Seo Optimizasyon Nasıl Bir Yerdir

SEO Nedir, Tabii SEO Çallıkışması Kesinlikle Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki hakkındalığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli çıbanlı kurallar ile şayan hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olgunlaşmak üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Kesinlikle Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu ciğerin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her hengâm birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir ciğeri optimizasyonlar, yol yapı ve metin ciğererikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak yakın ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hengâm başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek icabında anahtar lafız boşlukştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir ciğeri ve dışı konularını daha detaylı ve zir çıbanlıklar halinde inceleyerek, nite iyi bir SEO çallıkışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Dokumalır?
Kent ciğeri SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel ciğereriklerimiz, hijyenik ve hızlı harf binası, kullanıcı dostu boşluk surat ve belli çıbanlı kontrol motoru etiketleridir. Kent ciğeri optimizasyonunda asıl hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız ciğerin bayağıda şehir ciğeri SEO konularını zir çıbanlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun birlikte, imla hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız tasarlar ne derece birinci sınıf ve katıksız olursa, o derece şahıs ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metin ciğereriklerimiz derece örutubet teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Dokumalır?
Sağlam derunğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hâlet hasetmüzde çok bileğişlemti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik birlik başına yeterli olmadı. Artık birinci sınıf ve katıksız ciğererik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Peki metin ciğereriklerinin bu derece önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan ciğererik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biröte blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biröte görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mabeyinştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biröte boşlukç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâlet, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece fikirlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Lafız Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Ancak bu veri tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en esaslı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişlemtirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas çıbanlık kabilinden zir çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı zir çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir çıbanlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere sıkıntı ulaşılabilmesi hesabına derunğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Esaslıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Esaslıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve zir çıbanlıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar lafız ile çıbanlamamız botlara ciğererik hakkında iyi bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına çıbanlıklarımızı rapor edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas çıbanlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta yekten aşkın H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür çıbanlık etiketlerinden daha yetişkin başüstüneğu ciğerin bir sayfanın mahiyet esas çıbanlığının anlaşılması dair dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir husus çıbanlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu zir çıbanlıklar ile rapor edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve öbür zir çıbanlıklar ise yine yakın bir hiyerarşide olgunlaşmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hükümı ve Safi Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite puanınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve abes bir harf binası adına hijyenik ve sıkıntı taranabilir bir harf binası ile hakkındalaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Konu Hükümı Nedir, Kesinlikle Artırılır
Konu momentumı, derunğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene derece geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden hengâm ile bile ölçülebilmektedir. Konu momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Kent Hükümı Neden Önemli?
Öncelikle şehir momentumının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha aşkın hengâm görmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O hengâm vakit kaybetmeden bazı çarpıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce sunucu tarafında Gzip kullanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve abes bütün karakterler) Bu işlemlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde inşa etmek adına, 2 yahut daha uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Bir araba Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde binalabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir ciğerin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden biröte dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; erdemli trafiğe sargılı düşüt bant enliliği, hatalı database sorguları, düşüt internet temassına sahip sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayıcınız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki hakkındalığı ise ciğererik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, ilgili dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu momentumımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Karşıt halde yarar beklerken ziyan müşahede durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir aksamındaki resimleri abes yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı yakın indirdiğinde, zaruri alanlarda taraf alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını ağırbaşlı oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçiyi cihetıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara örutubet veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında mahiyet amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa bayağıdaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk antrei sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin derunğin teşekkül süresini rapor etmektedir. Koskocaman ciğererik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Doğrusu sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk görüntülük antreinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas derece geçen müddet içerisinde, sayfada mevcut bileşenlerin yakın boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene derece geçen müddet içerisinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği ciğerin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent ciğeri SEO’nun yol konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla iyi rüşvetlanmasını ve kontrol neticelerinda yakın indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, yakın konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına racon harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli santimantal ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en yetişkin hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en yetişkin nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları saptama geçirmek üzere, üst düzem performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, sonuç dilküşü mecburiyet yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir değişik bileğişlemle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google yakın orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha santimantal davranılması gereken husus olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler ciğerin ateş sunma etmektedir.

Tabii Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir çıbankalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en yetişkin ve ciddi suç burada çıbanlıyor. SEO ile ilgili eşhas, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, çok ve kalitesiz haber sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu merkez katıksız yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar adına, birinci sınıf ve güncel ciğererikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en şayan bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağlamladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, itibar ve satış peşışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne derece derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has binası olması dolayısıyla, projeye özel çallıkışma binalması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, yakın bir çallıkışma maksatı oluşturarak, işlemlemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, yakın ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri şayan çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayan stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir