Seo Optimizasyon Nerede

SEO Nedir, Tabii SEO Çallıkışması Nite Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki katlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli temellı kurallar ile akla yatkın hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin bulunmak üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Nite Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her mevsim birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent kucaki optimizasyonlar, teknik yapı ve sağlam kucakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak sevap ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her mevsim muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek harcamak gerekirse anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent kucaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt temellıklar halinde inceleyerek, elbette sağlıklı bir SEO çallıkışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Konstrüksiyonlır?
Kent kucaki SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel kucakeriklerimiz, pak ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu açıklık çehre ve belirli temellı kontrol motoru etiketleridir. Kent kucaki optimizasyonunda asıl gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız kucakin zirda kent kucaki SEO mevzularını alt temellıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurulma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama işaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız ovalar ne denli birinci sınıf ve natürel olursa, o denli eş kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca sağlam kucakeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nite Konstrüksiyonlır?
Metin gönülğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu boyut hasetmüzde çok bileğişti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik yalnızca başına yeterli olmadı. Imdi birinci sınıf ve natürel kucakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgi verdik. Peki sağlam kucakeriklerinin bu denli önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nite kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan kucakerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birçok blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birçok ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Antraktştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birçok açıklıkç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu boyut, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Söz Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Bazı kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilgi tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en iyi kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğiştirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas temellık üzere alt temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı alt temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast temellıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere palas ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içre geçerlidir. Başlangıçlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve alt temellıklarımızda kesinlikle amaç anahtar sözcük ile temellamamız botlara kucakerik için sağlıklı bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına temellıklarımızı söyleyiş edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas temellığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta yekten okkalı H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair temellık etiketlerinden daha majör olduğu kucakin bir sayfanın temel esas temellığının anlaşılması dair mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt sayfa temellıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu alt temellıklar ile söyleyiş edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve sair alt temellıklar ise tekrar sevap bir hiyerarşide bulunmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Takatı ve Harbi Harf Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve nahak bir kod yapısı adına pak ve palas taranabilir bir kod yapısı ile katlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Konu Takatı Nedir, Nite Artırılır
Konu hızı, gönülğin kullanıcı tarafından sahnelenene denli güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren mevsim ile bile ölçülebilmektedir. Konu hızını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Takatı Illet Önemli?
Öncelikle kent hızının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha okkalı mevsim vurmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O mevsim yemeden içmeden temelı patetik hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce anonsör yöreında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu işlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde evlendirmek adına, 2 yahut daha uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Bir tomar Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde yapılabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent kucakin bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere birçok dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; ali trafiğe ilgilı sakıt bant yaygınliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ temassına sahip anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayıcınız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki katlığı ise kucakerik tevzi ağı mealına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, ilgili dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hızımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı açıklıkştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Huysuz halde fayda beklerken hüsran görme durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sevap indirdiğinde, muktezi alanlarda önem düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını güvenilir oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçsağlıklı cihetıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek harcamak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta temel amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna nazaran zirdaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en majör gönülğin oluşma süresini söyleyiş etmektedir. Eke kucakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Kısaca sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek harcamak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas denli güzeşte süre içinde, sayfada bulunan deşenlerin sevap boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene denli güzeşte süre içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğiştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği kucakin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent kucaki SEO’nun teknik konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından sağlıklı rüşvetlanmasını ve kontrol sonuçlarında sevap indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen temellıca parametreler; sahife temellıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, sevap sahife adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir dayanak almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına reviş açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli hassas ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en majör hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en majör nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst seviye performans göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, mazi dyamaçüşü emekli yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çallıkışmalara, bir değişik bileğişle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google sevap orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok daha hassas davranılması müstelzim sayfa olarak katmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler kucakin tehlike bildirme etmektedir.

Tabii Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir kucakerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir temelkalarına referans harcamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en majör ve nazik sakatlık burada temellıyor. SEO ile ilgili eşhas, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, dolu ve kalitesiz haber sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu janr natürel yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar adına, birinci sınıf ve gündeş kucakerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişgelecek en akla yatkın bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış peşışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Basıcı ki ne denli derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız yapısı olması hasebiyle, projeye özel çallıkışma yapılması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sevap bir çallıkışma niyetı oluşturarak, işlemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, sevap ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi akla yatkın çallıkışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size akla yatkın stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir