Seo Uzmanı Bilgi

SEO Nedir, Doğal SEO Çtuzakışması Kesinlikle Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli esaslı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle yetişmek üzere bütün taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çtuzakışması Kesinlikle Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu muhtevain SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her ahit kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent muhtevai optimizasyonlar, teknik yapı ve dayanıklı muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak yakın ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her ahit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak gerekirse anahtar lügat fasılaştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent muhtevai ve dışı konularını daha detaylı ve madun esaslıklar halinde inceleyerek, ne yerinde bir SEO çtuzakışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Gestaltlır?
Site muhtevai SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel muhtevaeriklerimiz, pak ve hızlı kod kuruluşsı, kullanıcı dostu fasıla vecih ve belirli esaslı taharri motoru etiketleridir. Site muhtevai optimizasyonunda gerçek gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız muhtevain bayağıda kent muhtevai SEO konularını madun esaslıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız kırlar ne denli kaliteli ve natürel olursa, o denli isim muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dayanıklı muhtevaeriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Gestaltlır?
Dayanıklı dâhilğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu yer hasetmüzde çok değkârti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik yekta başına kifayetli olmadı. Daha çok kaliteli ve natürel muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Pekâlâ dayanıklı muhtevaeriklerinin bu denli önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan muhtevaerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birkötü blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birkötü ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Fasılaştırması
Hedef kitlenizin sorularına cevap veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birkötü fasılaç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu yer, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli aptaldır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lafız Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak kifayetli değildir. Bunun en oflaz kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkârtirebilirsiniz.

4- Kellelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel esaslık kadar madun esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı madun esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun esaslıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere keyif ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamaktadır. Kellelıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne denli önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Kellelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve madun esaslıklarımızda kesinlikle amaç anahtar lügat ile esaslamamız botlara muhtevaerik karşı yerinde bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına esaslıklarımızı söyleyiş edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel esaslığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta çabucak şu denli H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür esaslık etiketlerinden daha kebir evetğu muhtevain bir sayfanın hamur temel esaslığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun husus esaslıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu madun esaslıklar ile söyleyiş edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve öbür madun esaslıklar ise tekrar yakın bir hiyerarşide yetişmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Safi Kod Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite puanınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve nahak bir kod kuruluşsı namına pak ve keyif taranabilir bir kod kuruluşsı ile muhaliflaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sahife Güçı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sahife hızı, dâhilğin kullanıcı tarafından hayaletlenene denli güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden ahit ile de ölçülebilmektedir. Sahife hızını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site Güçı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent hızının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha şu denli ahit kalmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O ahit yalnız bazı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce anonsör tarafında Gzip kullanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan kebir CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu kârlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde akdetmek namına, 2 veya daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde kuruluşlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent muhtevain bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar birkötü dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; ali trafiğe ilişkilı ceninisakıt bant genişliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet bağlantısına ehil anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayannız ile inançerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise muhtevaerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, dayalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hızımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Menfi halde fayda beklerken muhatara görme durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri nahak yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı yakın indirdiğinde, gerekli alanlarda zemin alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını ağır oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyerinde katıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz düşüncemlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara örutubet veren projeler kadem kadem muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte hamur amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna için bayağıdaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk antrei sağladığı süreden, görünen ekrandaki en kebir dâhilğin tezahür süresini söyleyiş etmektedir. Muhteşem muhtevaerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran antreinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan karşılık süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel denli güzeşte müddet içerisinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin yakın boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik değerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene denli güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği muhtevain ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site muhtevai SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda yakın indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen esaslıca parametreler; konu esaslıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, yakın konu adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Güzel kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına racon açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çtuzakışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duygulu ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çtuzakışmasında en kebir hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en kebir nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çtuzakışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları belirleme buyurmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Negatif tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geçmiş dyamaçüşü güçlükle yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir değişik değkârle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google yakın orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok daha duygulu davranılması müstelzim husus olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler muhtevain ateş arz etmektedir.

Doğal Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok bayağı. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir esaskalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en kebir ve nazik pot burada esaslıyor. SEO ile dayalı eşhas, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, şişman ve kalitesiz bilgi sitelerinden tuzakınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul natürel yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan bağlantılar namına, kaliteli ve aktüel muhtevaerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı faydaların başında; marka bilinirliği, kadir ve satış arkaışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çtuzakıştık. Tabi ki ne denli derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü kuruluşsı olması dolayısıyla, projeye özel çtuzakışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, yakın bir çtuzakışma tasavvurı oluşturarak, kârlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, yakın ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli munis çtuzakışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size munis stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir