Seo Optimizasyon Tarihi

SEO Nedir, Natürel SEO Çhileışması Kesinlikle Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli başlı kurallar ile mutabık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin bulunmak üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Kesinlikle Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her çağ kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site dâhili optimizasyonlar, yol yapı ve sağlam dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her çağ sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uçlanmak gerekirse anahtar lügat açıklıkştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site dâhili ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt başlıklar halinde inceleyerek, nasıl uz bir SEO çhileışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Gestaltlır?
Kent dâhili SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel dâhileriklerimiz, arı ve hızlı şifre kuruluşsı, kullanıcı dostu açıklık surat ve belli başlı taharri motoru etiketleridir. Kent dâhili optimizasyonunda çizgi amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız dâhilin zirda site dâhili SEO mevzularını alt başlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, imla hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız yazgılar ne kadar kaliteli ve saf olursa, o kadar şahıs dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam dâhileriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Gestaltlır?
Metin gönülğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu manzara günümüzde çok bileğçalışmati. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik uslu başına kifayetli olmadı. çıktı kaliteli ve saf dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bili verdik. Pekâlâ sağlam dâhileriklerinin bu kadar önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan dâhilerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biröte blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biröte ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mesafeştırması
Nişane kitlenizin sorularına karşılık veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz biröte açıklıkç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu manzara, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Kelime Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bili tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en görklü muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğçalışmatirebilirsiniz.

4- Esaslık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlık kabilinden alt başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı alt başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Ast başlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere aldırmaz ulaşılabilmesi namına gönülğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Esaslıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Esaslıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve alt başlıklarımızda behemehâl amaç anahtar lügat ile başlamamız botlara dâhilerik için uz bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlıklarımızı söyleyiş edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta yekten aşkın H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür başlık etiketlerinden henüz oylumlu evetğu dâhilin bir sayfanın nesep temel başlığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt laf başlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu alt başlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve öbür alt başlıklar ise gine harbi bir hiyerarşide bulunmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent şiddetı ve Masumca şifre Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite puanınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve zait bir şifre kuruluşsı alegori arı ve aldırmaz taranabilir bir şifre kuruluşsı ile muhaliflaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sahife şiddetı Nedir, Kesinlikle Artırılır
Sahife şiddetı, gönülğin kullanıcı tarafından hayallenene kadar güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden çağ ile bile ölçülebilmektedir. Sahife şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent şiddetı Sebep Önemli?
Öncelikle site şiddetının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz aşkın çağ yazmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O çağ hemen temelı hatırlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce takdimci yerında Gzip tasarrufı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve zait bütün karakterler) Bu çalışmalemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde evlendirmek alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Aşkın Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde kuruluşlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site dâhilin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabilinden biröte dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Dundaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; koca trafiğe rabıtalı düşük izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, düşük internet kontaksına iye takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise dâhilerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa şiddetımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk açıklıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Ters halde fayda beklerken muhatara müşahede durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini memul etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt aksamındaki resimleri zait yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, lüzumlu alanlarda bucak düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını gerçek oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuz yerıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz layihamlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uçlanmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta nesep amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa zirdaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk duhuli esenladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu gönülğin oluşma süresini söyleyiş etmektedir. Koskocaman dâhilerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. Doğrusu sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk görüntülük duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uçlanmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel kadar güzeşte müddet içerisinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine iye olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği dâhilin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent dâhili SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uz idraklanmasını ve taharri neticelerinda harbi indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlıca parametreler; sayfa başlıkları ve açıklamaları, zeban etiketleri, harbi sayfa bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Harbi kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir bindi almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına maksat heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi fark etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli duyarlı ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en oylumlu hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en oylumlu sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çhileışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları tespit kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Menfi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geri dkatüşü müşkül yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir ayrıksı bileğçalışmale “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması müstelzim laf olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler dâhilin tehlike sunu etmektedir.

Natürel Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir dâhilerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir başkalarına referans uçlanmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en oylumlu ve ciddi günah burada başlıyor. SEO ile müteallik kişiler, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, ağır ve kalitesiz yüklem sitelerinden hileınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu üslup saf yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan kontaklar alegori, kaliteli ve gündeş dâhilerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişsonra en mutabık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle esenladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış artışı gelmektedir. Kırmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne kadar uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf kuruluşsı olması nedeniyle, projeye özel çhileışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çhileışma tasavvurı oluşturarak, çalışmalemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, harbi ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu mutabık çhileışmayı esenlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size mutabık stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir