Seo Uzmanı Göstergeleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çdüzenışması Elbette Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe zıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli saksılı kurallar ile elverişli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta başlamak üzere bütün taharri motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çdüzenışması Elbette Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her dönem birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent ciğeri optimizasyonlar, uran yapı ve metanetli ciğererikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak güzel ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek serpmek icabında anahtar lafız araştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent ciğeri ve dışı konularını elan detaylı ve zir saksılıklar halinde inceleyerek, kesinlikle kazançlı bir SEO çdüzenışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Strüktürlır?
Kent ciğeri SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel ciğereriklerimiz, şerif ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu ara surat ve belirli saksılı taharri motoru etiketleridir. Kent ciğeri optimizasyonunda omurga hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız ciğerin kötüda kent ciğeri SEO konularını zir saksılıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama ustalıkaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız yazılar ne kadar birinci sınıf ve natürel olursa, o kadar isim ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli ciğereriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Strüktürlır?
Dimdik içeriğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hesap günümüzde çok bileğustalıkti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik yegâne başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve natürel ciğererik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Pekâlâ metanetli ciğereriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Elbette ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan ciğererik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birmebzul blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat çatlakştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birmebzul araç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hesap, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar akildır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Lügat Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Bazı kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en doğru denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğustalıktirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl saksılık kabilinden zir saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı zir saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Ast saksılıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere huzur ulaşılabilmesi namına içeriğinizi taksimmlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Temellıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Temellıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve zir saksılıklarımızda kesinlikle maksat anahtar lafız ile saksılamamız botlara ciğererik hakkında kazançlı bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına saksılıklarımızı rapor edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile ustalıkaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl saksılığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazı kaynakta yekten bir tomar H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı saksılık etiketlerinden elan yüce başüstüneğu ciğerin bir sayfanın gerçeklik asıl saksılığının anlaşılması dair sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir konu saksılıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu zir saksılıklar ile rapor edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve gayrı zir saksılıklar ise yine güzel bir hiyerarşide başlamak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve şerif Kod Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite benekınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve nahak bir harf kuruluşsı adına şerif ve huzur taranabilir bir harf kuruluşsı ile zıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Elbette Artırılır
Sayfa momentumı, içeriğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden dönem ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Güçı Ne Önemli?
Öncelikle kent momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan bir tomar dönem giymek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O dönem elden bazı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce sunucu doğrultuında Gzip yararlanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu ustalıklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu ustalıklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde açmak adına, 2 yahut elan uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent ciğerin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden birmebzul dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yeniden görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faziletli trafiğe destelı düşük bant genişliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ temassına malik sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayıcınız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe zıtlığı ise ciğererik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması haysiyetiyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu momentumımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Hırçın halde kâr beklerken beis görme durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı güzel indirdiğinde, lüzumlu alanlarda iz vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını ağır oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçkazançlı cenahıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek serpmek icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç temaslara önem veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında gerçeklik amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran kötüdaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce içeriğin oluşma süresini rapor etmektedir. Yüce ciğererik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. Yani sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran methalinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek serpmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan cevap süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl kadar geçen süre içerisinde, sayfada kâin deşenlerin güzel boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik bileğerlerine malik olmayan görseller, konu yüklenene kadar geçen süre içerisinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğustalıktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği ciğerin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent ciğeri SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından kazançlı rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda güzel indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen saksılıca parametreler; konu saksılıkları ve açıklamaları, dil etiketleri, güzel konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına usul heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey alıngan ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en yüce hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en yüce nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çdüzenışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları saptama geçirmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Aksi tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, son dyamaçüşü baskı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çdüzenışmalara, bir değişik bileğustalıkle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google güzel orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan alıngan davranılması müstelzim konu olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler ciğerin muhatara sunu etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok bayağı. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir saksıkalarına referans serpmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en yüce ve eleştiri teltik burada saksılıyor. SEO ile alakadar zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, hummalı ve kalitesiz selen sitelerinden düzenınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu vadi natürel yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan temaslar adına, birinci sınıf ve aktüel ciğererikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişgelecek en elverişli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde katkısızladığı yararların başında; bellik bilinirliği, kadir ve satış peşışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Basıcı ki ne kadar derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü kuruluşsı olması haysiyetiyle, projeye özel çdüzenışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, güzel bir çdüzenışma düşünceı oluşturarak, ustalıklemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, güzel ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu elverişli çdüzenışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size elverişli stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir