Seo Optimizasyon Öneri Ve Tavsiye

SEO Nedir, Natürel SEO Çaldatmaışması Nite Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe önlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli esaslı kurallar ile müsait hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta geçmek üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu dâhilin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her devir nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir dâhili optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dayanıklı dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devir başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir dâhili ve dışı mevzularını elan detaylı ve madun esaslıklar halinde inceleyerek, nite güzel bir SEO çaldatmaışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Konstrüksiyonlır?
Kent dâhili SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel dâhileriklerimiz, nezih ve hızlı kod bünyesı, kullanıcı dostu mesafe yüz ve belirli esaslı kontrol motoru etiketleridir. Kent dâhili optimizasyonunda bel kemiği gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız dâhilin adida şehir dâhili SEO mevzularını madun esaslıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız hatlar ne derece nitelikli ve doğal olursa, o derece zat dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı dâhileriklerimiz derece ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nite Konstrüksiyonlır?
Metin içeriğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hesap günümüzde çok bileğçalışmati. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik hareketsiz başına yeterli olmadı. Imdi nitelikli ve doğal dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Pekâlâ dayanıklı dâhileriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nite dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan dâhilerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biröte blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biröte ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Boşlukştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz biröte mesafeç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hesap, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece aptaldır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Lügat Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Bazı kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en körpe kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğçalışmatirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne esaslık gibi madun esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun esaslıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere keyif ulaşılabilmesi namına içeriğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Başlangıçlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve madun esaslıklarımızda behemehâl uğur anahtar kelime ile esaslamamız botlara dâhilerik hakkında güzel bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına esaslıklarımızı ifade edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne esaslığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazı kaynakta ansızın bir küme H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki esaslık etiketlerinden elan koca olduğu dâhilin bir sayfanın soy anne esaslığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun laf esaslıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu madun esaslıklar ile ifade edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve öteki madun esaslıklar ise tekrar sahih bir hiyerarşide geçmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Takatı ve Temiz Harf Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve zait bir kod bünyesı adına nezih ve keyif taranabilir bir kod bünyesı ile önlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Nite Pozitifrılır
Sahife süratı, içeriğin kullanıcı tarafından görüntülenene derece güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden devir ile bile ölçülebilmektedir. Sahife süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Takatı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir süratının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan bir küme devir görmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O devir hoppadak bazı çarpıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce sunucu yöreında Gzip kullanımı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve zait bütün karakterler) Bu çalışmalemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde kılmak adına, 2 veya elan uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Ziyade Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde bünyelabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir dâhilin bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi biröte dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; koca trafiğe rabıtalı ceninisakıt bant genliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ bağlanaksına iye sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayıcınız ile konsepterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe önlığı ise dâhilerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu süratımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı mesafeştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Pahal halde kâr beklerken mazarrat görme durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri zait yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, gerekli alanlarda ülke vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını sağlam oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçgüzel cihetıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlanaklara ögönen veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında soy amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna gereğince adidaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en koca içeriğin oluş süresini ifade etmektedir. önemli dâhilerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun dâhilin ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan karşılık süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne derece güzeşte süre içerisinde, sayfada mevcut bileşenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine iye sıfır görseller, konu yüklenene derece güzeşte süre içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği dâhilin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent dâhili SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel algılanmasını ve kontrol sonuçlarında sahih indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen esaslıca parametreler; konu esaslıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, sahih konu bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğruca bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına hat heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok duyar ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en koca hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en koca sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları tespit kılmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, geçmiş dhuzurüşü baskı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çaldatmaışmalara, bir farklı bileğçalışmale “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok elan duyar davranılması müstelzim laf olarak önmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler dâhilin korku en etmektedir.

Natürel Backlink Nite Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok olağan. İyi bir dâhilerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir esaskalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en koca ve nazik kusur burada esaslıyor. SEO ile alakadar eşhas, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kesif ve kalitesiz çav sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu merkez doğal yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlanaklar adına, nitelikli ve şimdiki dâhilerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en müsait bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış peşışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne derece uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü bünyesı olması sebebiyle, projeye özel çaldatmaışma bünyelması önemlidir. İyi bir uzman projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çaldatmaışma niyetı oluşturarak, çalışmalemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, sahih ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli müsait çaldatmaışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size müsait stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir