Seo Optimizasyon Nedir

SEO Nedir, Doğal SEO Çalışması Nite Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli temellı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sarhoş olmak üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çalışması Nite Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her dönem nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site içi optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dayanıklı içerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak gerçek ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tevdi etmek gerekirse anahtar lafız antraktştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site içi ve dışı konularını elan detaylı ve ast temellıklar halinde inceleyerek, kesinlikle güzel bir SEO çalışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Kuruluşlır?
Site içi SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel içeriklerimiz, hijyenik ve hızlı şifre kuruluşsı, kullanıcı dostu antrakt surat ve belli temellı kontrol motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda kök amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız için aşağıda site içi SEO konularını ast temellıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara sağlık veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız ovalar ne denli nitelikli ve saf olursa, o denli can içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı içeriklerimiz denli önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nite Kuruluşlır?
Sağlam içeriğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu kalıp günümüzde çok değçalışmati. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik tenha başına kifayetli olmadı. Bundan sonra nitelikli ve saf içerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Evet dayanıklı içeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nite içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan içerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biryoğun blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biryoğun görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Açıklıkştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biryoğun antraktç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lafız Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kalıp, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Lafız Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak kifayetli değildir. Bunun en berceste muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değçalışmatirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl temellık kadar ast temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı ast temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt temellıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere refahlı ulaşılabilmesi namına içeriğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi için ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Başlangıçlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve ast temellıklarımızda kesinlikle gaye anahtar lafız ile temellamamız botlara içerik karşı güzel bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına temellıklarımızı anlatım edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl temellığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta ansızın çokça H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka temellık etiketlerinden elan büyük olduğu için bir sayfanın mahiyet asıl temellığının anlaşılması konusunda sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sermaye temellıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu ast temellıklar ile anlatım edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve başka ast temellıklar ise yine gerçek bir hiyerarşide sarhoş olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Ivintiı ve Akman Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite benekınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve boşuna bir şifre kuruluşsı adına hijyenik ve refahlı taranabilir bir şifre kuruluşsı ile zıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sayfa Ivintiı Nedir, Nite Artırılır
Sayfa süratı, içeriğin kullanıcı tarafından manzaralenene denli güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren dönem ile de ölçülebilmektedir. Sayfa süratını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Ivintiı Sebep Önemli?
Öncelikle site süratının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan çokça dönem giymek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O dönem elden bazı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce anonsör cenahında Gzip kullanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biryoğun dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve boşuna tüm karakterler) Bu çalışmalemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde eylemek adına, 2 yahut elan uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Fazla Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site için bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kadar biryoğun dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Adidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen biryoğun faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; mürtefi trafiğe demetlı sakıt izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ ilişkisına ehil anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise içerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, alakalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife süratımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Karşıt halde yarar beklerken ziyan görme durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı gerçek indirdiğinde, lazım alanlarda mahal yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını kritik oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçgüzel cenahıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tevdi etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara önem veren projeler girişim girişim muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen mahiyet amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girizgâhi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük içeriğin teşekkül süresini anlatım etmektedir. Kocaman içerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük girizgâhinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tevdi etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan yanıt süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl denli güzeşte süre içinde, sayfada kâin üstelikşenlerin gerçek boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik değerlerine ehil olmayan görseller, sahife yüklenene denli güzeşte süre içinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği için ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site içi SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel rüşvetlanmasını ve kontrol sonuçlarında gerçek indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen temellıca parametreler; sahife temellıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, gerçek sahife adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Gerçek kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir destek almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına minval heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi ziyaret etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duygun ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en büyük hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en büyük sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çalışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları saptama kılmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, son dhuzurüşü yaş yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çalışmalara, bir ayrıksı değçalışmale “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google gerçek orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok elan duygun davranılması gereken sermaye olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler için korku sunma etmektedir.

Doğal Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok görgüsüz. İyi bir içerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir temelkalarına referans tevdi etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en büyük ve eleştiri yanılma burada temellıyor. SEO ile alakalı eşhas, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, sıkı ve kalitesiz yüklem sitelerinden alınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu şekil saf yollardan alınmayan ve ücretli alınan ilişkilar adına, nitelikli ve şimdiki içerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişsonra en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı yararların başında; marka bilinirliği, kredi ve satış geriışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çalıştık. Basıcı ki ne denli derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık kuruluşsı olması sebebiyle, projeye özel çalışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, gerçek bir çalışma tasarı oluşturarak, çalışmalemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, gerçek ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım makul çalışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size makul stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir