Seo Optimizasyon Yapay Zeka

SEO Nedir, Doğal SEO Çallıkışması Kesinlikle Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe muhaliflığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli esaslı kurallar ile elverişli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin cereyan etmek üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Kesinlikle Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her vakit kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site sinei optimizasyonlar, beceri yapı ve sağlam sineerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak sevap ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her vakit başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uzatmak icabında anahtar lafız aralıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site sinei ve dışı konularını henüz detaylı ve alt esaslıklar halinde inceleyerek, nite uz bir SEO çallıkışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Kesinlikle Binalır?
şehir sinei SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel sineeriklerimiz, kılıklı ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu aralık didar ve belirli esaslı kontrol motoru etiketleridir. şehir sinei optimizasyonunda yapı taşı amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız sinein kötüda site sinei SEO konularını alt esaslıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, yazım hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama hizmetaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız yazılar ne denli kaliteli ve tabii olursa, o denli nüfus sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az sağlam sineeriklerimiz denli önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Binalır?
Metin gönülğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hâl hasetmüzde çok değhizmetti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik birlik başına yeterli olmadı. Imdi kaliteli ve tabii sineerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Pekâlâ sağlam sineeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan sineerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birbunca görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük çatlakştırması
Erek kitlenizin sorularına cevap veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birbunca aralıkç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Sözcük Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâl, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli usludır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Sözcük Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Kimisi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Ancak bu bilgelik tam olarak yeterli değildir. Bunun en hoş denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değhizmettirebilirsiniz.

4- Mirlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas esaslık kadar alt esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı alt esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir esaslıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere hafif ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamaktadır. Mirlıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi sinein ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları içre geçerlidir. Mirlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve alt esaslıklarımızda behemehâl nişane anahtar lafız ile esaslamamız botlara sineerik hakkında uz bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına esaslıklarımızı söyleyiş edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile hizmetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas esaslığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta takkadak çokça H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı esaslık etiketlerinden henüz majör başüstüneğu sinein bir sayfanın kök esas esaslığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus esaslıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu alt esaslıklar ile söyleyiş edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt esaslıklar ise yine sevap bir hiyerarşide cereyan etmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir çabuklukı ve Hijyenik Harf Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite noktaınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve yararsız bir şifre mimarisı adına kılıklı ve hafif taranabilir bir şifre mimarisı ile muhaliflaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sayfa çabuklukı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sayfa ivintiı, gönülğin kullanıcı tarafından tayflenene denli güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren vakit ile de ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

şehir çabuklukı Illet Önemli?
Öncelikle site ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz çokça vakit kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O vakit elden temelı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce anonsör semtında Gzip kullanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu hizmetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu hizmetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde etkili olmak adına, 2 veya henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

şu denli Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site sinein bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kadar birbunca dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; etkili trafiğe demetlı düşük bant kocaliği, hatalı database sorguları, düşük internet bağlanaksına mevla anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile reyerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe muhaliflığı ise sineerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa ivintiımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman aralıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Damarlı halde fayda beklerken zarar rüyet durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sevap indirdiğinde, vacip alanlarda ülke yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını resmî oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçuz canipıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uzatmak icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında kök amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa kötüdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en majör gönülğin teşekkül süresini söyleyiş etmektedir. Balaban sineerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. Doğrusu sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun sinein ilk görüntülük başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uzatmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas denli güzeşte süre içerisinde, sayfada bulunan bileşenlerin sevap boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik değerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değhizmettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği sinein ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir sinei SEO’nun beceri konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uz rüşvetlanmasını ve kontrol neticelerinda sevap indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen esaslıca parametreler; sayfa esaslıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, sevap sayfa bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dürüst mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına reviş harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey içli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en majör hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en majör nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çallıkışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları tespit kılmak üzere, üst düzem performans göstermektedir. Negatif tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, gelişememiş dilküşü müşkül yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çallıkışmalara, bir değişik değhizmetle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sevap orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz içli davranılması gereken husus olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler sinein tehlike yer etmektedir.

Doğal Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok cılız. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir esaskalarına referans uzatmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en majör ve ciddi kusur burada esaslıyor. SEO ile ait zevat, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kalın ve kalitesiz selen sitelerinden allıkınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tarz tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan bağlanaklar adına, kaliteli ve güncel sineerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en elverişli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağladığı faydaların başında; marka bilinirliği, rağbet ve satış geriışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne denli etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık mimarisı olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma mimarilması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sevap bir çallıkışma maksatı oluşturarak, hizmetlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, sevap ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip elverişli çallıkışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size elverişli stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir