Seo Optimizasyon Türkçe Dil Desteği

SEO Nedir, Doğal SEO Çhileışması Elbette Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli çıbanlı kurallar ile usturuplu hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olmak üzere bütün arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çhileışması Elbette Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu derunin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her çağ nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir deruni optimizasyonlar, yöntem yapı ve tekst derunerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sadık ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar lügat çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir deruni ve dışı konularını daha detaylı ve alt çıbanlıklar halinde inceleyerek, nite oflaz bir SEO çhileışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Bünyelır?
şehir deruni SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel deruneriklerimiz, masumca ve hızlı şifre örgüsı, kullanıcı dostu çatlak beniz ve belli çıbanlı arama motoru etiketleridir. şehir deruni optimizasyonunda baz amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız derunin aşağıda şehir deruni SEO konularını alt çıbanlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız kırlar ne denli nitelikli ve doğal olursa, o denli nefer deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst deruneriklerimiz denli önem teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Bünyelır?
Metanetli hapishaneğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu keyfiyet günümüzde çok bileğteamülti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik tek başına yeterli olmadı. Daha çok nitelikli ve doğal derunerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Peki tekst deruneriklerinin bu denli önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Elbette derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan derunerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birşunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birşunca ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Antraktştırması
Erek kitlenizin sorularına cevap veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birşunca çatlakç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu keyfiyet, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli beyinlidır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Kelime Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yasak. Bazı kaynakta %5 lügat yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en yavuz kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğteamültirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas çıbanlık gibi alt çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı alt çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere erinç ulaşılabilmesi hesabına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Kelime ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi derunin ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları içinde geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve alt çıbanlıklarımızda behemehâl amaç anahtar lügat ile çıbanlamamız botlara derunerik karşı oflaz bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına çıbanlıklarımızı rapor edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas çıbanlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta birden aşkın H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka çıbanlık etiketlerinden daha mefret başüstüneğu derunin bir sayfanın töz esas çıbanlığının anlaşılması konusunda iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt bap çıbanlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas mevzuyu alt çıbanlıklar ile rapor edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve başka alt çıbanlıklar ise yeniden sadık bir hiyerarşide olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Eksiksiz Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite puanınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve boşuna bir şifre örgüsı namına masumca ve erinç taranabilir bir şifre örgüsı ile zıtlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Elbette Artırılır
Sayfa hükümı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene denli güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden çağ ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir Süratı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha aşkın çağ tespit etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O çağ yemeden içmeden bazı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce takdimci semtında Gzip yararlanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu teamüllemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, az format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde eylemek namına, 2 yahut daha uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Bir küme Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde örgülabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir derunin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları gibi birşunca dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yeniden ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; yüksek trafiğe rabıtlı az bant rahatliği, hatalı database sorguları, az genel ağ angajmansına mevla takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayıcınız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise derunerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hükümımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı çatlakştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Hırçın halde kâr beklerken muhatara görme durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sadık indirdiğinde, muktezi alanlarda ülke düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını tehlikeli oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçoflaz cenahıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz layihamlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç angajmanlara önem veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta töz amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa aşağıdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli esenladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret hapishaneğin tekevvün süresini rapor etmektedir. Eke derunerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. Kısaca sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir angajmanya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas denli güzeşte süre içinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin sadık boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik bileğerlerine mevla sıfır görseller, konu yüklenene denli güzeşte süre içinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği derunin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir deruni SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla oflaz idraklanmasını ve arama sonuçlarında sadık indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, sadık konu adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğru örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir dayak almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına usul açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey duygulu ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en mefret hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en mefret sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çhileışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst seviye performans göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geçmiş dhuzurüşü baskı yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir farklı bileğteamülle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sadık orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha duygulu davranılması gereken bap olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler derunin tehlike arz etmektedir.

Doğal Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok olağan. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir çıbankalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en mefret ve kritik hata burada çıbanlıyor. SEO ile müntesip zevat, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, koyu ve kalitesiz ses seda sitelerinden hileınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil doğal yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan angajmanlar namına, nitelikli ve gündeş derunerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişgelecek en usturuplu bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, itibar ve satış geriışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Tabi ki ne denli etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık örgüsı olması dolayısıyla, projeye özel çhileışma örgülması önemlidir. İyi bir uzman projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, sadık bir çhileışma tasavvurı oluşturarak, teamüllemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, sadık ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi usturuplu çhileışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size usturuplu stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir