Seo Uzmanı Global

SEO Nedir, Katıksız SEO Çaldatmaışması Ne örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli çıbanlı kurallar ile orantılı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta geçmek üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Ne örgülır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her dönem nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent bağırsaki optimizasyonlar, yol yapı ve metin bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak sevap ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dönem başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uzatmak icabında anahtar sözcük antraktştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bağırsaki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun çıbanlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle yerinde bir SEO çaldatmaışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne örgülır?
Site bağırsaki SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel bağırsakeriklerimiz, münezzeh ve hızlı kod konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu antrakt sebebiyle ve belli çıbanlı arama motoru etiketleridir. Site bağırsaki optimizasyonunda kök gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız bağırsakin aşağıda kent bağırsaki SEO mevzularını madun çıbanlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız yazgılar ne kadar nitelikli ve doğal olursa, o kadar can bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metin bağırsakeriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Ne örgülır?
Tekst yürekğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâl günümüzde çok değkonuti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik sessiz başına yerinde olmadı. Artık nitelikli ve doğal bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size malumat verdik. Evet metin bağırsakeriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Ne bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan bağırsakerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgeniş blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birgeniş ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Fasılaştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birgeniş antraktç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâl, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar çokbilmişdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Kelime Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu malumat tam olarak yerinde değildir. Bunun en aynalı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkonutirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel çıbanlık gibi madun çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı madun çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast çıbanlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere rahatlık ulaşılabilmesi hesabına yürekğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne kadar önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları zarfında geçerlidir. Başlangıçlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve madun çıbanlıklarımızda kesinlikle nişane anahtar sözcük ile çıbanlamamız botlara bağırsakerik karşı yerinde bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına çıbanlıklarımızı dışa vurum edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel çıbanlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta birden fazla H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de vesair çıbanlık etiketlerinden henüz oylumlu başüstüneğu bağırsakin bir sayfanın kök temel çıbanlığının anlaşılması konusunda problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun süje çıbanlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel mevzuyu madun çıbanlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve vesair madun çıbanlıklar ise gine sevap bir hiyerarşide geçmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Hükümı ve Sili Harf örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite puanınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve zait bir kod konstrüksiyonsı alegori münezzeh ve rahatlık taranabilir bir kod konstrüksiyonsı ile içinlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa Hükümı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sayfa takatı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene kadar güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden dönem ile de ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Site Hükümı Niye Önemli?
Öncelikle kent takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz fazla dönem yazmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O dönem elden temelı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce anonsör yöreında Gzip yararlanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve zait tüm karakterler) Bu konulemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde evlendirmek alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent bağırsakin bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi birgeniş dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; mualla trafiğe destelı düşük bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ irtibatsına sahip anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayannız ile içtihaterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki içinlığı ise bağırsakerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa takatımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Kontra halde kâr beklerken dokunca rüyet durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sevap indirdiğinde, muktezi alanlarda nokta düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını önemli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyerinde taliıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz düşüncemlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uzatmak icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında kök amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa aşağıdaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk antrei esenladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu yürekğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Büyük bağırsakerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Yani sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran antreinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uzatmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel kadar güzeşte müddet içerisinde, sayfada kâin birlikteşenlerin sevap boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği bağırsakin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site bağırsaki SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yerinde idraklanmasını ve arama sonuçlarında sevap indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen çıbanlıca parametreler; sayfa çıbanlıkları ve açıklamaları, tat alma organı etiketleri, sevap sayfa bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına uğur açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey içli ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en oylumlu hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en oylumlu nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzem performans göstermektedir. Menfi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, mazi dyöreüşü kuvvet yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çaldatmaışmalara, bir farklı değkonule “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sevap orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz içli davranılması müstelzim süje olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler bağırsakin muhatara yeryüzü etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok kolay. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir çıbankalarına referans uzatmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en oylumlu ve nazik teltik burada çıbanlıyor. SEO ile ait zevat, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, sıkı ve kalitesiz salık sitelerinden aldatmaınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu janr doğal yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan irtibatlar alegori, nitelikli ve şimdiki bağırsakerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en orantılı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde esenladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış geriışı gelmektedir. Ovamızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çaldatmaıştık. Bağımlı ki ne kadar etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has konstrüksiyonsı olması haysiyetiyle, projeye özel çaldatmaışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, sevap bir çaldatmaışma niyetı oluşturarak, konulemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, sevap ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi orantılı çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size orantılı stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir