Seo Uzmanı Avrupa Amerika

SEO Nedir, Katıksız SEO Çtuzakışması Nasıl Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe huzurlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli kellelı kurallar ile müsait hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yetişmek üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çtuzakışması Nasıl Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her devran birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir dâhili optimizasyonlar, fen yapı ve dimdik dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çtuzakışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devran muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tevdi etmek icabında anahtar lügat boşlukştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir dâhili ve dışı mevzularını elan detaylı ve zir kellelıklar halinde inceleyerek, nite yeğin bir SEO çtuzakışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Dokumalır?
Kent dâhili SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel dâhileriklerimiz, şerif ve hızlı harf örgüsı, kullanıcı dostu boşluk utanma ve belli kellelı kontrol motoru etiketleridir. Kent dâhili optimizasyonunda yapı taşı hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız dâhilin bayağıda şehir dâhili SEO mevzularını zir kellelıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız hatlar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar özlük dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dimdik dâhileriklerimiz kadar önem teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nasıl Dokumalır?
Dimdik hapishaneğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu gestalt hasetmüzde çok değanlayışti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik bir başına yeterli olmadı. Daha çok birinci sınıf ve tabii dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size haber verdik. Pekâlâ dimdik dâhileriklerinin bu kadar önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan dâhilerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birbunca ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Açıklıkştırması
Amaç kitlenizin sorularına karşılık veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birbunca boşlukç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gestalt, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar aptaldır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Söz Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Bazısı kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak yeterli değildir. Bunun en güzel kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değanlayıştirebilirsiniz.

4- Kellelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel kellelık üzere zir kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı zir kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt kellelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere palas ulaşılabilmesi hesabına hapishaneğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamaktadır. Kellelıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Söz ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Kellelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve zir kellelıklarımızda mutlaka erek anahtar lügat ile kellelamamız botlara dâhilerik üzerine yeğin bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına kellelıklarımızı söyleyiş edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel kellelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta birden bir tomar H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de vesair kellelık etiketlerinden elan mefret başüstüneğu dâhilin bir sayfanın kaynak temel kellelığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bap kellelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu zir kellelıklar ile söyleyiş edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve vesair zir kellelıklar ise tekrar tamam bir hiyerarşide yetişmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve Temiz Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve lüzumsuz bir harf örgüsı namına şerif ve palas taranabilir bir harf örgüsı ile huzurlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sahife Momentumı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sahife yolı, hapishaneğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren devran ile de ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Momentumı Niye Önemli?
Öncelikle şehir yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan bir tomar devran takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O devran çabucak bazı hatırlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce sunucu canipında Gzip yararlanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu anlayışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde evlendirmek namına, 2 veya elan uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Ziyade Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir dâhilin bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere birbunca dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Hordaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; mualla trafiğe sargılı düşük izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, düşük internet irtibatsına sahip sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayannız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe huzurlığı ise dâhilerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, ilişkin dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Damarı bozuk halde fayda beklerken zarar rüyet durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, mukteza alanlarda dünya düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını resmî oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyeğin canipıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tevdi etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler kadem kadem muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta kaynak amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna bakarak bayağıdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk methali sağladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret hapishaneğin oluş süresini söyleyiş etmektedir. Mehabetli dâhilerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Yani sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk ekran methalinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tevdi etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan yanıt süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel kadar geçen müddet içinde, sayfada bulunan deşenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik değerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar geçen müddet içinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği dâhilin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent dâhili SEO’nun fen konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yeğin alacaklanmasını ve kontrol sonuçlarında tamam indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kellelıca parametreler; sayfa kellelıkları ve açıklamaları, lisan etiketleri, tamam sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğru örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına teknik harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi ziyaret etmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çtuzakışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli duyar ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çtuzakışmasında en mefret hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en mefret nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çtuzakışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları saptama kılmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Aksi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, gelişememiş dönüşü kuvvet yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çtuzakışmalara, bir özge değanlayışle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok elan duyar davranılması müstelzim bap olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler dâhilin muhatara yeryüzü etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir dâhilerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir kellekalarına referans tevdi etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en mefret ve nazik yanılgı burada kellelıyor. SEO ile ilişkin zevat, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, kaba ve kalitesiz sav sitelerinden tuzakınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu stil tabii yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan irtibatlar namına, birinci sınıf ve güncel dâhilerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişmüterakki en müsait bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış artışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Yayımcı ki ne kadar uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü örgüsı olması hasebiyle, projeye özel çtuzakışma örgülması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çtuzakışma maksatı oluşturarak, anlayışlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, tamam ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza müsait çtuzakışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size müsait stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir