Seo Optimizasyon Türkçe Kaynakları

SEO Nedir, Natürel SEO Çhileışması Kesinlikle Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki önlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli sarrafiyelı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tutulmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Kesinlikle Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her dönem birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir deruni optimizasyonlar, teknik yapı ve dimdik derunerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ödemek gerekirse anahtar sözcük mesafeştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir deruni ve dışı konularını henüz detaylı ve madun sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, nasıl hayırlı bir SEO çhileışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Binalır?
Site deruni SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel deruneriklerimiz, berrak ve hızlı şifre örgüsı, kullanıcı dostu mesafe taraf ve belirli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. Site deruni optimizasyonunda bel kemiği hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız derunin zirda şehir deruni SEO konularını madun sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, imla hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız hatlar ne derece birinci sınıf ve doğal olursa, o derece şahsiyet deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dimdik deruneriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Binalır?
Dayanıklı gönülğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâl hasetmüzde çok bileğsorunti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik yalnızca başına yerinde olmadı. Imdi birinci sınıf ve doğal derunerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size vukuf verdik. Evet dimdik deruneriklerinin bu derece önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan derunerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birfena blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birfena görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Araştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birfena mesafeç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâl, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lafız Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en hayırlı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğsoruntirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne sarrafiyelık kadar madun sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt sarrafiyelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere huzurlu ulaşılabilmesi namına gönülğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Temellıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi derunin ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları ortamında geçerlidir. Temellıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve madun sarrafiyelıklarımızda behemehâl maksat anahtar sözcük ile sarrafiyelamamız botlara derunerik için hayırlı bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı söylem edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne sarrafiyelığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak ziyade H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı sarrafiyelık etiketlerinden henüz balaban evetğu derunin bir sayfanın temel anne sarrafiyelığının anlaşılması dair sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun mevzu sarrafiyelıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu madun sarrafiyelıklar ile söylem edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun sarrafiyelıklar ise tekrar doğruca bir hiyerarşide tutulmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Gayretı ve Duru Harf Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite puanınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve zait bir şifre örgüsı alegori berrak ve huzurlu taranabilir bir şifre örgüsı ile önlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sayfa Gayretı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sayfa şiddetı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene derece geçen süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dönem ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Site Gayretı Ne Önemli?
Öncelikle şehir şiddetının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz ziyade dönem etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O dönem hemen bazı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce anonsör cenahında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birfena dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve zait tüm karakterler) Bu sorunlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde bina etmek alegori, 2 yahut henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde örgülabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir derunin bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar birfena dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Süflidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birfena faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüce trafiğe rabıtalı düşüt izole bant genliği, hatalı database sorguları, düşüt internet bağlanaksına ehil anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile görüşerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki önlığı ise derunerik tevzi ağı mealına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, dayalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife şiddetımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on mesafeştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Hırçın halde kâr beklerken beis rüyet durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun aksamındaki resimleri zait yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, gerekli alanlarda dünya kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını tehlikeli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçhayırlı yerıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ödemek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlanaklara ögönen veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında temel amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa zirdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban gönülğin oluşma süresini söylem etmektedir. Eke derunerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran kayranıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk ekran duhulinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek ödemek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne derece geçen müddet içinde, sayfada kâin dahişenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine ehil olmayan görseller, sahife yüklenene derece geçen müddet içinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği derunin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site deruni SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayırlı kazançlanmasını ve arama neticelerinda doğruca indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sahife sarrafiyelıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, doğruca sahife adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir koltuk almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına yolculuk heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli duyarlı ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en balaban hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en balaban nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çhileışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Menfi tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, sonuç dyöreüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir sair bileğsorunle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması müstelzim mevzu olarak önmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler derunin korku arz etmektedir.

Natürel Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok bayağı. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir sarrafiyekalarına referans ödemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en balaban ve ciddi sakatlık burada sarrafiyelıyor. SEO ile dayalı kişiler, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, tombul ve kalitesiz yüklem sitelerinden hileınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tarz doğal yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan bağlanaklar alegori, birinci sınıf ve şimdiki derunerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağlamladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, kredi ve satış artışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Bağımlı ki ne derece derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık örgüsı olması haysiyetiyle, projeye özel çhileışma örgülması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çhileışma çekimı oluşturarak, sorunlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, doğruca ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli şık çhileışmayı sağlamlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şık stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir