Seo Uzmanı Haberleri

SEO Nedir, Saf SEO Çalışması Elbette Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli esaslı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta başlamak üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çalışması Elbette Yapılır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her dönem nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir içi optimizasyonlar, uran yapı ve sağlam içerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak hakikat ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek toka etmek gerekirse anahtar lügat antraktştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir içi ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir esaslıklar halinde inceleyerek, nasıl güzel bir SEO çalışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Yapılır?
Site içi SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel içeriklerimiz, sili ve hızlı harf yapısı, kullanıcı dostu antrakt surat ve belirli esaslı kontrol motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda gerçek amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız için dunda şehir içi SEO mevzularını zir esaslıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama hizmetaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız yazgılar ne denli nitelikli ve saf olursa, o denli şahsiyet içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam içeriklerimiz denli önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Yapılır?
Metanetli hapishaneğinin, Google cepheında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu pozisyon hasetmüzde çok bileğhizmetti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik yalnızca başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra nitelikli ve saf içerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size malumat verdik. Peki sağlam içeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan içerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birçok blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birçok görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Fasılaştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birçok antraktç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lafız Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu pozisyon, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli çokbilmişdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lafız Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Kimisi kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu malumat tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en aynalı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğhizmettirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas esaslık gibi zir esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı zir esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast esaslıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere hafif ulaşılabilmesi namına hapishaneğinizi bölümlendirmenize yarar esenlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda ilgi edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi için ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Başlangıçlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve zir esaslıklarımızda mutlaka erek anahtar lügat ile esaslamamız botlara içerik karşı güzel bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına esaslıklarımızı ifade edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile hizmetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas esaslığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta birden çokça H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge esaslık etiketlerinden henüz cesim olduğu için bir sayfanın asıl esas esaslığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bap esaslıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu zir esaslıklar ile ifade edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve özge zir esaslıklar ise gene hakikat bir hiyerarşide başlamak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Safi Harf Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite benekınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir harf yapısı namına sili ve hafif taranabilir bir harf yapısı ile muhaliflaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Elbette Zaitrılır
Sayfa ivintiı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene denli geçen süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden dönem ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Site Güçı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz çokça dönem kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O dönem vakit kaybetmeden bazı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce takdimci cepheında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu hizmetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve abes tüm karakterler) Bu hizmetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, az format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde yapmak namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Bir küme Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde yapılabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir için bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları gibi birçok dosyayı önbelleğine alır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; ali trafiğe ilgilı az bant makroliği, hatalı database sorguları, az genel ağ bağlantısına malik takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayıcınız ile fikirerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise içerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Damarı bozuk halde yarar beklerken zarar rüyet durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hakikat indirdiğinde, lüzumlu alanlarda alan vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını ağırbaşlı oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçgüzel taçıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz düşüncemlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek toka etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında asıl amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim hapishaneğin oluşma süresini ifade etmektedir. Koca içerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. Kısaca sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk ekran girişinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek toka etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas denli geçen müddet içerisinde, sayfada kâin bileşenlerin hakikat boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik bileğerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene denli geçen müddet içerisinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğhizmettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği için ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site içi SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla güzel vergilanmasını ve kontrol sonuçlarında hakikat indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen esaslıca parametreler; sahife esaslıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, hakikat sahife adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir dayak almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına kez harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi ziyaret etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli duygun ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en cesim hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en cesim sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çalışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, sonuç dilküşü yüküm yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çalışmalara, bir sair bileğhizmetle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google hakikat orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok henüz duygun davranılması gereken bap olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler için muhatara arz etmektedir.

Saf Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok görgüsüz. İyi bir içerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir esaskalarına referans toka etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en cesim ve ciddi kusur burada esaslıyor. SEO ile müteallik eşhas, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, çok ve kalitesiz ses seda sitelerinden alınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu ezgi saf yollardan alınmayan ve ücretli alınan bağlantılar namına, nitelikli ve şimdiki içerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, rağbet ve satış enseışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Bağımlı ki ne denli derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf yapısı olması dolayısıyla, projeye özel çalışma yapılması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, hakikat bir çalışma tasarı oluşturarak, hizmetlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, hakikat ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu oranlı çalışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size oranlı stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir