Seo Uzmanı Kısaca Özet

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkızılışması Kesinlikle Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli başlı kurallar ile amelî hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta başlamak üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkızılışması Kesinlikle Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu sinein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her hengâm kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent sinei optimizasyonlar, uygulayım yapı ve tekst sineerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hengâm sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar lafız boşlukştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent sinei ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast başlıklar halinde inceleyerek, nite uz bir SEO çkızılışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Binalır?
Site sinei SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının ak gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel sineeriklerimiz, kılıklı ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu boşluk faça ve belli başlı kontrol motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda asliye hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız sinein süflida kent sinei SEO mevzularını ast başlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, doldurulma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız alfabelar ne denli kaliteli ve tabii olursa, o denli nefer sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst sineeriklerimiz denli önem teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Binalır?
Metanetli derunğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hava günümüzde çok bileğteamülti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik tek başına kifayetli olmadı. Imdi kaliteli ve tabii sineerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size olgun verdik. Peki tekst sineeriklerinin bu denli önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan sineerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biröte blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biröte ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Antraktştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biröte boşlukç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Söz Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hava, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Söz Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en güzel kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok zait gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğteamültirebilirsiniz.

4- çıbanlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne başlık kadar ast başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı ast başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun başlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere ak ulaşılabilmesi namına derunğinizi bölümlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. çıbanlıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi sinein ne denli önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. çıbanlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve ast başlıklarımızda mutlaka hedef anahtar lafız ile başlamamız botlara sineerik karşı uz bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlıklarımızı rapor edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne başlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta yekten zait H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka başlık etiketlerinden daha mehabetli evetğu sinein bir sayfanın kök anne başlığının anlaşılması konusunda dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sayfa başlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu ast başlıklar ile rapor edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve başka ast başlıklar ise yine sahih bir hiyerarşide başlamak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Hükümı ve Berrak Harf Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite noktaınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun yanında, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve abes bir kod örgüsı yerine kılıklı ve ak taranabilir bir kod örgüsı ile muhaliflaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sahife Hükümı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sahife gayretı, derunğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene denli sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren hengâm ile bile ölçülebilmektedir. Sahife gayretını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site Hükümı Niçin Önemli?
Öncelikle kent gayretının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha zait hengâm giymek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O hengâm hoppadak temelı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce sunucu yanında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve abes bütün karakterler) Bu teamüllemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde kurmak yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Aşkın Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent sinein bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kadar biröte dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faik trafiğe bentlı düşük izole bant genliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ irtibatsına sahip sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile temaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise sineerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa gayretımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı boşlukştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Ters halde kâr beklerken beis görme durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, muktezi alanlarda arazi düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını sağlam oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuz yanıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz layihamlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte kök amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna bakarak süflidaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli derunğin oluşma süresini rapor etmektedir. Büyük sineerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Doğrusu sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun sinein ilk ekran methalinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne denli sabık müddet içinde, sayfada kâin daşenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene denli sabık müddet içinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği sinein ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uz kazançlanmasını ve kontrol neticelerinda sahih indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; sayfa başlıkları ve izahatı, yürek etiketleri, sahih sayfa adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks kayıplarına sistem heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok rafine ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en mehabetli hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en mehabetli sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkızılışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları saptama eylemek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, anlayışsız dyöreüşü yaş yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkızılışmalara, bir diğer bileğteamülle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha rafine davranılması gereken sayfa olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler sinein ateş sunu etmektedir.

Katıksız Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok kıytırık. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir başkalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en mehabetli ve nazik suç burada başlıyor. SEO ile ilişkin eşhas, bütün çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, ağır ve kalitesiz haber sitelerinden kızılınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu biçim tabii yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan irtibatlar yerine, kaliteli ve güncel sineerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en amelî bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında katkısızladığı yararların başında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış geriışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkızılıştık. Basıcı ki ne denli derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf örgüsı olması sebebiyle, projeye özel çkızılışma örgülması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çkızılışma maksatı oluşturarak, teamüllemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, sahih ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi amelî çkızılışmayı katkısızlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size amelî stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir