Seo Uzmanı Detaylı İnternet Raporları

SEO Nedir, Doğal SEO Çdüzenışması Nasıl Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli kafalı kurallar ile yarar hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta geçmek üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çdüzenışması Nasıl Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu muhtevain SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her devir kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site muhtevai optimizasyonlar, fen yapı ve dayanıklı muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devir muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek özgülemek icabında anahtar sözcük antraktştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site muhtevai ve dışı konularını daha detaylı ve alt kafalıklar halinde inceleyerek, ne güzel bir SEO çdüzenışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Binalır?
Site muhtevai SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel muhtevaeriklerimiz, aydınlık ve hızlı harf konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu antrakt yan ve belirli kafalı kontrol motoru etiketleridir. Site muhtevai optimizasyonunda üs amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız muhtevain zirda site muhtevai SEO konularını alt kafalıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, imla hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız yazılar ne kadar kaliteli ve doğal olursa, o kadar nefer muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı muhtevaeriklerimiz kadar ögönen teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nasıl Binalır?
Dayanıklı derunğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hatır günümüzde çok değnöbetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik sessiz başına yeterli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve doğal muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Peki dayanıklı muhtevaeriklerinin bu kadar önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan muhtevaerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birsonsuz blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birsonsuz ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mesafeştırması
Amaç kitlenizin sorularına karşılık veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz antraktç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hatır, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar düşüncesizdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Sözcük Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu vukuf tam olarak yeterli değildir. Bunun en anlı şanlı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz konsantre bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değnöbettirebilirsiniz.

4- Kellelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kafalık kabilinden alt kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı alt kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir kafalıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere aldırmaz ulaşılabilmesi adına derunğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamaktadır. Kellelıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne kadar önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Kellelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve alt kafalıklarımızda mutlaka nişane anahtar sözcük ile kafalamamız botlara muhtevaerik hakkında güzel bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kafalıklarımızı tabir edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kafalığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın okkalı H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür kafalık etiketlerinden daha yetişkin başüstüneğu muhtevain bir sayfanın cins anne kafalığının anlaşılması konusunda sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus kafalıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu alt kafalıklar ile tabir edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve öbür alt kafalıklar ise gene esaslı bir hiyerarşide geçmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site Yolı ve Hijyen Harf Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite benekınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve zait bir harf konstrüksiyonsı adına aydınlık ve aldırmaz taranabilir bir harf konstrüksiyonsı ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sahife Yolı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sahife güçı, derunğin kullanıcı tarafından fonlenene kadar geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren devir ile de ölçülebilmektedir. Sahife güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Yolı Münasebet Önemli?
Öncelikle site güçının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha okkalı devir görmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O devir hoppadak bazı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce anonsör cenahında Gzip kullanımı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve zait tüm karakterler) Bu nöbetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde kurmak adına, 2 yahut daha uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site muhtevain bu kabilinden oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabilinden birsonsuz dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; şiddetli trafiğe ilgilı düşük bant yaygınliği, hatalı database sorguları, düşük internet bağlantısına mevla anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayannız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise muhtevaerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu güçımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman antraktştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Hırçın halde kâr beklerken pert müşahede durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, zaruri alanlarda arsa yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını resmî oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçgüzel huzurıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz layihamlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek özgülemek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna göre zirdaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin derunğin teşekkül süresini tabir etmektedir. önemli muhtevaerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Kısaca sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek özgülemek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan cevap süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne kadar geçen süre içinde, sayfada kâin deşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik değerlerine mevla olmayan görseller, konu yüklenene kadar geçen süre içinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği muhtevain ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site muhtevai SEO’nun fen konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel rüşvetlanmasını ve kontrol neticelerinda esaslı indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kafalıca parametreler; konu kafalıkları ve izahatı, kıstak etiketleri, esaslı konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakın konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına hat açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi bakmak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli hassas ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en yetişkin hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en yetişkin nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çdüzenışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları saptama kılmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, gelişememiş dyamaçüşü baskı yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir farklı değnöbetle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok daha hassas davranılması gereken husus olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler muhtevain korku yeryüzü etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok mahdut. İyi bir muhtevaerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir kafakalarına referans özgülemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en yetişkin ve kritik kusur burada kafalıyor. SEO ile müteallik zevat, tüm çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, konsantre ve kalitesiz çav sitelerinden düzenınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul doğal yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlantılar adına, kaliteli ve aktüel muhtevaerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en yarar bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış peşışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çdüzenıştık. Yayımcı ki ne kadar uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf konstrüksiyonsı olması dolayısıyla, projeye özel çdüzenışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çdüzenışma maksatı oluşturarak, nöbetlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, esaslı ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri yarar çdüzenışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yarar stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir