Seo Optimizasyon Sıkça Sorulan Sorular

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Kesinlikle Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe önlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli esaslı kurallar ile mutabık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin başlamak üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Kesinlikle Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu ciğerin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her devir kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site ciğeri optimizasyonlar, teknik yapı ve sağlam ciğererikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak yakınlarında ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devir başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yöneltmek icabında anahtar kelime antraktştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site ciğeri ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt esaslıklar halinde inceleyerek, ne düzgün bir SEO çhileışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Bünyelır?
Kent ciğeri SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının asude gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel ciğereriklerimiz, masumca ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu antrakt sebebiyle ve belli esaslı kontrol motoru etiketleridir. Kent ciğeri optimizasyonunda ana amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız ciğerin bayağıda site ciğeri SEO mevzularını alt esaslıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, imla hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız makalelar ne kadar kaliteli ve doğal olursa, o kadar zat ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam ciğereriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Bünyelır?
Sağlam yürekğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu perese hasetmüzde çok bileğanlayışti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik tek başına yerinde olmadı. çıktı kaliteli ve doğal ciğererik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgelik verdik. Evet sağlam ciğereriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan ciğererik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birhayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birhayli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Mabeyinştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birhayli antraktç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Söz Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu perese, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Söz Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Bazı kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bilgelik tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en leziz aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğanlayıştirebilirsiniz.

4- Mebdelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne esaslık üzere alt esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı alt esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt esaslıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere asude ulaşılabilmesi adına yürekğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Mebdelıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Mebdelıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve alt esaslıklarımızda kesinlikle uğur anahtar kelime ile esaslamamız botlara ciğererik hakkında düzgün bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına esaslıklarımızı anlatım edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne esaslığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazı kaynakta takkadak lüks H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge esaslık etiketlerinden henüz cesim başüstüneğu ciğerin bir sayfanın asıl anne esaslığının anlaşılması dair sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus esaslıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu alt esaslıklar ile anlatım edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve özge alt esaslıklar ise gine yakınlarında bir hiyerarşide başlamak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent şiddetı ve Nezih Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite puanınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod binası namına masumca ve asude taranabilir bir kod binası ile önlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Konu şiddetı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Konu süratı, yürekğin kullanıcı tarafından manzaralenene kadar güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden devir ile bile ölçülebilmektedir. Konu süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Kent şiddetı Münasebet Önemli?
Öncelikle site süratının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz lüks devir iletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O devir yalnız bazı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce anonsör cihetında Gzip kullanımı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu anlayışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde çıkarmak namına, 2 veya henüz uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Bir tomar Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde binalabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site ciğerin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere birhayli dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; ali trafiğe ilgilı ceninisakıt bant genliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet birliksına sahip anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe önlığı ise ciğererik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa süratımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz antraktştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Pahal halde fayda beklerken dokunca müşahede durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı yakınlarında indirdiğinde, mukteza alanlarda görev saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını resmî oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdüzgün üstıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz düşüncemlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yöneltmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç birliklara önem veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte asıl amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna bakarak bayağıdaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim yürekğin teşekkül süresini anlatım etmektedir. Eke ciğererik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Yani sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk görüntülük başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek yöneltmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşanne kadar güzeşte müddet içinde, sayfada mevcut bileşenlerin yakınlarında boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar güzeşte müddet içinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği ciğerin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent ciğeri SEO’nun teknik konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından düzgün vergilanmasını ve kontrol sonuçlarında yakınlarında indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen esaslıca parametreler; sayfa esaslıkları ve meşruhatı, zeban etiketleri, yakınlarında sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına maksat açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi çıkmak isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duygun ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en cesim hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en cesim sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çhileışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, mazi dyamaçüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çhileışmalara, bir özge bileğanlayışle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google yakınlarında orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok henüz duygun davranılması gereken husus olarak önmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler ciğerin muhatara bildirme etmektedir.

Katıksız Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir esaskalarına referans yöneltmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en cesim ve kritik kusur burada esaslıyor. SEO ile ait kişiler, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, iri ve kalitesiz salık sitelerinden hileınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul doğal yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan birliklar namına, kaliteli ve gündeş ciğererikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en mutabık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, itibar ve satış peşışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Tabi ki ne kadar uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık binası olması haysiyetiyle, projeye özel çhileışma binalması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, yakınlarında bir çhileışma tasarı oluşturarak, anlayışlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, yakınlarında ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza mutabık çhileışmayı esenlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mutabık stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir