst dâhileriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Elbette dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan dâhilerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birçok blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birçok ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Boşlukştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birçok aralıkç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu konum, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Lügat Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Birtakımı kaynakta %5 lafız tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak yerinde değildir. Bunun en kılıklı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmeslektirebilirsiniz.

4- Kafalık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne esaslık kadar zir esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı zir esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun esaslıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere geniş ulaşılabilmesi namına yürekğinizi taksimmlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Kafalıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Kafalıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve zir esaslıklarımızda kesinlikle nişangâh anahtar lafız ile esaslamamız botlara dâhilerik karşı esen bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına esaslıklarımızı anlatım edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne esaslığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın aşkın H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer esaslık etiketlerinden daha balaban başüstüneğu dâhilin bir sayfanın soy anne esaslığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sermaye esaslıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu zir esaslıklar ile anlatım edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve diğer zir esaslıklar ise yeniden harbi bir hiyerarşide bulunmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve Masumca Harf Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite puanınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun yanında, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod mimarisı alegori ak pak ve geniş taranabilir bir kod mimarisı ile kontralaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Konu Momentumı Nedir, Elbette Artırılır
Konu hükümı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene denli sabık süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren dem ile de ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Momentumı Neden Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha aşkın dem vurmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O dem çabucak temelı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce anonsör kanatında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu mesleklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde düzenlemek alegori, 2 yahut daha uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent dâhilin bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kadar birçok dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; erdemli trafiğe destelı düşüt bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, düşüt internet ilişkisına iye anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayannız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe kontralığı ise dâhilerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hükümımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on aralıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Pahal halde kâr beklerken dokunca müşahede durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini memul etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, zaruri alanlarda vaziyet yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını vahim oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçesen semtıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara önem veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta soy amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk antrei katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban yürekğin oluşma süresini anlatım etmektedir. Yetişkin dâhilerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Doğrusu sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun dâhilin ilk ekran antreinde bulunan görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan yanıt süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşanne denli sabık müddet içerisinde, sayfada bulunan bileşenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik değerlerine iye olmayan görseller, sahife yüklenene denli sabık müddet içerisinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği dâhilin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent dâhili SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla esen vergilanmasını ve kontrol neticelerinda harbi indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen esaslıca parametreler; sahife esaslıkları ve açıklamaları, dil etiketleri, harbi sahife bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks zayiatına vadi heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi gezmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çkırmızıışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli santimantal ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en balaban hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en balaban sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Negatif tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, sonuç dyamaçüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir farklı değmeslekle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok daha santimantal davranılması müstelzim sermaye olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler dâhilin muhatara arz etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir dâhilerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir esaskalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en balaban ve kritik günah burada esaslıyor. SEO ile ilişkin zevat, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, iri ve kalitesiz bilgi sitelerinden kırmızıınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu yol katıksız yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan ilişkilar alegori, nitelikli ve şimdiki dâhilerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en yönlü bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında katkısızladığı faydaların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış geriışı gelmektedir. Ovamızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkırmızııştık. Bağımlı ki ne denli uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf mimarisı olması yüz, projeye özel çkırmızıışma mimarilması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çkırmızıışma niyetı oluşturarak, mesleklemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, harbi ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri yönlü çkırmızıışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yönlü stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir