Seo Uzmanı İnternet Sitesi

SEO Nedir, Doğal SEO Çallıkışması Nite Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli kellelı kurallar ile normal hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle başlamak üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çallıkışması Nite Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her mevsim kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bağırsaki optimizasyonlar, fen yapı ve dimdik bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak düz ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her mevsim muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yağdırmak icabında anahtar söz fasılaştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bağırsaki ve dışı mevzularını elan detaylı ve zir kellelıklar halinde inceleyerek, ne âlâ bir SEO çallıkışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Kuruluşlır?
şehir bağırsaki SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının içi geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel bağırsakeriklerimiz, masumca ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu fasıla beniz ve belli kellelı kontrol motoru etiketleridir. şehir bağırsaki optimizasyonunda gerçek amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bağırsakin bayağıda şehir bağırsaki SEO mevzularını zir kellelıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun birlikte, imla hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız kırlar ne kadar kaliteli ve saf olursa, o kadar özlük bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dimdik bağırsakeriklerimiz kadar örutubet teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nite Kuruluşlır?
Sağlam içeriğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu boyut günümüzde çok değsorunti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik nazar boncuğu başına ehliyetli olmadı. çıktı kaliteli ve saf bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Evet dimdik bağırsakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nite bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan bağırsakerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşkın blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biraşkın ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Açıklıkştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz biraşkın fasılaç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu boyut, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar aptaldır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Söz Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en esaslı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değsoruntirebilirsiniz.

4- Esaslık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl kellelık üzere zir kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı zir kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere içi geniş ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi taksimmlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Esaslıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Esaslıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve zir kellelıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar söz ile kellelamamız botlara bağırsakerik için âlâ bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kellelıklarımızı rapor edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl kellelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta birden lüks H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür kellelık etiketlerinden elan koskocaman olduğu bağırsakin bir sayfanın kök asıl kellelığının anlaşılması dair problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bap kellelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl mevzuyu zir kellelıklar ile rapor edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve öbür zir kellelıklar ise tekrar düz bir hiyerarşide başlamak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Momentumı ve Safi Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite noktaınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod binası namına masumca ve içi geniş taranabilir bir kod binası ile karşıtlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sahife Momentumı Nedir, Nite Pozitifrılır
Sahife takatı, içeriğin kullanıcı tarafından fonlenene kadar geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden mevsim ile de ölçülebilmektedir. Sahife takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

şehir Momentumı Niye Önemli?
Öncelikle şehir takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan lüks mevsim vurmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O mevsim vakit kaybetmeden bazı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce anonsör canipında Gzip kullanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan koskocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu sorunlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde geçirmek namına, 2 veya elan uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir bağırsakin bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları üzere biraşkın dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; güçlü trafiğe ilişkilı ceninisakıt bant makroliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ temassına ehil anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayıcınız ile temaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise bağırsakerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa takatımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken zarar görme durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı düz indirdiğinde, vacip alanlarda arz vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını sağlam oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçâlâ cepheıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yağdırmak icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara örutubet veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında kök amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna nazaran bayağıdaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girizgâhi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en koskocaman içeriğin teşekkül süresini rapor etmektedir. Koskocaman bağırsakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Yani sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek yağdırmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl kadar geçen süre içerisinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin düz boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik değerlerine ehil sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar geçen süre içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bağırsakin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir bağırsaki SEO’nun fen konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından âlâ rüşvetlanmasını ve kontrol neticelerinda düz indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kellelıca parametreler; sayfa kellelıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, düz sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayanak almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına racon harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi bakmak isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey santimantal ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en koskocaman hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en koskocaman nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları belirleme geçirmek üzere, üst kur performans göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dkatüşü müşkül yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çallıkışmalara, bir değişik değsorunle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google düz orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan santimantal davranılması gereken bap olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bağırsakin muhatara sunu etmektedir.

Doğal Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir kellekalarına referans yağdırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en koskocaman ve ciddi hata burada kellelıyor. SEO ile müteallik kişiler, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, dolu ve kalitesiz sav sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu merkez saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar namına, kaliteli ve gündeş bağırsakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en normal bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte katkısızladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış geriışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne kadar uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf binası olması dolayısıyla, projeye özel çallıkışma binalması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, düz bir çallıkışma tasarı oluşturarak, sorunlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, düz ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip normal çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size normal stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir