Seo Uzmanı Ders Notları

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Elbette Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli kafalı kurallar ile tatminkâr hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle çıkmak üzere tüm arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Elbette Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu midein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her devran nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site midei optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metanetli mideerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak yakın ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tevdi etmek gerekirse anahtar lafız meyanştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site midei ve dışı mevzularını elan detaylı ve madun kafalıklar halinde inceleyerek, kesinlikle uz bir SEO çallıkışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Bünyelır?
Kent midei SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının erinçli gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel mideeriklerimiz, temiz ve hızlı şifre strüktürsı, kullanıcı dostu meyan duluk ve belli kafalı arama motoru etiketleridir. Kent midei optimizasyonunda yapı taşı gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız midein aşağıda site midei SEO mevzularını madun kafalıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, nitelikli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız ovalar ne denli nitelikli ve natürel olursa, o denli kişi mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metanetli mideeriklerimiz denli önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin basaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Elbette Bünyelır?
Tekst derunğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hesap hasetmüzde çok değalışverişti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik bir başına yeterli olmadı. Imdi nitelikli ve natürel mideerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgi verdik. Pekâlâ metanetli mideeriklerinin bu denli önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Elbette mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan mideerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birokkalı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birokkalı görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Mabeyinştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına karşılık veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birokkalı meyanç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hesap, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli fikirlidır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Söz Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Bazı kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Fakat bu bilgi tam olarak yeterli değildir. Bunun en aynalı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değalışveriştirebilirsiniz.

4- çıbanlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana kafalık kabilinden madun kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı madun kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun kafalıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere erinçli ulaşılabilmesi adına derunğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. çıbanlıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi midein ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları ortamında geçerlidir. çıbanlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve madun kafalıklarımızda mutlaka garaz anahtar lafız ile kafalamamız botlara mideerik karşı uz bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına kafalıklarımızı rapor edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana kafalığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazı kaynakta yekten bir araba H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı kafalık etiketlerinden elan muhteşem başüstüneğu midein bir sayfanın mahiyet ana kafalığının anlaşılması dair sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun iş kafalıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana mevzuyu madun kafalıklar ile rapor edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun kafalıklar ise gene yakın bir hiyerarşide çıkmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve Duru Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite benekınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve zait bir şifre strüktürsı namına temiz ve erinçli taranabilir bir şifre strüktürsı ile karşıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sahife Momentumı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Sahife ivintiı, derunğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene denli sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden devran ile de ölçülebilmektedir. Sahife ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Kent Momentumı Niçin Önemli?
Öncelikle site ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan bir araba devran takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O devran yemeden içmeden bazı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce anonsör cihetında Gzip kullanımı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve zait tüm karakterler) Bu alışverişlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde yaratmak namına, 2 yahut elan uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Ziyade Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site midein bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabilinden birokkalı dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Zirdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüksek trafiğe rabıtlı sakıt bant yaygınliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ temassına sahip anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayannız ile fikirerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşıtlığı ise mideerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa ivintiımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık meyanştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Zıt halde kâr beklerken hüsran müşahede durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı yakın indirdiğinde, gerekli alanlarda zemin alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını önemlice oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçuz semtıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz layihamlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tevdi etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç temaslara önem veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında mahiyet amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna bakarak aşağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem derunğin tekevvün süresini rapor etmektedir. Kocaman mideerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun midein ilk görüntülük duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tevdi etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana denli sabık müddet içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin yakın boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik değerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene denli sabık müddet içerisinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği midein ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent midei SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uz algılanmasını ve arama neticelerinda yakın indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen kafalıca parametreler; sayfa kafalıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, yakın sayfa bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Namuslu strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks zayiatına sırat harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey rafine ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en muhteşem hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en muhteşem sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çallıkışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst kur performans göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, geri dyöreüşü emekli yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çallıkışmalara, bir gayrı değalışverişle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google yakın orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok elan rafine davranılması müstelzim iş olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler midein ateş sunu etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok yalın kat. İyi bir mideerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir kafakalarına referans tevdi etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en muhteşem ve kritik teltik burada kafalıyor. SEO ile ait kişiler, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, hummalı ve kalitesiz selen sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu minval natürel yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar namına, nitelikli ve aktüel mideerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en tatminkâr bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı yararların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış peşışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne denli uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık strüktürsı olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma strüktürlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, yakın bir çallıkışma tasarı oluşturarak, alışverişlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, yakın ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli tatminkâr çallıkışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size tatminkâr stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir