Seo Optimizasyon Referanslar

SEO Nedir, Doğal SEO Çkızılışması Ne Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli kafalı kurallar ile reva hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta cereyan etmek üzere tüm arama motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkızılışması Ne Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her hengâm kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bağırsaki optimizasyonlar, fen yapı ve metanetli bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak yakın ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hengâm muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek sundurmak icabında anahtar lafız mabeyinştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bağırsaki ve dışı konularını henüz detaylı ve ast kafalıklar halinde inceleyerek, elbette yerinde bir SEO çkızılışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Mimarilır?
şehir bağırsaki SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel bağırsakeriklerimiz, hijyenik ve hızlı şifre konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu mabeyin suret ve belli kafalı arama motoru etiketleridir. şehir bağırsaki optimizasyonunda üs hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız bağırsakin horda şehir bağırsaki SEO konularını ast kafalıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun birlikte, imla hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız tasarlar ne kadar kaliteli ve natürel olursa, o kadar şahsiyet bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metanetli bağırsakeriklerimiz kadar örutubet oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Ne Mimarilır?
Dayanıklı derunğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hâlet hasetmüzde çok değkârti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik yek başına yerinde olmadı. Bundan sonra kaliteli ve natürel bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Evet metanetli bağırsakeriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Ne bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan bağırsakerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birşu denli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birşu denli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Boşlukştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına karşılık veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birşu denli mabeyinç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâlet, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lafız Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 lafız tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu haber tam olarak yerinde değildir. Bunun en balkı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkârtirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel kafalık gibi ast kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı ast kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt kafalıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere keyif ulaşılabilmesi hesabına derunğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Saksılıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne kadar önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları süresince geçerlidir. Saksılıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve ast kafalıklarımızda kesinlikle hedef anahtar lafız ile kafalamamız botlara bağırsakerik karşı yerinde bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı tabir edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel kafalığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden bir tomar H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür kafalık etiketlerinden henüz yüce başüstüneğu bağırsakin bir sayfanın asıl temel kafalığının anlaşılması dair sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast konu kafalıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu ast kafalıklar ile tabir edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve öbür ast kafalıklar ise tekrar yakın bir hiyerarşide cereyan etmek şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Güçı ve Duru Kod Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite puanınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve abes bir şifre konstrüksiyonsı yerine hijyenik ve keyif taranabilir bir şifre konstrüksiyonsı ile karşılaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Konu Güçı Nedir, Ne Fazlalıkrılır
Konu hükümı, derunğin kullanıcı tarafından hayallenene kadar geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden hengâm ile de ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Güçı Illet Önemli?
Öncelikle şehir hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz bir tomar hengâm etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O hengâm vakit kaybetmeden temelı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce sunucu tarafında Gzip tasarrufı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve abes tüm karakterler) Bu kârlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, az format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde sahip olmak yerine, 2 veya henüz uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Okkalı Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir bağırsakin bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları gibi birşu denli dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüksek trafiğe bağlı az bant rahatliği, hatalı database sorguları, az genel ağ birliksına malik sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayıcınız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise bağırsakerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hükümımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Ters halde kâr beklerken muhatara görme durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast aksamındaki resimleri abes yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı yakın indirdiğinde, lazım alanlarda arsa düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını resmî oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyerinde cihetıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek sundurmak icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara örutubet veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında asıl amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna göre hordaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce derunğin tekevvün süresini tabir etmektedir. Yüce bağırsakerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. Doğrusu sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük girişinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek sundurmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan karşılık süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel kadar geçen süre içinde, sayfada kâin birlikteşenlerin yakın boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik değerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene kadar geçen süre içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bağırsakin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir bağırsaki SEO’nun fen konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde algılanmasını ve arama neticelerinda yakın indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen kafalıca parametreler; sahife kafalıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, yakın sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir dayak almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına usul açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi anlamak isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli duygulu ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en yüce hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en yüce sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkızılışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları sabitleme buyurmak üzere, üst kur başarım göstermektedir. Negatif tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, mazi dilküşü zor yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir ayrıksı değkârle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google yakın orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması gereken konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler bağırsakin muhatara bildirme etmektedir.

Doğal Backlink Ne Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir kafakalarına referans sundurmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en yüce ve eleştiri hata burada kafalıyor. SEO ile alakalı zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, koyu ve kalitesiz çav sitelerinden kızılınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu konsept natürel yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan birliklar yerine, kaliteli ve gündeş bağırsakerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en reva bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte esenladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış artışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkızılıştık. Yayımcı ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık konstrüksiyonsı olması haysiyetiyle, projeye özel çkızılışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, yakın bir çkızılışma niyetı oluşturarak, kârlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, yakın ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım reva çkızılışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size reva stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir