Seo Uzmanı Kitapları

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Ne Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli saksılı kurallar ile elverişli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tamamlanmak üzere tüm taharri motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Ne Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her bugün kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site ciğeri optimizasyonlar, uran yapı ve sağlam ciğererikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her bugün başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek dayamak gerekirse anahtar lafız fasılaştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site ciğeri ve dışı konularını elan detaylı ve madun saksılıklar halinde inceleyerek, nite bol bir SEO çhileışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Kuruluşlır?
Kent ciğeri SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun bugün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel ciğereriklerimiz, necip ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu fasıla nedeniyle ve belirli saksılı taharri motoru etiketleridir. Kent ciğeri optimizasyonunda ana gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız ciğerin bayağıda site ciğeri SEO konularını madun saksılıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurulma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız makalelar ne kadar kaliteli ve natürel olursa, o kadar isim ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda bugün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca sağlam ciğereriklerimiz kadar ögönen örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Kuruluşlır?
Dimdik derunğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu gestalt günümüzde çok bileğemekti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik yek başına yeterli olmadı. Daha çok kaliteli ve natürel ciğererik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size marifet verdik. Evet sağlam ciğereriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Ne ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan ciğererik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birsonsuz blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birsonsuz ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Meyanştırması
Gaye kitlenizin sorularına cevap veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz fasılaç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gestalt, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar usludır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Lügat Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en kalburüstü yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğemektirebilirsiniz.

4- çıbanlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana saksılık kabil madun saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı madun saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast saksılıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere rahat ulaşılabilmesi namına derunğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. çıbanlıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları süresince geçerlidir. çıbanlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun saksılıklarımızda mutlaka erek anahtar lafız ile saksılamamız botlara ciğererik hakkında bol bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına saksılıklarımızı dışa vurum edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana saksılığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta yekten çokça H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı saksılık etiketlerinden elan şanlı olduğu ciğerin bir sayfanın asıl ana saksılığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sayfa saksılıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana mevzuyu madun saksılıklar ile dışa vurum edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun saksılıklar ise gine akıllıca bir hiyerarşide tamamlanmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hızı ve şerif şifre Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite puanınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve nahak bir harf strüktürsı adına necip ve rahat taranabilir bir harf strüktürsı ile karşıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sahife Hızı Nedir, Ne Zaitrılır
Sahife güçı, derunğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene kadar güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren bugün ile bile ölçülebilmektedir. Sahife güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Hızı Sebep Önemli?
Öncelikle site güçının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan çokça bugün kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O bugün hemen bazı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce sunucu yerında Gzip kullanımı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu emeklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde yapıp etmek adına, 2 veya elan uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Zait Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site ciğerin bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kabil birsonsuz dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Adidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; etkili trafiğe bentlı ceninisakıt izole bant yaygınliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ ilişkisına ehil sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşıtlığı ise ciğererik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, müntesip dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu güçımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Damarı bozuk halde kâr beklerken hüsran rüyet durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri nahak yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, lüzumlu alanlarda arz kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını önemli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçbol katıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek dayamak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara ögönen veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında asıl amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna nazaran bayağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk girizgâhi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı derunğin teşekkül süresini dışa vurum etmektedir. Eke ciğererik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran kayranıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran girizgâhinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek dayamak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana kadar güzeşte müddet içinde, sayfada kâin birlikteşenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene kadar güzeşte müddet içinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği ciğerin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent ciğeri SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla bol alacaklanmasını ve taharri neticelerinda akıllıca indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen saksılıca parametreler; konu saksılıkları ve açıklamaları, kıstak etiketleri, akıllıca konu bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. çın strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına maksat harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok duyar ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en şanlı hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en şanlı nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çhileışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları tespit eylemek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Negatif tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, anlayışsız dcivarüşü mecburiyet yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çhileışmalara, bir başka bileğemekle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok elan duyar davranılması gereken sayfa olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler ciğerin korku bildirme etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok kıytırık. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri kolaylıkla bir saksıkalarına referans dayamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en şanlı ve eleştiri yanlış burada saksılıyor. SEO ile müntesip kişiler, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, dolu ve kalitesiz yüklem sitelerinden hileınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu soluk natürel yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan ilişkilar adına, kaliteli ve güncel ciğererikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en elverişli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle esenladığı yararların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış arkaışı gelmektedir. Ovamızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne kadar derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü strüktürsı olması yüz, projeye özel çhileışma strüktürlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çhileışma planı oluşturarak, emeklemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, akıllıca ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu elverişli çhileışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size elverişli stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir