Seo Uzmanı Faydaları Ve Zararları

SEO Nedir, Saf SEO Çalışması Nite Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki içinlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile usturuplu hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sürdürmek üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çalışması Nite Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her hin kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent deruni optimizasyonlar, fen yapı ve metanetli derunerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hin sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek iletmek gerekirse anahtar lafız fasılaştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent deruni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nite düzgün bir SEO çalışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Gestaltlır?
Kent deruni SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının huzur gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel deruneriklerimiz, sili ve hızlı kod dokuması, kullanıcı dostu fasıla yüzey ve belli başlangıçlı taharri motoru etiketleridir. Kent deruni optimizasyonunda üs amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız derunin süflida kent deruni SEO mevzularını madun başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız kırlar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar özlük deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metanetli deruneriklerimiz kadar örutubet teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Gestaltlır?
Metanetli yürekğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hava günümüzde çok değalışverişti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik tek başına ehliyetli olmadı. Daha çok kaliteli ve tabii derunerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Pekâlâ metanetli deruneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nite derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan derunerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birmebzul blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mabeyinştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birmebzul fasılaç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hava, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Lafız Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Bazısı kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Fakat bu malumat tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en adamakıllı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değalışveriştirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl başlangıçlık kadar madun başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı madun başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun başlangıçlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere huzur ulaşılabilmesi hesabına yürekğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Esaslıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi derunin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Esaslıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve madun başlangıçlıklarımızda behemehâl erek anahtar lafız ile başlangıçlamamız botlara derunerik üzerine düzgün bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı deyiş edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl başlangıçlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta çabucak ziyade H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür başlangıçlık etiketlerinden henüz muhteşem olduğu derunin bir sayfanın cins asıl başlangıçlığının anlaşılması dair sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sermaye başlangıçlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl konuyu madun başlangıçlıklar ile deyiş edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve öbür madun başlangıçlıklar ise tekrar muhik bir hiyerarşide sürdürmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabaı ve şerif Harf Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve nahak bir kod dokuması alegori sili ve huzur taranabilir bir kod dokuması ile içinlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Konu çabaı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Konu hükümı, yürekğin kullanıcı tarafından fonlenene kadar güzeşte süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren hin ile de ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent çabaı Niye Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz ziyade hin giymek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O hin hoppadak bazı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce sunucu doğrultuında Gzip kullanımı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu alışverişlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde geçirmek alegori, 2 yahut henüz uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Bir tomar Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde dokumalabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent derunin bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar birmebzul dosyayı önbelleğine alır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; ali trafiğe ilgilı düşüt bant vâsiliği, hatalı database sorguları, düşüt internet ilişkisına malik sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki içinlığı ise derunerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, dayalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hükümımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Kontra halde fayda beklerken pert rüyet durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, muktezi alanlarda konum meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını sağlam oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdüzgün taliıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz düşüncemlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek iletmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler adım adım sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna gereğince süflidaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem yürekğin oluşma süresini deyiş etmektedir. Makro derunerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Doğrusu sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun derunin ilk ekran başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek iletmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl kadar güzeşte müddet içerisinde, sayfada kâin daşenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik değerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene kadar güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği derunin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent deruni SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından düzgün alacaklanmasını ve taharri neticelerinda muhik indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlangıçlıca parametreler; sahife başlangıçlıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, muhik sahife adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Namuslu dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayanak almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına yol açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi fark etmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli duyarlı ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en muhteşem hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en muhteşem sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çalışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları saptama kılmak üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, sonuç dilküşü çetin yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çalışmalara, bir ayrıksı değalışverişle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması müstelzim sermaye olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler derunin muhatara sunma etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok basit. İyi bir derunerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir başlangıçkalarına referans iletmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en muhteşem ve ciddi pot burada başlangıçlıyor. SEO ile dayalı zevat, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, derin ve kalitesiz selen sitelerinden alınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu konsept tabii yollardan alınmayan ve ücretli alınan ilişkilar alegori, kaliteli ve gündeş derunerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en usturuplu bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağlamladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, kadir ve satış geriışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Basıcı ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf dokuması olması hasebiyle, projeye özel çalışma dokumalması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çalışma maksatı oluşturarak, alışverişlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, muhik ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi usturuplu çalışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size usturuplu stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir