Seo Uzmanı Kaynakça

SEO Nedir, Katıksız SEO Çaldatmaışması Nite Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli kellelı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin geçmek üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite Strüktürlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her vakit birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent ciğeri optimizasyonlar, yöntem yapı ve tekst ciğererikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak yakınlarında ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek döndürmek icabında anahtar sözcük antraktştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent ciğeri ve dışı mevzularını elan detaylı ve madun kellelıklar halinde inceleyerek, ne kazançlı bir SEO çaldatmaışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Strüktürlır?
Site ciğeri SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel ciğereriklerimiz, ak ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu antrakt sebebiyle ve belirli kellelı kontrol motoru etiketleridir. Site ciğeri optimizasyonunda temel gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız ciğerin süflida kent ciğeri SEO mevzularını madun kellelıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız hatlar ne derece birinci sınıf ve saf olursa, o derece insan ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst ciğereriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Strüktürlır?
Dayanıklı hapishaneğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu mevki hasetmüzde çok bileğalışverişti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik biricik başına yeterli olmadı. çıktı birinci sınıf ve saf ciğererik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Evet tekst ciğereriklerinin bu derece önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan ciğererik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biryoğun blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz biryoğun görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Araştırması
Uğur kitlenizin sorularına karşılık veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biryoğun antraktç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu mevki, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece beyinlidır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Kimisi kaynakta %5 sözcük yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en dobra denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğalışveriştirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana kellelık gibi madun kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere keyif ulaşılabilmesi hesabına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları içre geçerlidir. Başlangıçlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun kellelıklarımızda mutlaka gaye anahtar sözcük ile kellelamamız botlara ciğererik hakkında kazançlı bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kellelıklarımızı rapor edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana kellelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta çabucak bir araba H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer kellelık etiketlerinden elan cesim olduğu ciğerin bir sayfanın gerçeklik ana kellelığının anlaşılması konusunda iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun mevzu kellelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana mevzuyu madun kellelıklar ile rapor edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve diğer madun kellelıklar ise yine yakınlarında bir hiyerarşide geçmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Ivintiı ve Eksiksiz Harf Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite noktaınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve zait bir harf strüktürsı alegori ak ve keyif taranabilir bir harf strüktürsı ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sayfa Ivintiı Nedir, Nite Pozitifrılır
Sayfa ivintiı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene derece sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Site Ivintiı Sebep Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan bir araba vakit tespit etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O vakit elden temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce takdimci cenahında Gzip kullanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biryoğun dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve zait tüm karakterler) Bu alışverişlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde yapmak alegori, 2 veya elan uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent ciğerin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları gibi biryoğun dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen biryoğun faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faik trafiğe bentlı düşüt bant yaygınliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlantısına mevla takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayannız ile mütalaaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise ciğererik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, alakalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu ivintiımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman antraktştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarı bozuk halde kâr beklerken ziyan müşahede durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı yakınlarında indirdiğinde, vacip alanlarda mevki düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını sağlam oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçkazançlı cihetıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek döndürmek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta gerçeklik amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna göre süflidaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girişi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim hapishaneğin tekevvün süresini rapor etmektedir. Büyük ciğererik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Kısaca sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran girişinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek döndürmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan karşılık süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana derece sabık müddet içerisinde, sayfada kâin dahişenlerin yakınlarında boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine mevla olmayan görseller, konu yüklenene derece sabık müddet içerisinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği ciğerin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site ciğeri SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla kazançlı rüşvetlanmasını ve kontrol sonuçlarında yakınlarında indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kellelıca parametreler; konu kellelıkları ve izahatı, yürek etiketleri, yakınlarında konu adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hak strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir dayanak almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına defa açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi gezmek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok santimantal ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en cesim hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en cesim nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dönüşü zorla yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir gayrı bileğalışverişle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google yakınlarında orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok elan santimantal davranılması gereken mevzu olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler ciğerin ateş arz etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok kolay. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir kellekalarına referans döndürmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en cesim ve nazik yanlış burada kellelıyor. SEO ile alakalı zevat, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, ağır ve kalitesiz sava sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval saf yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlantılar alegori, birinci sınıf ve aktüel ciğererikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağladığı yararların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış artışı gelmektedir. Ovamızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çaldatmaıştık. Basıcı ki ne derece etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has strüktürsı olması hasebiyle, projeye özel çaldatmaışma strüktürlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, yakınlarında bir çaldatmaışma düşünceı oluşturarak, alışverişlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, yakınlarında ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, vacip mütenasip çaldatmaışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mütenasip stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir