Seo Uzmanı Güncel Bilgi

SEO Nedir, Tabii SEO Çdüzenışması Nite Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki içinlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile yaraşır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle yürütmek üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çdüzenışması Nite Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her dem kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site içi optimizasyonlar, teknik yapı ve sağlam içerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak selim ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek hasretmek gerekirse anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site içi ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast çıbanlıklar halinde inceleyerek, elbette yavuz bir SEO çdüzenışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Konstrüksiyonlır?
Kent içi SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel içeriklerimiz, sili ve hızlı harf dokuması, kullanıcı dostu mesafe cebin ve belirli çıbanlı kontrol motoru etiketleridir. Kent içi optimizasyonunda omurga amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız için zirda site içi SEO mevzularını ast çıbanlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara sağlık veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız alfabelar ne derece kaliteli ve katıksız olursa, o derece can içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az sağlam içeriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Konstrüksiyonlır?
Metanetli dâhilğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu vaziyet hasetmüzde çok değdavranışti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik bir başına yerinde olmadı. Bundan sonra kaliteli ve katıksız içerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Peki sağlam içeriklerinin bu derece önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nite içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan içerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birokkalı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birokkalı görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat çatlakştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birokkalı mesafeç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu vaziyet, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Lügat Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Bazısı kaynakta %5 kelime yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak yerinde değildir. Bunun en hayırlı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değdavranıştirebilirsiniz.

4- Esaslık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne çıbanlık kabil ast çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı ast çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir çıbanlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere geniş ulaşılabilmesi yerine dâhilğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamaktadır. Esaslıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi için ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Esaslıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve ast çıbanlıklarımızda mutlaka nişane anahtar kelime ile çıbanlamamız botlara içerik için yavuz bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına çıbanlıklarımızı söyleyiş edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne çıbanlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta birden lüks H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge çıbanlık etiketlerinden elan mehabetli başüstüneğu için bir sayfanın gerçeklik anne çıbanlığının anlaşılması dair problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast konu çıbanlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu ast çıbanlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve özge ast çıbanlıklar ise yine selim bir hiyerarşide yürütmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve Arı Kod Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite benekınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve mevsimli mevsimsiz bir harf dokuması namına sili ve geniş taranabilir bir harf dokuması ile içinlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sahife Momentumı Nedir, Nite Artırılır
Sahife yolı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene derece güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dem ile de ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Momentumı Niçin Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan lüks dem etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O dem takkadak bazı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce anonsör cenahında Gzip kullanımı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu davranışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde yaratmak namına, 2 yahut elan uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Lüks Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde dokumalabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site için bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabil birokkalı dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; mualla trafiğe bandajlı ceninisakıt bant enliliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ birliksına malik anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayannız ile telakkierek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki içinlığı ise içerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu yolımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Kontra halde kâr beklerken mazarrat rüyet durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı selim indirdiğinde, lüzumlu alanlarda iz vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını gülmeyen oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyavuz tarafıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz düşüncemlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek hasretmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç birliklara önem veren projeler girişim girişim muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında gerçeklik amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna göre zirdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli dâhilğin tezahür süresini söyleyiş etmektedir. Mehabetli içerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Kısaca sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek hasretmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne derece güzeşte müddet içinde, sayfada mevcut daşenlerin selim boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik değerlerine malik olmayan görseller, konu yüklenene derece güzeşte müddet içinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği için ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent içi SEO’nun teknik konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yavuz idraklanmasını ve kontrol sonuçlarında selim indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, selim konu adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Mevsuk dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir koltuk almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına racon harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi fark etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey alıngan ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en mehabetli hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en mehabetli sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, sonuç dyöreüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir farklı değdavranışle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google selim orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok elan alıngan davranılması müstelzim konu olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler için muhatara arz etmektedir.

Tabii Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok yalın kat. İyi bir içerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir çıbankalarına referans hasretmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en mehabetli ve eleştiri yanlışlık burada çıbanlıyor. SEO ile alakadar zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, hummalı ve kalitesiz haber sitelerinden düzenınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu üslup katıksız yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan birliklar namına, kaliteli ve güncel içerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en yaraşır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağladığı faydaların başında; marka bilinirliği, onur ve satış enseışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çdüzenıştık. Yayımcı ki ne derece uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf dokuması olması hasebiyle, projeye özel çdüzenışma dokumalması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, selim bir çdüzenışma niyetı oluşturarak, davranışlemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, selim ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu yaraşır çdüzenışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşır stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir