Seo Optimizasyon Özellikleri

SEO Nedir, Katıksız SEO Çdüzenışması Nite Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli mebdelı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta bulunmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çdüzenışması Nite Gestaltlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu midein SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her hengâm nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent midei optimizasyonlar, uran yapı ve tekst mideerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hengâm sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek dayamak icabında anahtar söz meyanştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent midei ve dışı konularını daha detaylı ve madun mebdelıklar halinde inceleyerek, nite uz bir SEO çdüzenışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Gestaltlır?
Kent midei SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel mideeriklerimiz, nezih ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu meyan utanma ve belli mebdelı arama motoru etiketleridir. Kent midei optimizasyonunda gerçek amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız midein dunda kent midei SEO konularını madun mebdelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız makaslamaklar ne kadar nitelikli ve saf olursa, o kadar şahıs mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst mideeriklerimiz kadar ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nite Gestaltlır?
Tekst hapishaneğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu kalıp hasetmüzde çok değmeslekti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik sessiz başına yerinde olmadı. Bundan sonra nitelikli ve saf mideerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size olgun verdik. Pekâlâ tekst mideeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan mideerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birbunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birbunca ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz çatlakştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına cevap veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birbunca meyanç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kalıp, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar düşüncesizdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Söz Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 söz tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak yerinde değildir. Bunun en aldatıcı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmeslektirebilirsiniz.

4- Mebdelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana mebdelık kabilinden madun mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı madun mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir mebdelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere fariğ ulaşılabilmesi yerine hapishaneğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Mebdelıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Söz ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi midein ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları içinde geçerlidir. Mebdelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun mebdelıklarımızda mutlaka erek anahtar söz ile mebdelamamız botlara mideerik için uz bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mebdelıklarımızı söylem edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana mebdelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta çabucak lüks H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka mebdelık etiketlerinden daha mefret evetğu midein bir sayfanın soy ana mebdelığının anlaşılması dair iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun bahis mebdelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana mevzuyu madun mebdelıklar ile söylem edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve başka madun mebdelıklar ise tekrar haklı bir hiyerarşide bulunmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve Eksiksiz Kod Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite puanınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve nahak bir harf kuruluşsı adına nezih ve fariğ taranabilir bir harf kuruluşsı ile içinlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Konu Güçı Nedir, Nite Artırılır
Konu hükümı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene kadar güzeşte süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden hengâm ile de ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Kent Güçı Niye Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha lüks hengâm giymek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O hengâm hoppadak temelı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce anonsör yerında Gzip kullanımı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu mesleklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde onarmak adına, 2 veya daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Okkalı Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent midein bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabilinden birbunca dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; şiddetli trafiğe bağlamlı sakıt bant çokliği, hatalı database sorguları, sakıt internet birliksına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile temaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise mideerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hükümımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı meyanştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Menfi halde fayda beklerken pert müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri nahak yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, zaruri alanlarda yer saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını gülmeyen oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuz semtıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek dayamak icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta soy amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk girizgâhi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret hapishaneğin teşekkül süresini söylem etmektedir. Balaban mideerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Yani sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun midein ilk ekran girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek dayamak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan karşılık süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana kadar güzeşte süre içerisinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine mevla olmayan görseller, konu yüklenene kadar güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği midein ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent midei SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uz algılanmasını ve arama neticelerinda haklı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mebdelıca parametreler; konu mebdelıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, haklı konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hak kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks kayıplarına tarik harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleabat tüm etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli hassas ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en mefret hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en mefret nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çdüzenışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, anlayışsız dcivarüşü güçlükle yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir sair değmeslekle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha hassas davranılması müstelzim bahis olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler midein ateş sunma etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir mideerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir mebdekalarına referans dayamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en mefret ve ciddi suç burada mebdelıyor. SEO ile ait kişiler, tüm çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, kesif ve kalitesiz bilgi sitelerinden düzenınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil saf yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan birliklar adına, nitelikli ve güncel mideerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağlamladığı yararların başında; marka bilinirliği, itibar ve satış enseışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çdüzenıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü kuruluşsı olması haysiyetiyle, projeye özel çdüzenışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çdüzenışma düşünceı oluşturarak, mesleklemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, haklı ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri makul çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size makul stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir