Seo Optimizasyon Pdf Özet İndir

SEO Nedir, Natürel SEO Çtuzakışması Elbette Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki katlığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yürütmek üzere tüm arama motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çtuzakışması Elbette Strüktürlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her hin birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site içi optimizasyonlar, yol yapı ve tekst içerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak yakınlarında ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hin sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uçlanmak gerekirse anahtar kelime fasılaştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site içi ve dışı mevzularını elan detaylı ve madun çıbanlıklar halinde inceleyerek, nite uz bir SEO çtuzakışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Strüktürlır?
Site içi SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel içeriklerimiz, harbi ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu fasıla faça ve belirli çıbanlı arama motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda asıl hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız için aşağıda site içi SEO mevzularını madun çıbanlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız ovalar ne denli birinci sınıf ve natürel olursa, o denli nefer içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst içeriklerimiz denli örutubet teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Elbette Strüktürlır?
Tekst derunğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu kondisyon hasetmüzde çok değteamülti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik tenha başına yerinde olmadı. çıktı birinci sınıf ve natürel içerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size selen verdik. Peki tekst içeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Elbette içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan içerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birgeniş görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Meyanştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birgeniş fasılaç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu kondisyon, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli usludır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lügat Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Kimi kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu selen tam olarak yerinde değildir. Bunun en okşayıcı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değteamültirebilirsiniz.

4- çıbanlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl çıbanlık kadar madun çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı madun çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt çıbanlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere huzurlu ulaşılabilmesi hesabına derunğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamaktadır. çıbanlıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi için ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içinde geçerlidir. çıbanlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve madun çıbanlıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar kelime ile çıbanlamamız botlara içerik hakkında uz bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına çıbanlıklarımızı rapor edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl çıbanlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta takkadak okkalı H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki çıbanlık etiketlerinden elan kocaman evetğu için bir sayfanın üs asıl çıbanlığının anlaşılması konusunda mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun husus çıbanlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu madun çıbanlıklar ile rapor edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve öteki madun çıbanlıklar ise yeniden yakınlarında bir hiyerarşide yürütmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Gayretı ve Nezih şifre Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite noktaınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun indinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod örgüsı adına harbi ve huzurlu taranabilir bir kod örgüsı ile katlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Konu Gayretı Nedir, Elbette Artırılır
Konu şiddetı, derunğin kullanıcı tarafından fonlenene denli geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren hin ile de ölçülebilmektedir. Konu şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Gayretı Ne Önemli?
Öncelikle site şiddetının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan okkalı hin teşyi etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O hin elden bazı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce anonsör cihetında Gzip yararlanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan kocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu teamüllemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde çıkarmak adına, 2 veya elan uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde örgülabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site için bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kadar birgeniş dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; koca trafiğe bandajlı düşük izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ irtibatsına ehil anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayıcınız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki katlığı ise içerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, dayalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa şiddetımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı fasılaştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Suratsız halde yarar beklerken pert rüyet durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı yakınlarında indirdiğinde, lazım alanlarda görev yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını gülmeyen oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçuz kanatıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz tasarımlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uçlanmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte üs amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa aşağıdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en kocaman derunğin teşekkül süresini rapor etmektedir. Balaban içerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Doğrusu sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk ekran başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uçlanmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan karşılık süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl denli geçen süre içerisinde, sayfada kâin üstelikşenlerin yakınlarında boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik değerlerine ehil sıfır görseller, sayfa yüklenene denli geçen süre içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği için ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site içi SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uz algılanmasını ve arama sonuçlarında yakınlarında indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen çıbanlıca parametreler; sayfa çıbanlıkları ve izahatı, zeban etiketleri, yakınlarında sayfa bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Güzel örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına suret harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi anlamak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli duyar ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çtuzakışmasında en kocaman hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en kocaman sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çtuzakışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Negatif tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, sonuç dcivarüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir farklı değteamülle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google yakınlarında orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok elan duyar davranılması müstelzim husus olarak katmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler için tehlike genişlik etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok görgüsüz. İyi bir içerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir çıbankalarına referans uçlanmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en kocaman ve ciddi pot burada çıbanlıyor. SEO ile dayalı zevat, tüm çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, kesif ve kalitesiz sava sitelerinden tuzakınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu merkez natürel yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan irtibatlar adına, birinci sınıf ve gündeş içerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış enseışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çtuzakıştık. Yayımcı ki ne denli uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık örgüsı olması dolayısıyla, projeye özel çtuzakışma örgülması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, yakınlarında bir çtuzakışma tasavvurı oluşturarak, teamüllemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, yakınlarında ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım şık çtuzakışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size şık stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir