Seo Optimizasyon Modelleri

SEO Nedir, Katıksız SEO Çaldatmaışması Nasıl Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli mebdelı kurallar ile münasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin edinmek üzere tüm taharri motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nasıl Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu bâtınin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her hengâm kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bâtıni optimizasyonlar, uygulayım yapı ve sağlam bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak dürüst ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hengâm başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek icabında anahtar sözcük mesafeştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bâtıni ve dışı konularını elan detaylı ve alt mebdelıklar halinde inceleyerek, kesinlikle hayır bir SEO çaldatmaışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Kuruluşlır?
Kent bâtıni SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel bâtıneriklerimiz, nezih ve hızlı şifre gestaltsı, kullanıcı dostu mesafe duluk ve belirli mebdelı taharri motoru etiketleridir. Kent bâtıni optimizasyonunda anayasa amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bâtınin horda şehir bâtıni SEO konularını alt mebdelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız makaslamaklar ne kadar kaliteli ve saf olursa, o kadar koca bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca sağlam bâtıneriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nasıl Kuruluşlır?
Metin dâhilğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hâlet hasetmüzde çok değmeslekti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik sessiz başına ehliyetli olmadı. Daha çok kaliteli ve saf bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Peki sağlam bâtıneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan bâtınerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biraşkın blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz biraşkın görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Meyanştırması
Nişane kitlenizin sorularına karşılık veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz biraşkın mesafeç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâlet, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lügat Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Kimi kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en uz kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmeslektirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne mebdelık gibi alt mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı alt mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast mebdelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere rahatlık ulaşılabilmesi adına dâhilğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Mebdelıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içre geçerlidir. Mebdelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve alt mebdelıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar sözcük ile mebdelamamız botlara bâtınerik karşı hayır bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına mebdelıklarımızı ifade edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne mebdelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak aşkın H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer mebdelık etiketlerinden elan majör evetğu bâtınin bir sayfanın kök anne mebdelığının anlaşılması konusunda sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus mebdelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu alt mebdelıklar ile ifade edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve diğer alt mebdelıklar ise gene dürüst bir hiyerarşide edinmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hızı ve Temiz şifre Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite puanınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve nahak bir şifre gestaltsı yerine nezih ve rahatlık taranabilir bir şifre gestaltsı ile alınlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sahife Hızı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Sahife gayretı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene kadar güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren hengâm ile de ölçülebilmektedir. Sahife gayretını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Hızı Ne Önemli?
Öncelikle şehir gayretının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan aşkın hengâm giyinmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O hengâm takkadak temelı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce takdimci yanında Gzip yararlanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu mesleklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde ika etmek yerine, 2 yahut elan uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Okkalı Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir bâtınin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları gibi biraşkın dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Adidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mürtefi trafiğe rabıtalı sakıt izole bant vâsiliği, hatalı database sorguları, sakıt internet temassına malik takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise bâtınerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması nedeniyle, ilişkin dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife gayretımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Suratsız halde kâr beklerken zarar müşahede durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri nahak yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı dürüst indirdiğinde, mukteza alanlarda durum düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını ağır oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçhayır cenahıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz layihamlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında kök amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mefret Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girişi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en majör dâhilğin tekevvün süresini ifade etmektedir. Mefret bâtınerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Doğrusu sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bâtınin ilk görüntülük girişinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan cevap süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne kadar güzeşte süre içerisinde, sayfada kâin birlikteşenlerin dürüst boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik değerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene kadar güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği bâtınin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent bâtıni SEO’nun uygulayım konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayır kazançlanmasını ve taharri neticelerinda dürüst indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mebdelıca parametreler; sahife mebdelıkları ve açıklamaları, tat alma organı etiketleri, dürüst sahife adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Muhik gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks zayiatına kere harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çaldatmaışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli hassas ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en majör hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en majör nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları saptama eylemek üzere, üst kur performans göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, art dilküşü baskı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çaldatmaışmalara, bir özge değmeslekle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google dürüst orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan hassas davranılması gereken husus olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler bâtınin korku yer etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok yalın kat. İyi bir bâtınerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir mebdekalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en majör ve nazik günah burada mebdelıyor. SEO ile ilişkin zevat, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, dolu ve kalitesiz sav sitelerinden aldatmaınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu usul saf yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan temaslar yerine, kaliteli ve güncel bâtınerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişileri en münasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık gestaltsı olması nedeniyle, projeye özel çaldatmaışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, dürüst bir çaldatmaışma tasavvurı oluşturarak, mesleklemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, dürüst ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza münasip çaldatmaışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size münasip stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir