Seo Optimizasyon Yorumları

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Kesinlikle Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile usturuplu hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tamamlanmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Kesinlikle Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her devran kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site içi optimizasyonlar, uran yapı ve tekst içerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak gerçek ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devran başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek satmak gerekirse anahtar lafız çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site içi ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, elbette yerinde bir SEO çhileışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Strüktürlır?
Kent içi SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel içeriklerimiz, akman ve hızlı kod konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu çatlak utanma ve belli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. Kent içi optimizasyonunda baz gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız için aşağıda site içi SEO mevzularını ast sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız kırlar ne derece kaliteli ve natürel olursa, o derece eş içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst içeriklerimiz derece örutubet oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Strüktürlır?
Sağlam hapishaneğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hâlet günümüzde çok değemekti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik uslu başına yeterli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve natürel içerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bili verdik. Pekâlâ tekst içeriklerinin bu derece önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan içerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birgeniş görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Boşlukştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birgeniş çatlakç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Söz Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâlet, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Söz Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Fakat bu bili tam olarak yeterli değildir. Bunun en adamakıllı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değemektirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel sarrafiyelık kabilinden ast sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı ast sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir sarrafiyelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere geniş ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamaktadır. Başlıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Söz ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi için ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları süresince geçerlidir. Başlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve ast sarrafiyelıklarımızda mutlaka hedef anahtar lafız ile sarrafiyelamamız botlara içerik karşı yerinde bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı söylem edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel sarrafiyelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta yekten zait H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka sarrafiyelık etiketlerinden daha büyük olduğu için bir sayfanın cins temel sarrafiyelığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bahis sarrafiyelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu ast sarrafiyelıklar ile söylem edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve başka ast sarrafiyelıklar ise yeniden gerçek bir hiyerarşide tamamlanmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve Kılıklı şifre Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite puanınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve abes bir kod konstrüksiyonsı adına akman ve geniş taranabilir bir kod konstrüksiyonsı ile huzurlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sayfa Momentumı Nedir, Kesinlikle Pozitifrılır
Sayfa yolı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene derece geçen süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden devran ile de ölçülebilmektedir. Sayfa yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent Momentumı Ne Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha zait devran kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O devran vakit kaybetmeden bazı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce anonsör semtında Gzip yararlanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve abes tüm karakterler) Bu emeklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde kurmak adına, 2 veya daha uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Ziyade Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde konstrüksiyonlabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site için bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabilinden birgeniş dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faik trafiğe sargılı bağan izole bant ferahliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ bağlanaksına ehil anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayannız ile ufukerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise içerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, dayalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife yolımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Huysuz halde fayda beklerken hüsran görme durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast aksamındaki resimleri abes yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı gerçek indirdiğinde, muktezi alanlarda yer düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını resmî oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyerinde cepheıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek satmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara örutubet veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk methali sağladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük hapishaneğin tezahür süresini söylem etmektedir. Koskocaman içerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Doğrusu sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk ekran methalinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek satmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel derece geçen müddet içerisinde, sayfada mevcut deşenlerin gerçek boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik değerlerine ehil sıfır görseller, sahife yüklenene derece geçen müddet içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği için ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent içi SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yerinde algılanmasını ve arama sonuçlarında gerçek indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sahife sarrafiyelıkları ve izahatı, kıstak etiketleri, gerçek sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Akıllıca konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına yolculuk heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duygun ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en büyük hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en büyük sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çhileışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dcivarüşü güçlükle yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çhileışmalara, bir diğer değemekle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google gerçek orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha duygun davranılması müstelzim bahis olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler için muhatara arz etmektedir.

Katıksız Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok yalın kat. İyi bir içerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir sarrafiyekalarına referans satmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en büyük ve eleştiri pot burada sarrafiyelıyor. SEO ile dayalı eşhas, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, koyu ve kalitesiz sava sitelerinden hileınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu soluk natürel yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan bağlanaklar adına, kaliteli ve aktüel içerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en usturuplu bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış enseışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Tabi ki ne derece etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf konstrüksiyonsı olması yüz, projeye özel çhileışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, gerçek bir çhileışma çekimı oluşturarak, emeklemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, gerçek ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi usturuplu çhileışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size usturuplu stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir