Seo Optimizasyon Sonuçları

SEO Nedir, Saf SEO Çaldatmaışması Nasıl Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki kontralığı, arama motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli esaslı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin başlamak üzere bütün arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nasıl Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her çağ birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent ciğeri optimizasyonlar, uran yapı ve tekst ciğererikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ayırmak icabında anahtar lügat mesafeştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent ciğeri ve dışı konularını elan detaylı ve zir esaslıklar halinde inceleyerek, nite elleme bir SEO çaldatmaışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Konstrüksiyonlır?
Site ciğeri SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel ciğereriklerimiz, akman ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu mesafe duluk ve belli esaslı arama motoru etiketleridir. Site ciğeri optimizasyonunda zemin gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız ciğerin bayağıda kent ciğeri SEO konularını zir esaslıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız yazılar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar erkek ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst ciğereriklerimiz kadar örutubet oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nasıl Konstrüksiyonlır?
Dayanıklı yürekğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu durum günümüzde çok değmeslekti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik yalnızca başına yeterli olmadı. Daha çok birinci sınıf ve tabii ciğererik konusu ortaya çıktı.

Fevkda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bili verdik. Pekâlâ tekst ciğereriklerinin bu kadar önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan ciğererik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birmebzul blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Boşlukştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birmebzul mesafeç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Sözcük Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu durum, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Sözcük Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Ancak bu bili tam olarak yeterli değildir. Bunun en leziz kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmeslektirebilirsiniz.

4- çıbanlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana esaslık kabilinden zir esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı zir esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun esaslıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere erinç ulaşılabilmesi adına yürekğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. çıbanlıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Sözcük ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları ortamında geçerlidir. çıbanlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve zir esaslıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar lügat ile esaslamamız botlara ciğererik karşı elleme bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına esaslıklarımızı söyleyiş edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana esaslığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta takkadak aşkın H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür esaslık etiketlerinden elan büyük evetğu ciğerin bir sayfanın töz ana esaslığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir mevzu esaslıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana mevzuyu zir esaslıklar ile söyleyiş edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve öbür zir esaslıklar ise yine esaslı bir hiyerarşide başlamak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Ivintiı ve şerif şifre Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite puanınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve zait bir harf bünyesı namına akman ve erinç taranabilir bir harf bünyesı ile kontralaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Konu Ivintiı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Konu çabaı, yürekğin kullanıcı tarafından hayaletlenene kadar geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden çağ ile de ölçülebilmektedir. Konu çabaını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Site Ivintiı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent çabaının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan aşkın çağ yapmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O çağ vakit kaybetmeden bazı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce takdimci tarafında Gzip tasarrufı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve zait bütün karakterler) Bu mesleklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde davranmak namına, 2 veya elan uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Okkalı Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde bünyelabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent ciğerin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden birmebzul dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; yüce trafiğe bağlamlı düşüt bant enliliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlantısına ehil takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile içtihaterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki kontralığı ise ciğererik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabaımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı mesafeştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Suratsız halde fayda beklerken dokunca müşahede durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, zaruri alanlarda arz alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını gerçek oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçelleme tarafıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ayırmak icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara örutubet veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında töz amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna bakarak bayağıdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük yürekğin oluş süresini söyleyiş etmektedir. Makro ciğererik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. Doğrusu sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran girişinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek ayırmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana kadar geçen müddet içinde, sayfada mevcut daşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik değerlerine ehil olmayan görseller, konu yüklenene kadar geçen müddet içinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği ciğerin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site ciğeri SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından elleme vergilanmasını ve arama sonuçlarında esaslı indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen esaslıca parametreler; konu esaslıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, esaslı konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hakikat bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks zayiatına yol heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi anlamak isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli alıngan ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en büyük hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en büyük nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları saptama etmek üzere, üst seviye performans göstermektedir. Aksi tespitlere maruz artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, gelişememiş dhuzurüşü emekli yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çaldatmaışmalara, bir özge değmeslekle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok elan alıngan davranılması müstelzim mevzu olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler ciğerin muhatara genişlik etmektedir.

Saf Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok basit. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri kolaylıkla bir esaskalarına referans ayırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en büyük ve eleştiri yanılgı burada esaslıyor. SEO ile ait zevat, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, tombul ve kalitesiz haber sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu vadi tabii yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlantılar namına, birinci sınıf ve gündeş ciğererikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, kredi ve satış geriışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne kadar etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü bünyesı olması yüz, projeye özel çaldatmaışma bünyelması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çaldatmaışma çekimı oluşturarak, mesleklemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, esaslı ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri makul çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size makul stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir