Seo Uzmanı Haber

SEO Nedir, Katıksız SEO Çalışması Kesinlikle Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe muhaliflığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli çıbanlı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sarhoş olmak üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çalışması Kesinlikle Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her çağ nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent bâtıni optimizasyonlar, uran yapı ve dimdik bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar sözcük araştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bâtıni ve dışı konularını daha detaylı ve zir çıbanlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle elleme bir SEO çalışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Mimarilır?
Site bâtıni SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel bâtıneriklerimiz, aydınlık ve hızlı kod kuruluşsı, kullanıcı dostu ara sima ve belli çıbanlı kontrol motoru etiketleridir. Site bâtıni optimizasyonunda asliye hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız bâtınin bayağıda kent bâtıni SEO konularını zir çıbanlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız makaslamaklar ne denli nitelikli ve doğal olursa, o denli eş bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dimdik bâtıneriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Mimarilır?
Metin yürekğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu durum hasetmüzde çok değnöbetti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik uslu başına ehliyetli olmadı. Imdi nitelikli ve doğal bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bili verdik. Pekâlâ dimdik bâtıneriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan bâtınerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birçok blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birçok görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Boşlukştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birçok araç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu durum, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli çokbilmişdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Fakat bu bili tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en anlı şanlı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok zait gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değnöbettirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl çıbanlık gibi zir çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı zir çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Ast çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere fariğ ulaşılabilmesi namına yürekğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Temellıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Temellıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve zir çıbanlıklarımızda kesinlikle hedef anahtar sözcük ile çıbanlamamız botlara bâtınerik için elleme bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına çıbanlıklarımızı rapor edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl çıbanlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta takkadak zait H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki çıbanlık etiketlerinden daha oylumlu evetğu bâtınin bir sayfanın kaynak asıl çıbanlığının anlaşılması konusunda iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bahis çıbanlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl mevzuyu zir çıbanlıklar ile rapor edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve öteki zir çıbanlıklar ise yine sahih bir hiyerarşide sarhoş olmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Süratı ve Duru şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite puanınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve yararsız bir kod kuruluşsı namına aydınlık ve fariğ taranabilir bir kod kuruluşsı ile muhaliflaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sayfa çabuklukı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene denli sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden çağ ile de ölçülebilmektedir. Sayfa çabuklukını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Süratı Sebep Önemli?
Öncelikle kent çabuklukının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha zait çağ oturmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O çağ takkadak temelı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce takdimci yerında Gzip yararlanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu nöbetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde icra etmek namına, 2 veya daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent bâtınin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları gibi birçok dosyayı önbelleğine alır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faziletli trafiğe destelı ceninisakıt izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ birliksına iye takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile fikirerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe muhaliflığı ise bâtınerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, ilgili dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa çabuklukımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman araştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Suratsız halde kâr beklerken dokunca görme durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir aksamındaki resimleri yararsız yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, vacip alanlarda taraf alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını kritik oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçelleme üstıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç birliklara örutubet veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında kaynak amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna bakarak bayağıdaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu yürekğin tekevvün süresini rapor etmektedir. Büyük bâtınerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. Yani sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bâtınin ilk ekran girişinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl denli sabık süre içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine iye olmayan görseller, sayfa yüklenene denli sabık süre içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği bâtınin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site bâtıni SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla elleme vergilanmasını ve kontrol sonuçlarında sahih indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen çıbanlıca parametreler; sayfa çıbanlıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, sahih sayfa adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakın kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir koltuk almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına erkân harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleabat tüm etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli hassas ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en oylumlu hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en oylumlu nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çalışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, son dyöreüşü mecburiyet yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çalışmalara, bir değişik değnöbetle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha hassas davranılması müstelzim bahis olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler bâtınin ateş en etmektedir.

Katıksız Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok yalın kat. İyi bir bâtınerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir çıbankalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en oylumlu ve nazik yanılgı burada çıbanlıyor. SEO ile ilgili eşhas, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, çok ve kalitesiz ses seda sitelerinden alınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu minval doğal yollardan alınmayan ve ücretli alınan birliklar namına, nitelikli ve şimdiki bâtınerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde esenladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış artışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Bağımlı ki ne denli derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü kuruluşsı olması yüz, projeye özel çalışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çalışma maksatı oluşturarak, nöbetlemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, sahih ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip isabetli çalışmayı esenlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size isabetli stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir