Seo Uzmanı İncelemeleri

SEO Nedir, Tabii SEO Çaldatmaışması Elbette Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli mebdelı kurallar ile birebir hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin cereyan etmek üzere bütün arama motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Elbette Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her devir kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site bağırsaki optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dayanıklı bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devir başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tevdi etmek gerekirse anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site bağırsaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast mebdelıklar halinde inceleyerek, nite hayırlı bir SEO çaldatmaışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Kuruluşlır?
Kent bağırsaki SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel bağırsakeriklerimiz, necip ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu açıklık duluk ve belirli mebdelı arama motoru etiketleridir. Kent bağırsaki optimizasyonunda çizgi gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız bağırsakin horda site bağırsaki SEO mevzularını ast mebdelıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, imla hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız tasarlar ne denli kaliteli ve katıksız olursa, o denli kişi bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı bağırsakeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Kuruluşlır?
Dimdik dâhilğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hava günümüzde çok değkonuti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik hiç başına yeterli olmadı. Imdi kaliteli ve katıksız bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Peki dayanıklı bağırsakeriklerinin bu denli önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Elbette bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan bağırsakerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birşu denli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birşu denli görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Meyanştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına karşılık veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birşu denli açıklıkç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hava, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli fikirlidır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lafız Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 sözcük yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu veri tam olarak yeterli değildir. Bunun en uz aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkonutirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel mebdelık gibi ast mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı ast mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir mebdelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere hafif ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Saksılıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları içinde geçerlidir. Saksılıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve ast mebdelıklarımızda behemehâl uğur anahtar sözcük ile mebdelamamız botlara bağırsakerik karşı hayırlı bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mebdelıklarımızı rapor edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel mebdelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın bir tomar H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer mebdelık etiketlerinden daha koskocaman başüstüneğu bağırsakin bir sayfanın gerçeklik temel mebdelığının anlaşılması dair sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sayfa mebdelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu ast mebdelıklar ile rapor edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve diğer ast mebdelıklar ise yine doğru bir hiyerarşide cereyan etmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Gayretı ve Aydınlık şifre Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite noktaınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve fuzuli bir harf bünyesı namına necip ve hafif taranabilir bir harf bünyesı ile alınlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sahife Gayretı Nedir, Elbette Artırılır
Sahife çabuklukı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene denli güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren devir ile de ölçülebilmektedir. Sahife çabuklukını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Gayretı Niye Önemli?
Öncelikle site çabuklukının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha bir tomar devir etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O devir hemen bazı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci yakaında Gzip tasarrufı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan koskocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve fuzuli bütün karakterler) Bu konulemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde kılmak namına, 2 veya daha uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Bir küme Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde bünyelabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site bağırsakin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları gibi birşu denli dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; yüce trafiğe sargılı düşük izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ temassına ehil takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise bağırsakerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabuklukımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz açıklıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Pahal halde yarar beklerken zarar görme durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğru indirdiğinde, vacip alanlarda yer alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını gerçek oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçhayırlı semtıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tevdi etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen gerçeklik amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna için hordaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En şanlı Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girizgâhi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en koskocaman dâhilğin oluşma süresini rapor etmektedir. şanlı bağırsakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Kısaca sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tevdi etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel denli güzeşte süre içerisinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin doğru boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine ehil sıfır görseller, sahife yüklenene denli güzeşte süre içerisinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği bağırsakin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent bağırsaki SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayırlı alacaklanmasını ve arama sonuçlarında doğru indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mebdelıca parametreler; sahife mebdelıkları ve meşruhatı, zeban etiketleri, doğru sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sahih bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir dayak almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına reviş harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi fark etmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli duygulu ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en koskocaman hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en koskocaman sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları sabitleme buyurmak üzere, üst seviye performans göstermektedir. Negatif tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, aptal dkatüşü baskı yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir değişik değkonule “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google doğru orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok daha duygulu davranılması müstelzim sayfa olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler bağırsakin tehlike sunma etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok bayağı. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir mebdekalarına referans tevdi etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en koskocaman ve kritik kusur burada mebdelıyor. SEO ile müteallik zevat, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, hummalı ve kalitesiz ses seda sitelerinden aldatmaınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu vadi katıksız yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan temaslar namına, kaliteli ve aktüel bağırsakerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişsonra en birebir bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış artışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne denli etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü bünyesı olması nedeniyle, projeye özel çaldatmaışma bünyelması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, doğru bir çaldatmaışma niyetı oluşturarak, konulemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, doğru ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, vacip birebir çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size birebir stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir